דף הבית אינטרנט והחיים ברשת עיצוב אתרים עיצוב אתרים – עבודה למקצוענים.
עיצוב אתרים – עבודה למקצוענים.
יוסי בוזגלו 01/03/12 |  צפיות: 3432

שינויים בעולם האינטרנט בשנים האחרונות.

בשנים האחרונות אינטרנט עבר מהפכה של ממש, אם עד לפני עשור הוא היה עוד מרחב תקשורתי, כמו טלוויזיה, רדיו, עיתונות, כיום הוא הפך להיות מרחב פעילות נרחב ביותר בהמון תחומים, עבודה, עסקים, פרסום, חינוך, מדע ובעצם מה לא. האינטרנט נהיה מרחב אינטראקטיבי בו אנשים סוגרים עסקאות, מבצעים קניות, מפרסמים ומקבלים מידע, כל זה נעשה באתרים הרבים המיועדים כל אחד לנושא הספציפי שמעניין את הגולש.

מה זה אתר אינטרנטי?

אתר אינטרנט – המושג המרכזי במרחב הווירטואלי. כאשר אנחנו מדברים על המושג "אתר", אנחנו מתכוונים למאגר של תכנים שונים הקשורים לנושא מסוים לו מוקדש האתר, למשל פרסום מוצריה של חברה בעלת האתר. אתר האינטרנט נמצא בכתובת אינטרנטית – דומיין, וכדי להגיע עליו אנו צריכים לכתוב את שם האתר בחלונית החיפוש. כיום ישנן טכניקות רבות של קידום האתרים, כלומר הבאתם לידי זמינות עבור הגולש התר אחר אינפורמציה רלוונטית הנמצאת באתר, מה שנעשה בעיקר על ידי קידומם במנועי החיפוש השונים.

למה חשוב לדאוג לעיצוב האתר?

בזמן שטכניקות רבות מתחום קידום האתרים עוסקות בלהביא את הגולש לאתר הרצוי, מה עם להשאיר אותו בתוך האתר לפחות לזמן מה? מי שאחראי על התחום הזה הם אנשי עיצוב אתרים, אלו המתמחים בבנייה, עיצוב ותחזוקה של אתרי אינטרנט. ככל שמבחינת עיצוב אתרים יהיו יותר ידידותיים לגולשים, יותר קלים לגלישה ויכללו תכנים מעניינים יותר, כך יותר אנשים יחזרו לגלוש בהם גם לאחר הביקור הראשון, שזוהי בעצם אחד המטרות העיקריות אליהן חותרים מומחים מתחום עיצוב אתרים.

מה צריך לדעת מומחה בתחום עיצוב אתרים?

איש מקצוע המתעסק בנושא עיצוב אתרים, צריך להיות בעל ידע נרחב (ורצוי אקדמי) בתוכנות מחשב שונות, בעיקר תוכנות של גרפיקה ממוחשבת, בבלשנות, תקשורת, רצוי בעולם הפרסום וגם עליו להיות באיזשהו מקום "אומן". כל הנושא הזה של עיצוב האתרים הוא יחסית חדש בשוק, יש דרישה גבוהה מאוד לאנשי מקצוע, כאשר ההיצע אפילו קצת מפגר לעומתה. לכן כדאי מאוד לבן אדם שמתעתד לעסוק בתחום, להכיר לעומק ולרוחב נושאים שונים ומגוונים להם זיקה עם תחום העיצוב האינטרנטי.


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 יוסי בוזגלו


 


מאמרים נוספים מאת יוסי בוזגלו
 
אסטרולוגיה והתאמה זוגית
12 המזלות נשלטים בידי כוכבים ומייצגים טיפוסים שונים של בני אדם. נהוג לחלק את 12 המזלות לארבע קטגוריות

יסודות של אסטרולוגיה למתחילים
מתעניינים בעולם המסתורין של האסטרולוגיה? מסוקרנים לדעת מאין האסטרולוגים שואבים את המידע המרתק שלהם על בני אדם? לא מפתיע.

המלצה על "חברת פינוי דירות"
אני נשואה כבר 10 שנים ובזמן האחרון התחלתי להבחין כי בעלי מפתח בעיה של אגירת חפצים שונים וזבל שאין לנו שום צורך בו. בתחילה חשבתי כי מדובר במשהו שיעבור אך עם הזמן זה הפך להיות הרבה יותר חמור ובלי ששמתי לב המחסן של הבית שלנו, הגג והמרפסות הפכו להיות עמוסים בזבל וחפצים שונים אותם הוא מצא ברחוב.

בגידה בבסיס סגור
23/06/13 | בגידות
אל מרקוס סיפוקובס הגעתי לאחר ההחלטות קשה. מצד אחד, לא הייתי הטיפוס שמזמין חקירות אצל חוקר פרטי, מצד שני, הייתי חייבת לגלות את האמת והאמת הייתה קשה. המזל שלי היה שמרקוס הוא אחד האנשים האנושיים ביותר והחוקרים המקצועיים ביותר.

הורוסקופ כעיקרון ישים
מקורה של האסטרולוגיה מגיע אלפי שנים אחורה עד בבל העתיקה. עיקרה של תורה זו הוא חיזוי עתידו של האדם באמצעות הכוכבים. אחד הכלים המרכזיים של האסטרולוגיה הוא ההורוסקופ.

לרתק את הילדים באמצעות אטרקציות במרכז
אטרקציות זה הכוונה לבילויים מיוחדים שהם עולם שלם למוגרים ולצעירים. קשה מאוד לרצות ילדים והם דורשים גירויים מתמידים במיוחד בתקופת החופש הגדול וצריך למצוא להם את אטרקציות במרכז היכולים להתאים להם.

המערות בעיר העתיקה – עוד מגוון של אטרקציות בירושלים
אחת המערות הידועות ביותר בירושלים היא מערת צדקיהו, הבנויה תחת העיר העתיקה. הרבה אגדות סופרו על המערה הזאת עוד מתקופת בניית בית המקדש על ידי המלך שלמה על בריחתו של צדקיהו.

הורוסקופ וגלגל המזלות
הורוסקופ הוא מושג באסטרולוגיה. הוא לקוח מהשפה היוונית ופירושו "מבט לשעה". מדובר בסוג של פרשנות ותחזית אסטרולוגית שמתבססת על מיקומי השמש ביחס לגלגל המזלות.

פתרון לכאבי גב באמצעות מדרסים
כאבי גב. עשרות מאמרים, ואלפי מחקרים נעשו ועדיין נעשים, בבעיה הכואבת והנפוצה ביותר אצל בני האדם.

מדרסים- על רגל אחת
חשבתם פעם כמה לחץ מופעל על כפות הרגליים שלנו, בכל יום? הליכה, ריצה, עמידה הן רק חלק מהפעולות היומיומיות שאנו מבצעים שהאיבר העיקרי הפעיל בהן הוא כף הרגל.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI