דף הבית חוק ומשפט חקירות חקירות כלכליות
חקירות כלכליות
שירי טיירי 06/01/14 |  צפיות: 10819

חקירות כלכליות, נועדו לשם איתור נכסיו של אדם בדרך יסודית, גם אם מדובר בארץ וגם אם זה בחו"ל. מי שיזדקק לחקירה כלכלית, יהיה חייב לשכור את שירותיו של משרד חקירות פרטי על מנת שיבצע חקירה כלכלית יסודית ומקיפה. חקירה זו, כוללת גם את חשבונות הבנקים של האדם עליו נהיה מעוניינים בחקירה ומידע זה. יש מקרים של חקירות כלכליות כשבית עסק מסוים אינו מצליח לגבות כספים מלקוחותיהם או שהחייבים פשוט נעלמים, באמצעות חוקר פרטי המתמחה בתחום חקירה כלכלית ,יוכל אותו החוקר לדעת היכן נמצא אותו אדם ומה יכולותיו הכספיות. יש גם בני זוג המאמינים כי בן או בת הזוג מסתירים מהם רכוש או חשבונות בחו"ל גם במקרים אלה, משרד חקירות פרטיות, יוכל למצוא את הנכס או חשבון הבנק ולדווח לבן או בת הזוג את מיקום הנכס, או את הסכום המדויק הנמצא בחשבון בנק שדאגו להסתיר.

באלו מצבים נצטרך חקירה כלכלית?

יש הרבה בעלי עסקים המעוניינים לצרף שותף לעסקיהם, או שמעוניינים להיות שותפים בעסקים עם אדם שאין הם מכירים היטב לעומק. איש עסקים מנוסה יהיה חייב לבצע חקירות כלכליות, על אותו אדם, על מנת לדעת מהן יכולותיו הכספיות, או אם היה לו עבר לא טוב בתחום הכלכלי. תמונת מצב עדכנית עדיפה על חוסר ידע. איש העסקים לאחר שיקבל תשובה משרד חקירות, תמיד יוכל להחליט אם לבטל שותפות עם אותו אדם או אם להמשיך אתו בשלבים הבאים של פתיחת עסק או שותפות. ההשקעה במשרדי החקירות בתחום חקירות כלכליות משתלמת בסופו של דבר, כי לעומת סכום העסקה, הסכום שבעל העסקים ישקיע עבור אותה חקירה כלכלית יהיה זניח ומשתלם.

חייבים לכם כספים?  או שאולי "עקצו" אתכם?

היום אנו שומעים בתכניות טלוויזיה ידועות על הרבה רמאים שברחו או עשקו בעלי עסקים. במקרים אלה, חקירה כלכלית תעזור, אם החוקר יתחקה על חשבונות הבנק של הנוכל או הנוכלים הוא יוכל להגיע לתוצאות טובות. יש כאלה חייבים שטוענים כי אין להם את הכסף שהם חייבים, בהרבה מקרים בית המשפט לא יוכל להוכיח את אמיתות הדברים אצל החייב, אבל חוקר המתמחה בחקירות כלכליות כן יוכל לדעת את האמת.


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 שירי טיירי


 


מאמרים נוספים מאת שירי טיירי
 
כיצד מומלץ לבחור חברת ניקיון משרדים?
חברת ניקיון משרדים מהווה את אחד הספקים שמאד מומלץ לכם לדעת כיצד לבחור כבעלי עסקים וחברות בע"מ. ניקיון משרדים איכותי מספק לכם היגיינה אופטימלית בכל עת, שומר על תנאי הסניטציה במשרד ובסביבתו וגורם, ברמה הכללית, שיהיה נעים לשהות בכל מרחביו, מחדרי ההנהלה והעבודה ועד לחדרי השירות. כך מומלץ לבחור חברת ניקיון משרדים שתעשה סדר במקום עבודתכם ותהפוך אותו לפנינה הנקייה והמענגת שלכם.

חיפויי קיר – טיפים נבחרים
22/04/19 | שיפוצים
חיפויי קרמיקה מעניקים לחדר שלכם משמעות דקורטיבית חדשה! את החיפויים אנו מכירים במיוחד בחדרי שירות כמו מטבחים, מלתחות וחדרי אמבטיה. הן אותם אבני קרמיקה שיוצקות אופי למרחב והופכות אותו למה שהוא בצורה ייחודית ומרשימה: הצבע, הצורה של כל אבן ורמת הגימור שלה (מבריקה או מחוספסת) מאפשרים לכם לבסס עיצוב מעולה בכל חדר שירות ביתי!

טיפולי בוטוקס בעור הפנים – המידע המלא
בוטוקס הוא חלבון המיוצר על ידי חיידקים. נוכחות החלבון הזה בתוך שטח עור האדם גורמת לחסימת שחרור החומר הגורם לגירוי העצבי בקוטר של 1-2 ס"מ מסביב לנקודה בה החומר הוזרק. כתוצאה מהחסימה, השריר מפסיק לנוע ועל כן לא מייצר קמטי הבעה. השפעת החומר פגה לאחר 4-6 חודשים, אז השריר חוזר לנוע והקמט שוב מוםיע על זיו פניכם.

טיפולי שורש – מתי הם נדרשים?
21/04/19 | רפואה
טיפולי שורש נעשים כאשר השן עוטפת מוגלא או זיהום מסוג אחר שמקורו נמצא בחייך הפנימי ליד שורשי השיניים. במצב כזה השן עצמה שלמה וללא חורים אך כואבת מאד כי סביבתה הפנימית מודלקת (מלשון 'דלקת'). במידה ולשן הזו יש היסטוריה של סתימות ימליץ הרופא לעשות כתר מעליה בסיום הפרוצדורה.

ניתוח הצרת לחיים למראה רענן ונוחות חסרת פשרות
21/04/19 | רפואה
הצרת לחיים הוא ניתוח שנעשה במרפאת שיניים. בהשוואה לניתוחי עקירה וניתוחים דנטליים כירורגיים למיניהם, זה נחשב ניתוח קצר ופשוט שעורך 45 דקות בלבד. הוא מיושם בשיטה שנקראת Bichectomia כשהמטרה היא למעשה לדאוג לכם ללחיים יותר צרות, יותר ארוכות ועל כן יותר יפות.

הלבנת שיניים לילדים – כל מה שצריך לדעת
על אף כי הלבנת שיניים ידועה כטיפול לא כואב, לא פולשני ואפילו כיף במידה מסוימת, מאד חשוב לא לעשות אותו אצל כל אחד כשמדובר בילדים שלכם,הטיפול חייב להתבצע במרפאת שיניים מומחית לילדים. רק במרפאת שיניים כזו אתם מקבלים את כל הייעוץ שאתם צריכים וכמובן צוות רפואי בעל ניסיון. חומר ההלבנה, למרות שאיננו פולשני, הוא חומר קטלני ומגע לא נכון שלו עם הילד עלול לגרום לנזקים. בנוסף, ילדים שעברו טיפולי סתימה וכתרים יצטרכו רופא שיידע בדיוק מה לעשות כאשר הם לא באותו צבע, ויצוק לחלל הפה שלהם גרסה מולבנת אחידה של חומר

מכונת קפה למשרד
מכונת קפה הנה מכשיר שניתן למצוא כיום בכל משרד. מטבחים של משרדים בחלק גדול מהמקרים כבר נהפכו לא מעט זמן למזנוני הכנת קפה, כאשר שם המשחק הוא יעילות:

איך לבחור מצלמות אבטחה לבית ולעסק?
30/08/18 | בית חכם
במאמר שלפניכם תלמדו כיצד לבחור מצלמות אבטחה לבית, לעסק ולכל מקום שתצטרכו לאבטח. אף על פי שהאפיון נעשה על ידי חברת אבטחה, מומלץ לקרוא את שכתוב בשורות אלה.

כיצד מתמודדים עם הלחץ ביום החתונה?
כשאתם צריכים להתמודד עם יום החתונה אתם צריכים להתמודד עם לא מעט לחץ. כאן תוכלו ללמוד כיצד לנהל את הלחצים שלכם ולא להכיל אותם ללא טיפול הולם.

הכל על לימודי טכנאי שיניים
16/04/18 | רפואה
יותר ויותר אנשים מתעניינים כיום בלימודים של טכנאי שיניים. הסיבה העיקרית שלשמה אנשים מתעניינים בתחום הזה של טכנאי שיניים היא סיבה פרקטית.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI