דף הבית רפואה ובריאות בריאות גברים ניתוח לייזר בעיניים
ניתוח לייזר בעיניים
דפנה לוטן 29/03/12 |  צפיות: 3454

לכל האנשים יש איזה תסביך שכל האנשים מסביבנו נראים הרבה יותר טוב מאיתנו, יש אמת בתחושה? זה תלוי, למה? כי אם כולם חשים כך כנראה שזאת רק תחושה. שומן יותר, סנטר כפול, אף גדול, כל אלה הם רק חלק מהבעיות אשר מהם סובלים גם צעירים וגם מבוגרים אך בשנות האלפיים כל אחד יכול לעבור ניתוח ולפתור את הבעיה ואף לעשות זה בזמן קצר.

לעתים קרובות יש לנו תחושה שהטבע נתן לנו מעט מדי אבל לפעמים הגיל והגנטיקה עוקפים אותנו בסיבוב. בשני המקרים מתעניינים על הרפואה הפלסטית זאת שמעניקה לנו אפשרויות רבות לשדרוג המראה בעלות ששווה כמעט לכל כיס, איך זה נשמע לכם?.

אז מה חשוב לבדוק אם רוצים לעשות הסרת משקפיים בלייזר? מהם כל החידושים בנושא ניתוח לשיפור המראה? קדימה! קבלו מספר עצות אשר יאפשרו לכם להכיר את הנושא טוב יותר.

אם עולים בכם הרהורים על בוטוקס או ניתוח לייזר להסרת משקפיים צריך למצוא מנתח מומלץ, כיצד? תמיד עדיף לקבל המלצה איכותית, אפשר לשאול חברות וחברים אולי מישהו מהם עבר טיפול לאחרונה? אופציה נוספת היא לקרוא חוות דעת באתרי אינטרנט ופורמים בתחומים. זה לא רק עניין הכסף, מדובר כאן בעיקר על הבריאות מהסיבה הזאת חשוב להגיע אל ההחלטה הנכונה.

בכל מכון רפואי משתמשים ב הדמייה באמצעות מחשב, ניתן לבקש מנציג המרפאה שיציג לכם כיצד תיראה התוצאה בסוף הטיפול ולאחר כמה חודשים, כך תהיי בטוחה ורגועה כי בחרת במידות ובצורה הרצויות לך.

לא צריך לראות את תוצאותיו של הניתוח הפלסטי ממש אחרי שמסירים את התחבושות, כדאי להתאזר בסבלנות אחרי כמה שבועות הנפיחות תחלוף והאזור המטופל יקבל את הצורה הסופית שלו.

כדאי לבקש לראות עבודות קודמות של הרופא המטפל שאיתו אתם נפגשים, רק כך ניתן להתרשם מיכולותיו הרפואיות וגם לראות ניתוחי אף אשר ביצע.

בא לכם למהר ולעשות ניתוח לייזר? בררו כמה שיותר פרטים, אל תתביישו לשאול שאלות, למשל על תרופות ומגבלות, תבדקו את העלויות, נסו לקרוא כמה שיותר על תהליך הניתוח ותוכלו להגיע אל חדר הניתוח רגועים ובטוחים, שיהיה בהצלחה!.


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 דפנה לוטן


 


מאמרים נוספים מאת דפנה לוטן
 
זקוקים לתיקון מקררים?
18/10/12 | שיפוצים
מחובר לחשמל ואת החלק הפנימי נקו עם מטלית לחה. את האבק שהצטבר בחלקו האחורי של המקרר יש לנקות בעדינות עם מברשת או לשאוב עם שואב אבק.

רשלנות רפואית בניתוח
ועסקית יכולה להגיע לפתרון. הכל כרוך במאמץ משותף תחת הנחיה של איש מקצוע המכוונת לפתרון משברים

תיקוני שיש בבית
18/10/12 | שיפוצים
ניסיון ומיומנות של הרצפים. לעיתים בזמן הריצוף, צצות בעיות, לדוגמא: רצפה לא ישרה, איכות לא טובה של אריחים ועוד. רצף מנוסה יכול לעלות על כל בעיה מראש, עליכם

איך להתקין מעקות אלומיניום?
18/10/12 | שיפוצים
סעיפים כמו שינויים בתעריף העבודה, לוחות הזמנים וגם את תנאי התשלום. חוזה שכזה ישרת אתכם במקרים

מידע על תיקון מנעולים
להזמין שירות בחינם. אם לא, מחיר עבור ביקור של פורץ מנעולים תל אביב היא עד מאתיים ש"ח, תלוי במורכבות

הזעת יתר בכפות הידיים
לנסות ולשפוט את הצלחתו של ניתוח האף ממש אחרי הורדת התחבושת, יש צורך להיות סבלניים תוך שבועיים-שלושה הנפיחות תחלוף והאזור המטופל יקבל את

היכן קונים סוכך חלון?
18/10/12 | שיפוצים
מאוד לקבל 3-4 הצעות מחיר שיהיו מפורטות כולל מחירי התקנה. לעתים קרובות עדיף להשקיע

השוואת ביטוח צד ג
18/10/12 | ביטוח רכב
חוות דעת בדקו עם ידידים או מכרים קרובים, אולי להם יש מכונית בדיוק כמו שיש לכם

צריכים טכנאי מחשבים?
18/10/12 | שיפוצים
להציג לכם את עבודותיו, אם עדיין יש לכם ספקות נסו ללכת לפגישה עם רעיונות מוגדרים ככל האפשר לגבי המראה לו אתם שואפים להגיע ובקשו מבעל המקצוע שיציגו

ארונות דלתות הזזה
17/10/12 | ריהוט
בבית חדר ארונות? חדר ארונות הוא חלל בבית המוקדש לאחסון בגדים. אם חדר ארונות הוא יעדכם, כדאי לחפש בעל מקצוע שיעניק לכם הצעת מחיר. המחירים לחדר שכזה
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI