דף הבית עיצוב ואדריכלות עיצוב פנים עיצוב פנים דיור מוגן
עיצוב פנים דיור מוגן
דניאל 10/02/13 |  צפיות: 4259

 

לקראת מעבר אל בית מוגן או בית אבות מתבקשים הדיירים המבוגרים לארוז את כל ביתם ולהקים אותו מחדש בתוך יחידת דיור קטנה. מדובר במשימה לא פשוטה גם בעבור מעצבי פנים מאוד מנוסים. ללא ייעוץ מקצועי קשה יהיה לבחור אלו רהיטים ופריטים כדאי להעביר אל הבית מוגן ואלו מומלץ יהיה להשאיר מאחור. עיצוב פנים דיור מוגן מתבצע על ידי מעצבי פנים שמכירים את הצרכים של הקהילה המבוגרת. הם מודעים לקושי בפרידה מהחפצים, הניתוק מסביבת המגורים הרגילה והחששות מפני ההתחלה החדשה.

בכדי לאפשר לדיירי הבית המוגן להתחיל פרק חדש ברגל ימין יש לעצב בעבורם יחידת דיור ביתית, נוחה וחמימה. שילוב של חפצים אישיים ואלמנטים אהובים מהבית הקודם מומלץ בחום. עיצוב דיור מוגן משלב טכניקות בנייה מודרניות עם אלמנטים קלאסיים ומראה חמים וביתי. עבודות עיצוב דיור מוגן שלא משלבות חפצים אישיים או מתייחסות להעדפות אישיות של הדייר מעוררות את התנגדותו. ללא כל החפצים המוכרים ותמונות הנכדים והילדים קשה יהיה לדייר להרגיש כמו בבית. המבוגרים כבר פחות נלהבים מרהיטים חדשים ומודרניים, הם מוקירים את אותם פריטים ישנים שמעניקים להם תחושת ביטחון ביתית.

כיצד מעצבים את יחידת הדיור?

ראשית יש לציין כי עיצוב פנים דיור מוגן מושפע גם מנהלי המקום. קיימים מתחמי מגורים שמספקים לדיירים יחידות דיור מרוהטות ומאובזרות לחלוטין. הדיירים מתבקשים להביא עמם רק בגדים, מעט כלי אוכל וחפצים אישיים. את רוב תכולת הבית שעוזבים הדיירים נהוג למכור.

בכדי להקל על הקשיים הכרוכים במעבר כדאי לבחור סגנון עיצוב פנים דיור מוגן שמשלב תמונות מוכרות, חפצי אומנות מתוך הבית ושאר פריטים בעלי משמעות סנטימנטלית. גם במקרים בהם נהלי המקום אוסרים הובלת רהיטים אל יחידות הדיור ניתן יהיה להגיש בקשות חריגות ולשלב ביחידת הדיור את הכורסה האהובה או את שולחן הכתיבה.


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 דניאל


 


מאמרים נוספים מאת דניאל
 
חומצה הילאורונית - הג'ל הרך לקמטים הקשים
28/03/13 | רפואה
קמטי הפנים נחלקים לקבוצות שונות בהתאם לעומק שלהם ובהתאם למיקום.

עיצוב פנים דירות יוקרה
עיצוב פנים יכול להפוך דירה יד שנייה קטנה לדירת יוקרה יפהפייה. הכל תלוי במעצב פנים או באדריכל פנים אשר אתם שוכרים למטרת עיצוב פנים דירות יוקרה.

אבקת חלבון אקסטרים גיינר
27/02/13 | דיאטה
מתאמנים ומתלבטים אם לצרוך אבקת חלבון? במאמר הבא נציג לכם מספר עובדות ואתם תחליטו אם אבקת החלבון חיונית עבורכם.

אבקות חלבון מומלצות במיוחד
המפתח לבריאות איתנה הוא שילוב נכון בין כושר גופני לתזונה בריאה. בכדי להבטיח שהפעילות הגופנית תהיה אפקטיבית, חשוב להתאמן לפחות 3 פעמים בשבוע בעזרת אימון שהומלץ על ידי מדריך כושר מקצועי.

הלבנת שיניים
יש פעמים שאנו בוחרים לצאת לבילוי או צריכים להגיע לאירוע חברתי שתוכנן מראש, אנו מתארגנים בהתאם, מסתרקים, מתאפרים לובשים את הבגד החדש שקנינו, מסתכלים במראה והכל לכאורה נראה מושלם אבל דבר אחד הורס מעט וזה החיוך שלנו.

עיצוב פנים דיור מוגן
לקראת מעבר אל בית מוגן או בית אבות מתבקשים הדיירים המבוגרים לארוז את כל ביתם ולהקים אותו מחדש בתוך יחידת דיור קטנה. מדובר במשימה לא פשוטה גם בעבור מעצבי פנים מאוד מנוסים.

סמארטפון
22/01/13 | גאדג'טים
סמארטפון בעברית טלפון חכם, זהו בעצם מכשיר טלפון שכולל בתוכו יישומים רבים מעבר לתקשורת אלחוטית.

עיצוב פנים ואדריכלות
עיצוב פנים ואדריכלות הם אינם אותו מקצוע וזאת למרות שאדריכל יכול להיות מומחה בכל הקשור אל עיצוב פנים.

מראה נקי ומראה זוהר מתחיל עם פילינג
פילינג לעור הפנים נחלק בעיקר לשתי קבוצות. הפילינג הקל והטבעי והפילינג שנעשה תוך שימוש בחומצה. הפילינג הקל הוא זה המוכר מן הבית ומסבונים שיש בהם גרגרים לפילינג.

פיתוח אפליקציות- לומדים את התחום
בשנים האחרונות ניתן לראות עלייה משמעותית בהיצע הקורסים של פיתוח אפליקציות למערכת ההפעלה אנדרואיד ומערכת ההפעלה IOS.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI