דף הבית חוק ומשפט חקירות חוקר פרטי במרכז
חוקר פרטי במרכז
totach kidum 20/06/13 |  צפיות: 2879

אנשים רבים מגיעים אליי למשרד כדי לעקוב אחר בן או בת הזוג שלהם מחשד לבגידה, החדש הזה יכול להגיע בהרבה מובנים, דברים קטנים שבגלל האובססיביות שלנו הופכים להיות גדולים. אם זה בעל שמתסכל כל הזמן בנייד שלו. ולקוח אותו לכל מקום. אם זה אישה שמרגישה יותר משוחררת במיטה לאחר שנים של קיבעון. ברגע ששמנו לב לדברים האלה אנחנו מתחילים לאבד את זה דבר כזה יכול לגרום לפירוק המשפחה ללא סיבה. בתוקף תפקידי כחוקר פרטי במרכז. חשוב לי לציין שכאן התפקיד שלי נכנס לפועל . זוגות רבים שהיו על סף גירושין . הנישואים שלהם שוקמו עקב גילוי האמת. לכן יש לשים חדש בצד. כל עוד לא ראיתם עובדות חשוב לתת לאיש מקצוע לטפל בנושא.

מתוקף תפקידי כחוקר פרטי במרכז, המומחיות שלי היא בעיקר בגידות . לא כל בן זוג שנשלחתי לעקוב אחריו . אכן חטא ובגד באשתו. לכן חשוב להשאיר את הנושא למקצוענים. במסגרת עבודתי אני מבצע עבודה יסודית. עוקב אחר בן הזוג על מנת לגלות אם החשד נכון. ובעצם הופך את החשד לאמת או לחלופין מראה שהחשד היה מוטעה. במקרה של טעות של בן או בת הזוג בחשד . התעמתות יכלה לגמור את הנישואים ללא שום סיבה.

מה שבעצם אני עושה בתפקיד שלי כחוקר פרטי במרכז . זה להביא עובדות. ניסיון להכשיל את בן הזוג או לגרום לו לספר את האמת יכולה רק לגרום לו להיות יותר זהיר ולגרום לך לחיות עוד יותר בלחץ וחשד. מניסיוני הרב. בן הזוג תמיד יכחיש את הנושא. הרי הוא לא רוצה לפרק את המשפחה. לא רוצה לשלם על מעשה הבגידה שלו הרי בעיניו היא תמימה וחסרת משמעות. אמנם יש לכם אפשרות למצוא מידע לבד על בן הזוג .אם זה בנייד או באימיילים אך חשוב לעשות זאת בצורה דיסקרטית שלא תפגע במהלך התקין של הנישואים. במיוחד במקרה טעות. בכל מקרה עצתי אליכם היא לא להכריע דברים לפני שיש לכם עובדה. גם שקר לבן או אמירה של הייתי במשרד שבפועל הוא לא היה .לא אומרת שהוא בגד. זה רק אומר שהחדש יותר רציני. בסופו של דבר העובדות הן אלה שקובעות


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 totach kidum


 


מאמרים נוספים מאת totach kidum
 
Учеба старше 50 лет
Многие университеты и колледжи в Израиле, наряду с профессионально-техническими школами и учебным

סוגי תוספות שיער
03/06/19 | הכרויות
לא כל אישה מרוצה ממה שהטבע נתן לה וזו הסיבה העיקרית לכך שנשים עושות ניתוחים פלסטיים, עוברות שינויים שונים של צביעת שיער, שימוש בעדשות צבעוניות ועוד. אם יש משהו שיחסית קל לשנות כשלא מרוצים ממנו זה השיער, ואם גם את רוצה לעשות שינוי בשיער שלך הגעת לכתובת הנכונה.

מציאת משרד עורך דין
30/10/18 | ביטוח
לא פשוט בימינו לבחור משרד עורכי דין איכותי: השוק מוצף במשרדי עורכי דין בכל תחומי ההתמחות הקיימים ולמעשה, אי אפשר לעבור רחוב סואן מבלי להיתקל לפחות במשרד אחד של עורכי דין.

מציאת משרד עורך דין
30/10/18 | ביטוח
לא פשוט בימינו לבחור משרד עורכי דין איכותי: השוק מוצף במשרדי עורכי דין בכל תחומי ההתמחות הקיימים ולמעשה, אי אפשר לעבור רחוב סואן מבלי להיתקל לפחות במשרד אחד של עורכי דין.

תביעות רשלנות רפואית - למי פונים?
במידה ויש לך חשש לרשלנות רפואית והתגלה אצלך סרטן צוואר הרחם, כנסי לפורטל המידע עוסק על כל דרי ההתמודדות וכיצד את יכולה למצות את הזכויות לך עקב הרלנות.

משרד עו"ד תביעות ביטוח שישיג לכם את הפיצוי שמגיע לכם
30/10/18 | ביטוח
משרד עו"ד פייל ושות' בעל נבחרת מנצחת של עורכי דין המתמחים בתביעות ביטוח נגד החברות הגדולות במטרה לתת לכל מבוטח את ההזדמנות לקבל את הפיצוי המלא שמגיע לו.

יועץ בטיחות בעבודה
בעסקים המעסיקים עובדים חשוב מאוד לשכור את שירותיו של יועץ בטיחות בעבודה, זאת על מנת להימנע מתאונות ומפגעים העשויים לגרור את העסק לנזקים משמעותיים. מנהלים בעסקים פועלים בדרך כלל ב-2 גישות אפשריות

3,000 ישראלים מוכרים ב"אטסי" איך זה עובד? ומהם סודות ההצלחה?
etsy אתר האינטרנט המוביל, הקניון הוירטואלי הידוע המכיל כ – 20,000 חנויות מקוונות של יצירות אופנה תכשיטים, עבודות אמנות, פרטי אספנות, וינטאז', עבודות יד של יוצרים מכל רחבי העולם.

לוגו הוא המצפן הגרפי של העסק
עיצוב לוגו הוא המצפן הגרפי של כל חברה, עסק או נותן שירות. קיימים 4 אבות טיפוס ללוגו. לוגו הוא אייקון רב השפעה, המסייע בזיהוי מוצר או שירות על פני המתחרים.

ייעוץ זוגי - בגדר זכות, לא חובה
כיצד ייעוץ וטיפול זוגי נכון יכול לסייע כמעט לכל זוג, מה לומדים לאורך התהליך ואיך בסופו של יום הוא מסייע להמציא את הזוגיות מחדש - התשובות לפניכם.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI