דף הבית אינטרנט והחיים ברשת תרבות דיגיטלית פיתוח אפליקציות- לומדים את התחום
פיתוח אפליקציות- לומדים את התחום
דניאל 09/01/13 |  צפיות: 4251

 

בשנים האחרונות ניתן לראות עלייה משמעותית בהיצע הקורסים של פיתוח אפליקציות למערכת ההפעלה אנדרואיד ומערכת ההפעלה IOS. דבר זה עומד בקנה אחד עם כמויות האפליקציות המוצעות לציבור העסקי והפרטי. נכון להיום, רבים טוענים כי פיתוח אפליקציות הוא מקצוע העתיד וכל אדם אשר מעוניין לרכוש מקצוע ולעשות כסף, כדאי שיירשם לקורסים מקצועיים אלו.

פיתוח אפליקציות- באיזו מערכת הפעלה לבחור?

אם החלטתם כי גם אתם מעוניינים להשתלב במקצוע העתיד וכי אין לכם בעיה לשבת מול המחשב במשך שעות על מנת לתכנת אפליקציות, תצטרכו להגיע להחלטה ברורה אם אתם מעוניינים ללמוד פיתוח אפליקציה בסביבת אנדרואיד או IOS.

אם החלטתם כי אתם מעוניינים ללמוד תחום זה במערכת הפעלה אשר נחשבת כבעלת "קוד פתוח" וזאת לעומת מערכת ההפעלה של אפל, חשוב שתיקחו בחשבון כי הלימודים אורכים כ- 140 שעות של לימודים עיוניים ומלבד זאת תצטרכו להשקיע שעות רבות בתרגול. אם החלטתם כי מערכת ההפעלה של אפל ה- IOS קוסמת לכם יותר תצטרכו לקחת בחשבון כי מדובר על מערכת הפעלה אשר משמשת רק את המכשירים של חברת אפל ויכול להיות שאתם מסתכנים כאשר אתם מבצעים בבחירה זו, שכן אין לדעת מתי חברה (גם אם היא מוצלחת כאפל) יכולה להגיע אל פשיטת רגל.

פיתוח אפליקציות- יתרונות לעומת חסרונות

רוב האנשים אשר מחליטים להירשם אל קורס פיתוח אפליקציות למערכת ההפעלה IOS של אפל עושים זאת משום המוניטין היוקרתי של חברת אפל, החשיפה הגבוהה לה זוכים מוצריה והרווחים המשתלמים באם הם מצליחים למכור לה את האפליקציות שהם פיתחו. כאן חשוב לקחת בחשבון כי אמנם מדובר בחברה יוקרתית אך גם בחברה אשר מעבירה אתכם תהליך ארוך מאוד עד אישור סופי של האפליקציה אם בכלל. היתרונות של פיתוח אפליקציות לאנדרואיד לעומת IOS הוא שאין פיקוח על הפיתוח, כך שניתן לפתח את האפליקציה בזמן המתאים לכם וניתן להעלות את האפליקציה לאוויר תוך זמן קצר, אך הרווחים של האפליקציה לעומת אלו המובטחים באפל, קטנים מאוד עד כדי בלתי משתלמים.


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 דניאל


 


מאמרים נוספים מאת דניאל
 
חומצה הילאורונית - הג'ל הרך לקמטים הקשים
28/03/13 | רפואה
קמטי הפנים נחלקים לקבוצות שונות בהתאם לעומק שלהם ובהתאם למיקום.

עיצוב פנים דירות יוקרה
עיצוב פנים יכול להפוך דירה יד שנייה קטנה לדירת יוקרה יפהפייה. הכל תלוי במעצב פנים או באדריכל פנים אשר אתם שוכרים למטרת עיצוב פנים דירות יוקרה.

אבקת חלבון אקסטרים גיינר
27/02/13 | דיאטה
מתאמנים ומתלבטים אם לצרוך אבקת חלבון? במאמר הבא נציג לכם מספר עובדות ואתם תחליטו אם אבקת החלבון חיונית עבורכם.

אבקות חלבון מומלצות במיוחד
המפתח לבריאות איתנה הוא שילוב נכון בין כושר גופני לתזונה בריאה. בכדי להבטיח שהפעילות הגופנית תהיה אפקטיבית, חשוב להתאמן לפחות 3 פעמים בשבוע בעזרת אימון שהומלץ על ידי מדריך כושר מקצועי.

הלבנת שיניים
יש פעמים שאנו בוחרים לצאת לבילוי או צריכים להגיע לאירוע חברתי שתוכנן מראש, אנו מתארגנים בהתאם, מסתרקים, מתאפרים לובשים את הבגד החדש שקנינו, מסתכלים במראה והכל לכאורה נראה מושלם אבל דבר אחד הורס מעט וזה החיוך שלנו.

עיצוב פנים דיור מוגן
לקראת מעבר אל בית מוגן או בית אבות מתבקשים הדיירים המבוגרים לארוז את כל ביתם ולהקים אותו מחדש בתוך יחידת דיור קטנה. מדובר במשימה לא פשוטה גם בעבור מעצבי פנים מאוד מנוסים.

סמארטפון
22/01/13 | גאדג'טים
סמארטפון בעברית טלפון חכם, זהו בעצם מכשיר טלפון שכולל בתוכו יישומים רבים מעבר לתקשורת אלחוטית.

עיצוב פנים ואדריכלות
עיצוב פנים ואדריכלות הם אינם אותו מקצוע וזאת למרות שאדריכל יכול להיות מומחה בכל הקשור אל עיצוב פנים.

מראה נקי ומראה זוהר מתחיל עם פילינג
פילינג לעור הפנים נחלק בעיקר לשתי קבוצות. הפילינג הקל והטבעי והפילינג שנעשה תוך שימוש בחומצה. הפילינג הקל הוא זה המוכר מן הבית ומסבונים שיש בהם גרגרים לפילינג.

פיתוח אפליקציות- לומדים את התחום
בשנים האחרונות ניתן לראות עלייה משמעותית בהיצע הקורסים של פיתוח אפליקציות למערכת ההפעלה אנדרואיד ומערכת ההפעלה IOS.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI