דף הבית עיצוב ואדריכלות עיצוב אופנה החלקה יפנית - יעילות
החלקה יפנית - יעילות
moti4321 26/03/12 |  צפיות: 14247

השנים שחולפות מביאות עימם אלינו חידושים בתחומים רבים, רעיונות שונים ומגוונים וכמובן אופנה שמשתנה. שיער חלק תמיד, משום מה, היה נחשב ליותר יפה ואלגנטי, וכל מי שלא היה לו שיער כזה ניסה להשתמש בכל האופציות שהיו קיימות כדי להחליק את שיערו המתולתל. כיום ישנם אופציות חדשות עם טכנולוגיות יותר משוכללות, שבדרך כלל מחזיקות מעמד יותר זמן. מעצבי שיער רבים שהם בעלי מקצוע מנוסים עוברים הכשרות רבות בנושא ובכל פעם מביאים אל קהל לקוחותיהם את המוצר וההמצאה של הדור הבא. אם אתם גרים במרכב הארץ, ושיערכם מתולתל, הרי כי החלקה יפנית בתל אביב עשויה לעניין אתכם מאוד, כיוון שזהו הדבר האופנתי של השנה האחרונה.

מה היתרונות

החלקה יפנית בתל אביב מוצעת כאופציית החלקה עבור כל האנשים שלא אוהבים כל כך את השיער המתולתל שלהם, שתמיד רצו לשנות אותו לשיער חלק, ושכל האפשרויות האחרות כבר נמאסו עליהם. מעצבי שיער ברחבי העיר מציעים את החלקת השער כטיפול חדשני ומבטיח, שהיתרון שלו לעומת טיפולים אחרים הוא כי הוא מחזיק מעמד הרבה יותר זמן. בעלי מקצוע ומבינים גדולים תחום יודעים ספר כי השיטה הזו מתרכזת בשינוי הכימי של בסיס השערה, ולכן היא נשארת לאורך זמן והלקוחות יוצאים מרוצים. זוהי ממש מגפה בזמן האחרון, וכל חבר מתולתל שהיה לכם, תתכוננו לראות אותו כמו ילדה יפנית, עם שיער חלק, רך ומקסים.

למי זה מתאים ומה יש לקחת בחשבון

החלקה יפנית בתל אביב יכולה להתאים, כפי שהוזכר לעיל, לאנשים שהם בעלי שיער מתולתל, אך לא רק להם. מעצבי שיער מומחים טוענים שהחלקה מסוג כזה יכולה לשפר את איכות השערה אצל אנשים ששיערם פגום וצבוע ואנשים שם בעלי מקצוע טובים בתחום יוכלו להחזיר לשיערם הפגום של הלקוחות מראה בוהק ובריא יותר. בתוך כל החידוש הזה של החלקה יפנית, המושך אליו מצד אחד אלפי לקוחות ומצד שני את התעניינותם של בעלי מקצוע בתחום עיצוב השיער, נשארת השאלה, כמובן, האם זוהי דרך החלקה שפוגעת בבריאות. אין תשובה חד משמעית לשאלה הזו, כי כמובן שמעצבי השיער מעדיפים לטעון שאין בדרך הזו כל סיכון, ומצד שני עובדה היא כי החלקה כזו מבוססת על שימוש בחומרים כימיים חזקים במיוחד, כך שסביר להניח שהיא אכן לא בריאה לגוף. לחומרים הכימיים האלה יש יכולת לשנות את  בסיס השערה, אך מצד שני הם מסוכנים לעניינים ובכלל לגוף.


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 moti4321


 


מאמרים נוספים מאת moti4321
 
איכות מים מסוננים של תמי 4
אנשים שונים מתעניינים באיכות של מים מסוננים של בר מים תמי 4. הם שואלים את עצמם אם מים שמגיעים ממכשירי תמי 4 הם מים שבטוח לשתות אותם בבית. על כך ענו רבים כי באופן חד משמעי המים של מסנני מים תמי 4 הם מים בטוחים לשתיה. מים של מסנני תמי 4 הם מים מסוננים באיכות גבוהה מאוד. זאת איכות מים גבוהה שכדאי ומומלץ להציע למשפחתכם.

פיקדון בבנק כתכנית חיסכון לכל מטרה
הבנקים מציעים היום מגוון פיקדונות בתנאים מגוונים, כאשר פותחים פיקדון בבנק יש שני שיקולים מרכזיים שמנחים את המפקידים או המשקיעים. במסגרת השיקולים ברכישת פיקדון שוקלים את גובה...

כל המידע על מחזור משכנתא
15/11/12 | משכנתא
מחזור משכנתא הינה פעולה אותה יש לבצע כאשר ישנו שינוי משמעותי במצב הכלכלי שלכם או במצב השוק לעומת היום בו נטלתם את המשכנתא. לדוגמא, במצב בו הריבית בשוק ירדה בצורה משמעותית מאוד או במצב בו ההכנסה שלכם גבוהה יותר ואתם יכולים להגדיל את ההחזר החודשי כדי שתוכלו לסיים עם המשכנתא הרבה יותר מהר.

איך לבחור אדריכלים ?
בעלי מקצוע שהם אדריכלים הלו בעלי מקצוע אשר בסופו של דבר יקבעו כיצד יראה הבית שלכם ולכן עליכם לקחת בחשבון כי בחירה של בעלי מקצוע אלו מוכרחת להתבצע בצורה נכונה ובצורה חכמה.

זר לך
הם מלווים אותנו מרגע הלידה ועד הרגע המכריע ההוא, בו אנו פוסעים אל עולם שכולו טוב. הם נמצאים שם בכל אירוע משמעותי בחיינו, בעיקר באם מדובר על אירוע משמח. בנוהג היהודי, הם נמצאים בכל יום שישי בבית. הם הדרך האולטימטיבית לבקש סליחה, להעביר תשוקה, אהבה או להביע ניחומים- פרחים. איך יכולנו לחיות בלעדיהם? אבל אל תתפתו להאמין שמאחורי הצבע והריח התמימים עומד רק הטבע.

ילד שמן
24/10/12 | דיאטה
בשנות האלפיים לא מדובר על תרחיש דמיוני: הילד שלך, המתוק החמוד שלך, הוא הילד השמן ביותר בכיתה. ילדים שמנים סובלים לעיתים קרובות למדי מחוסר בטחון עצמי, ירידה בביצועים בבית הספר, נסיגה חברתית ומצב מעגלי בו הם פעילים פחות ואוכלים יותר ככל שהם מרגישים דחויים יותר וההפך. הנטייה הטבעית של האימא לפטם את הקטן שלה, הופכת בשלב מסוים לבעיה אמיתית ועכשיו עליו להתמודד עמה. עכשיו הגיע הזמן למילה הגסה ההיא- דיאטה.

כל המידע על הזמנת שירות חשמלאים
חשמלאים מוסמכים הם מצרך מבוקש ביותר על ידי בעלי בתים או בעלי משרדים אשר נתקלים בבעיה בחשמל. טיפול באופן עצמי במערכת החשמל בבית עלול להיות מסוכן ביותר למי שאינו מבין בטיפול בחשמל ואינו נוקט באמצעי הזהירות הדרושים לעבודה עם חשמל.

משכנתא – כל המידע על מסלולים וריביות
06/08/12 | משכנתא
אחת ההחלטות הכלכליות החשובות בחיינו היא רכישת דירה. לאור המחירים הגבוהים של הדירות והצורך ברכישת דירה, עסקת רכישת הדירה היא הפעולה הפיננסית המורכבת והחשובה ביותר בחייהם של זוגות צעירים או בודדים המבקשים לגור בדירה משלהם.

הדברות- כמה עצות שימושיות על בעלי מקצוע בתחום
הקיץ מביא עמו מדי שנה כל מיני בשורות. חלק מהבשורות הם מזיקים שונים כמו תיקנים, עכברים, נמלים ויתושים.

למה חשוב לקבל יעוץ מטעם יועץ משכנתא?
05/07/12 | משכנתא
מצב המשק בישראל הביא לכך שכשבעים וחמישה אחוזים מכלל האוכלוסייה נאלצים לקחת משכנתא כדי לרכוש דירה שתהיה בבעלותם.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI