דף הבית חוק ומשפט חוזים עו"ד חוזים לעסקים קטנים
עו"ד חוזים לעסקים קטנים
nati bentov 24/04/12 |  צפיות: 13904

מהו תפקידם של עורכי הדין? מי יכול להיות נוטריון?

אף אחד אינו שמח להיקלע לצרה, ולמרות זאת בתרחישים מסוימים אנחנו צריכים עורכי דין מקצועיים. המקרה עשוי להתרחש עקב הסתבכות עם החוק ועשוי לקרות דווקא בגלל פשיטת רגל. בכל מקרה מומלץ בחום שיהיה בסביבה עורך דין זמין!

מה שאתם צריכים לדעת בנושא תחום המשפטים.

אפשר למצוא משרדי עורכי דין רבים בארץ, והם אחראים על דברים שונים; טיפול בעיזבונות, הוצאה לפועל, דיני משפחה וטיפול בתביעות שונות. שירותים משפטיים קשורים בכל תחום בחייכם, לכן זה לא מפתיע שבעתיד נזדקק גם אנחנו לעורכת דין מקצועית.

מה עושים הנוטריונים? מעוניינים בקצת טיפים ועצות בנושא עו"ד צוואות?

עורכי דין נוטריונים הם בעצם עורכי דין רגילים עם הסמכה מיוחדת לטפל בעיסוקים מסוימים. למה אנשים נזקקים לנוטריון? סתם לדוגמה, אם אנו מוציאים דרכון הולנדי, חובה לשלוח הרבה מסמכים מתורגמים. לא כל תרגום מתקבל, שכן יש צורך בתרגום ע"י נוטריון. עוד מקרה מוכר, כשאנחנו רוצים משכנתא, מוכרחים להציג חתימה מאושרת של נוטריון.

לפי איזה קריטריונים לבחור עורך דין? צריכים עו"ד חוזים?

בחיים יש מספר בחירות חיוניות - מקום החתונה, הרופא המנתח והדובדבן שבקצפת הוא, אותו עורך דין שיעמוד לרשותנו כאשר נצטרך.

עומדים לחפש עורך דין מקצועי? זה תמיד רעיון מוצלח לבקש המלצות מחברים. המלצות שכאלה הינן הכי כנות, וכך אתם יכולים לדעת שאיש אינו עובד עליכם.

כשאנו באים לפגוש עורך דין, בדקו האם הוא בכלל מתאים לכם. לא כל משרדי עורכי הדין מתעסקים בכל התחומים המשפטיים. תביעות בנוגע למקרקעין, לדוגמא, זה בכלל לא תביעות עבודה. מסיבה זו כדאי לכם לבדוק לגבילקוחות אחרים ולהיות בטוחים שאותו משרד מקצועי באמת מתעסק בנושאים מסוגכם.

לעוד מידע על שירותים משפטיים בארץ, חיזרו לאתר שנית למציאת את כל הפרטים והטיפים שאתם רוצים. תמהרו!

דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 nati bentov


 


מאמרים נוספים מאת nati bentov
 
,בר משקאות לאירועים וחתונות
באילו דרכים יוצרים רושם חיובי בחתונה או בבת מצווה? ללא כל ספק זו אחת ההתלבטויות החשובות שכל מארגן ארוע מחפש מידע לגביה בזמן ארגון המסיבה שלו. לקושיה זו אין מענה אחד, אבל בשנים האחרונות לא חסרות דרכים יצירתיות שבאמצעותן ניתן למתג את הערב ולעשות אותו לאגדי וליותר מרק אירוע שיגרתי.

חברת אריזה למעבר לבית חדש
06/06/12 | מעבר דירה
בשביל רובנו המעבר זה שלב משמח. זהו שלב טוב מאוד לבצע סדר בדברים, לעבור על הקיים, לסדר את הקיים ולאפשר מקום לחדש. למרות זאת, כאשר עוברים לבית חדש חשוב להקפיד ולבחור חברה אמינה שתעביר בשבילנו את החפצים והזכרונות , שבזכותה יהיה לנו מעבר קל ונוח ככל הניתן.

מגנטים לאירועים במרכז - עבור יום הולדת
כיצד יוצרים אקסטזה בחתונה או בבר מצווה? זאת בהחלט אחת מהנקודות הרציניות שכל אחד ואחד תוהה לגביה לפני שמתחיל לתכנן את האירוע המשמעותי שלו. לנקודה זו אין פתרון אחד, אולם כעת לא חסרות דרכים יצירתיות שאפשר באמצעותן למתג את הערב המיוחד ולהפוך אותו לייחודי וליותר מסתם אירוע רגיל.

ריסוס אורגני למכרסמים
כל אחד מאיתנו שמע על החוויה המלחיצה הבאה, אתם נכנסים באישון ליל לדירה ורואים תיקנים עצבניים. הג'וקים הם מפגע רציני, ואף מעבר לאי נעימות, לעיתים הם עשויים לסכן את בריאותנו. אז איך לפעול במקרים בהם יש נחשים בביתנו?

קליפים לאירועים לימי הולדת
באירועים גדולים – אין ספק שזה השירות הכי נפוץ אשר מאפשר לנו לזכור את האירועים המשמעותיים ביותר בדיוק. התחתנתם? חוגגים ברית לבן? בעולם המודרני אנו לא יכולים להמנע מצוות צילום לשם תיעוד כל שנייה חשובה מהערב הגדול שלכם. בעתיד כשתרגישו נוסטלגיים תוכלו להכניס את הסרט ב-DVD וכך תוכלו לראות את הרגעים המרגשים.

הזמנת הובלת מקרר בשכיבה
06/06/12 | מעבר דירה
בשביל רובנו העברת העסק זה שלב מרגש. מדובר בשלב טוב לעשות סדר בדברים, לעבור על חפצים שאגרנו, לעשות סדר ולהכניס את החדש. עם זאת, כשעומדים לפני מעבר דירה מומלץ לבחור בקפידה חברה בעלת ניסיון שתעביר לנו את הרכוש שאספנו כל חיינו ושתאפשר לנו מעבר נעים וקל ככל האפשר.

אולם אירועים יפו מהמם
הפקה של ארועים היא לא עבודה קלה. כל ארוע משפחתי כולל חלקים קטנים, כאשר כל אחד מחייב חשיבות אינדיבידואלית. בסוף המסלול אתם קוצרים את הפירות, בגלל שאתם ארגנתם ארוע אדיר!

קליפ יום הולדת וחתונה
צלמי אירועים – כולם נהנים מהשירות המקל עלינו להיזכר בימים הגדולים ביותר בחיינו בדיוק כפי שהיו. הייתה לכם חתונה יפהפיה? סבא חוגג תשעים? כיום אין אפילו אפשרות שלא לקחת צלם מקצועי שיוכל לצלם הכל של הערב. בהמשך תוכלו להכניס את הסרט בדיוידי ותוכלו לראות את האירוע מחדש.

הובלות מרכז עם מנוף
05/06/12 | מעבר דירה
עבור רובנו המעבר זה הליך כיפי ומרגש. מדובר על זמן מעולה לערוך סדר בחפצים, לעבור על הקיים, לעשות קצת סדר ולהתחדש. על אף הכל, כשעוברים לבית חדש חשוב לבחור בקפידה חברת הובלות שתארוז לנו את כל החפצים , שבזכותה יהיה לנו מעבר נעים וזריז ככל הניתן.

גני אירועים בפתח תקווה לימי הולדת
תכנון מסיבות הוא סוגייה לא קלה. כל ארוע חברתי מורכב מפרמטרים שונים, כשכל אחד מהם חייב חשיבות אישית. בערב הארוע כולם שמחים, אחרי שהרמתם את המסיבה המושלמת!
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI