דף הבית רפואה ובריאות בריאות נשים עיסוי פרינאום
עיסוי פרינאום
נונה אור 04/03/12 |  צפיות: 4630

עיסוי פרינאום הוא העיסוי המומלץ ביותר לבצע כהכנה ללידה בכדי למנוע קרע או חתך העלול להתרחש בזמן הלידה. הזמן הטוב ביותר להתחיל לבצע עיסוי פרינאום הוא כשישה שבועות לפני המועד המשוער ללידה. העיסוי מגמיש את איזור החיץ ומכין אותו לקראת המתיחה האינטנסיבית שצפויה לו בעת הלידה, כך שיהיה מוכן לכך ולא יחתך או יקרע בזמן הלידה, מ שעלול לגרום לך סבל וכאבים מיותרים. את עיסוי הפרינאום אפשר לבצע לבד, אך אם בין הזוג מוכן לעזור – אנו ממליצים על כך בחום. ניתן לבצע את העיסוי אפילו בחושך מוחלט.

איך מבצעים את העיסוי?

קודם כל, עוד בטרם תחילת העיסוי חובה לרחוץ היטב את הידיים ואת איזור החיץ ולנקות היטב את הציפורניים. עדיף כי תשתמשו בשמן טבעי העשיר בוויטמין E שאחת מהתכונות הבולטות ביותר שלו היא ריכוך העור, אך מנגד, הוא בעל ריח עז. אם בגלל ההיריון את רגישה לריחות, השתמשי בשמן שקדים שהינו שמן חסר ריח לחלוטין. כסי את המיטה שעליה יבוצע העיסוי במגבת עבה, וגם את הרצפה למקרה ובו יטפטף שמן למטה.

את עיסוי הפרינאום מבצעים בשכיבה על המיטה כך שחלק הגוף התחתון ביותר הנמצא על המיטה הוא הישבן, הרגליים פסוקות וכפות הרגליים מונחות על הרצפה או על המיטה בסמוך לישבן. מי שמעניק לך את העיסוי צריך לשבת כשמרפקו בגובה המיטה וקרוב מאוד אלייך בכדי שלא יתאמץ בעת מתן העיסוי.

העיסוי עצמו מבוצע כך: טובלים בשמן שנבחר את האצבע המורה (לא מוכרחים את כולה), בשתי הידיים ומושכים בעדינות את איזור הפרינאום, לאט לאט מחדירים את שתי האצבעות עד לגובה הטבילה בשמן אל תוך הנרתיק ונותנים דחיפה עדינה וממושכת של פתח הנרתיק כלפי מטה, לכיוונו של פי הטבעת. בשלב הראשון אל תמתחו את העור יותר משתי סנטימטר, לאט לאט הוא יתרחב ותוכלו למתוח יותר. בעדינות רבה הרחיבו את המתיחה גם לכיוון הירכיים בעזרת הפרדת האצבעות.

זהו עיסוי הפרינאום, עיסוי זה ירכך את איזור החיץ ויסייע לגופך להגיע מוכן ללידה ולעבור את הלידה ללא קרעים וחתכים למיניהם.


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 נונה אור

Bloo הקמת אתרי אינטרנט - רוצים אתר תדמית, גלריית תמונות או מערכת ניהול תוכן מתקדמת? ב-Bloo פתרונות כוללים לעסק - אתרי אינטרנט , תכנים וקידום.

בניית אתרים 077-4602099

www.Bloo.co.il 


מאמרים נוספים מאת נונה אור
 
בניית אתרים - הדרך הבטוחה אל השגשוג
ישנם שני סוגים של אתרים ברשת האינטרנט. אתר סטאטי ואתר דינאמי. מומלץ לבנות אתר דינאמי, היות והוא שווה לכל נפש , בעל מערכת הפעלה נוחה ופשוטה המאפשרת גם למי שלא מצוי בנבכי האינטרנט לעשות בה שימוש קל תוך כדי הוספת תכנים, עדכונים ושינויים שונים.

בחירה נבונה של חברה לקידום אתרים
לאחר שהבנת שרשת האינטרנט היא הזירה המסחרית המודרנית ולאחר שהבנת שאם אתה לא שם,אתה לא באמת קיים, החלטת להקים אתר אינטרנט שישרת אותך ואת צרכיך העסקיים. כעת, כל שנותר לך הוא לבחור חברת קידום אתרים שתעזור לך להוציא את המטרה לפועל.

עולם הטכנולוגיה פתוח למשתמשים ללא הפסקה
יש לך רעיון להציע, יש לכם מוצר או גימיק מנצח אתה חושב שיש לך משהו טוב ואתה חושב שאתה הטוב ביותר. אתה רוצה שכולם יראו אחר מה שיש למוצר שלך למכור ומהר ובהחלט אתם כבר יודעים כי בניית אתרים באינטרנט ברשת היא אחת המשימות הראשונים שעליך

מי יבנה לכם את האתר לעסק
שאלו את עצמכם – האם הייתם נותנים לחובבן להיות אחראי ל'ילד' שלכם? חשבתי כך. בניית אתרים מחייבת הבנה עמוקה בעולם האינטרנטי, ותק מושתת ואהבת המקצוע.

לא תאמינו אבל זה טרנד חדש עיסוי דגים
גם אתם שמעתם על המונח החדש - עיסוי דגים וראיתם כל מיני אנשים שיושבים עם הרגליים בתוך אקווריום בקניון? אני מוכרחה להודות שזהו עיסוי שרק השם שלו נשמע מרתיע ומפחיד, ורק המחשבה על כך שהרגליים שלי, או חלק קטן קטנטן אר מתוך הגוף שלי, יכנסו לתוך אקווריום מלא דגים

סוגי הלוואות לעסק
הקמתם עסק חדש? יש לכם עסק הנמצא בקשיי מימון ואתם שואלים את עצמכם מאיפה אני יכול לגייס כסף? חשוב שתדעו כי עומדות בפניכם מספר אפשרויות ויש לכם כמה מקורות אשר מהם תוכלו לקחת הלוואות לעסק שלכם.

סגירת חברה ופירוקה לפי חוקי המדינה
בשוק חופשי תחרותי, כמו זה הקיים בישראל - סגירת חברה איננה מחזה נדיר, למרבה הצער. הסיבות לפעולה של סגירת חברה הינן רבות ומגוונות, וההליכים אינם עניין של מה בכך. למעשה – רב הפעילות מונחת על כתפיו של עורך הדין שנבחר לצורך פעולה זו, כך שהעומס הרב כמעט ולא מורגש בקרב בעלי מניות החברה.

החלום שפתח לי דלת
14/04/12 | מעבר דירה
דלת מעוטרת בזכוכיות צבעוניות עם שלל צבעים מרהיבים, עשויה עץ מלא וכבד ומשולבת עיטורי מתכת שונים ומשונים. הכנסתי את המפתח לחריץ הדלת, סובבתיו וניסיתי לפתחה אך זו הייתה דלת כה כבדה וכנראה גם מאובזרת בהתקן כלשהו שלא הבנתי לפשרו.

תהליך בנית אתרים יסודי ומקצועי חייב להכיל בתוכו את המרכיבים הבאים
אינספור נוגעים לעניין, גם בעלי מקצוע מומחים ובעלי אינספור ניסיון בתחום של בנית אתרים וגם אינספור לקוחות פרטיים אשר כבר חוו כמה וכמה ניסיונות ותהליכים של בניית אתרים מנסים לשים את האצבע ולהגדיר מהו תהליך בנית אתרים

עיסוי פרינאום
עיסוי פרינאום הוא העיסוי המומלץ ביותר לבצע כהכנה ללידה בכדי למנוע קרע או חתך העלול להתרחש בזמן הלידה. הזמן הטוב ביותר להתחיל לבצע עיסוי פרינאום הוא כשישה שבועות לפני המועד המשוער ללידה.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI