דף הבית חוק ומשפט חוק ומשפט - אחר הקמתי חברה, האם אני זקוק לעורך דין מסחרי?
הקמתי חברה, האם אני זקוק לעורך דין מסחרי?
כתיבת מומחים 29/01/14 |  צפיות: 2889

מתכנן להקים מיזם או עסק חדש על בסיס רעיון מהפכני שהגית? מעוניין לצעוד לקראת המטרה המיוחלת עליה חלמת כבר חודשים? כמו בכל תחום אחר, גם כאן יהיה עליך לקבל סיוע מקצועי מעורך דין מומחה בתחום על מנת לכבוש שיאים חדשים בדרך אל העושר הנכסף. כמה מושגי יסוד מהתחום המשותף של עולם המשפטים והעסקים, יסייעו לך להבין טוב יותר את החשיבות העצומה שיש לשילוב המנצח בין עסק מצליח לעורך דין מיומן. היכנסו לאתר יס פליז למידע נוסף ומקיף אודות עורכי דין מסחריים.

שירותי של עורך דין מומחה במשפט מסחרי הינם בגדר הכרח עבור קהלי יעד משתנים וביניהם משקיעים ויזמים בתחילת דרכם, אנשים עם רעיון מהפכני בעולם היי טק, סחר החוץ, הטכנולוגיה וכדומה, אנשים הנדרשים לשירותים במתייחסים לתחום של הקמת חברות מכירתן, פירוקן או מיזוגן, עוסקים בנדל"ן או שוק ההון, אנשים פרטיים שמעוניינים להקים בית עסק קטן או גדול ועוד מקרים רבים בעלי זיקה לעולם העסקים.

עורך דין מסחרי מתמחה בקשת רחבה של נושאים המתייחסים לעולם העסקי ובכללם דיני תאגידים, דיני חברות, קניין, מיסים, חוזים, צרכנות, קניין רוחני, דיני עבודה ומשפט בינלאומי. ישנם אפיקי השקעה רבים שמציע לכם עולם העסקים החל ממט"ח מסחר והקמת חברה דרך פתיחת עסק או השקעה בסטארט אפ וכלה במסחר בבורסה, עסקאות נדל"ן, ניירות ערך וכיוצא באלו. אחד מהתחומים המחייבים סיוע מקצועי דרך עורך דין מסחרי קשור לנושא של דיני תאגידים, עליו נרחיב את היריעה בשורות הבאות.

דיני תאגידים

באופן כללי המטרה של דיני תאגידים היא לאפשר את הפעילות הכלכלית דרך התערבות ביחסים שבין בני האדם ותאגידים. פעילות כלכלית זו כרוכה בלא מעט ניגודי אינטרסים, ובפרט אם מדובר ביחסים בין בעלי מניות ונושים, בין בעלי מניות למנהלים ובין בעלי מניות עצמם.

התפיסה שעומדת בבסיס של דיני תאגידים מזוהה עם הטענה לפיה האפשרות היחידה ליישב בין ניגודי האינטרסים האמורים תיעשה דרך מערכת כללים, כאשר אחד המרכזיים בהם הוא העיקרון של חופש החוזים. עיקרון חופש החוזים מיושם בקרב דינים דיספוזיטיביים בהם קיימים הסדרים לחברות ולפרטים במטרה להוזיל עלויות. המטרה של אלו היא לדאוג לקידום התכלית החברתית בכללותה של קידום ויציבות שוק ההון.

עורך דין בריטיינר חודשי

הסכם אשר נחתם בין עורך דין לגוף או אדם פרטי נקרא הסכם ריטיינר. ההסכם עצמו נועד לעגן סוג של התקשרות בה ניתן לעורך דין תשלום עבור העבודה שהוא מהצב ברמה גלובאלית. במסגרת הסכם זה יש תמיד לשלם את אותו הסכום הכספי וזאת למרות שבחלק מהחודשים אין הרבה עבודה או יש עבודה מעטה. התשלום ניתן מידי כל חודש כסכום קבוע מבלי שום קשר לכמות העבודה, לעתים ישנם מצבים בהם ישנו קשר חלקי בלבד להיקף העבודה. לכן חשוב לקבל מעורך הדין את כל המידע על העניין ולתכנן בצורה נכונה את השימוש בשירותים שלו.

במסגרת הסכם ריטיינר, ברוב המקרים, השירות הניתן על ידי ערוך הדין הוא עבור עבודה שוטפת. ישנם המון תחומים ומקצועות בהם נחתמים הסכמים ובכללם רואי חשבון, יועצים עסקיים, ביקורת מבנים ובדק בית, למידע נוסף בתחום האחרון אנא לחץ כאן . תמחור ההסכם לרבות תאם הציפיות בין הלקוח לעורך הדין נחשבים שניהם להיבטים הבעייתיים במסגרת ההסכם. ככלל, הסכם מדויק ומקיף בצורה המקסימאלית יוכל למנוע בעתיד חילוקי דעות ואי הבנות שיהוו פרצות אפשריות לוויכוחים.


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 כתיבת מומחים


 


מאמרים נוספים מאת כתיבת מומחים
 
פוליסת חיסכון – יתרונות אפיק השקעה לחיסכון מול תוכנית חיסכון בפק"מ בבנק
הילדים הם הדבר החשוב לנו ביותר, זה שאנו עושים הכול בשבילו. כבר מרגע לידתם אנחנו דואגים להם ונותנים להם כל מה שאנחנו יכולים, וכמובן דואגים להם לאוכל, בית לגור בו, וכל מה שהם צריכים. אך טבעי הוא הדבר שנחשוב גם קצת קדימה לשנים הבאות, ואם אנו כאלו אז תוכנית חיסכון לילדים היא משהו שאנחנו חייבים לדאוג לו. ללא תוכנית כזו הם יתחילו את החיים שלהם בלי סכום כסף קטן שידחוף אותם, וללא סכום כסף כזה יהיה להם קצת יותר קשה להתחיל את החיים. פוליסת חיסכון לדוגמא היא אפיק השקעה מצוין ששווה לשקול אל מול הפקמים שמציע

פוליסת חיסכון – יתרונות אפיק השקעה לחיסכון מול תוכנית חיסכון בפק"מ בבנק
כולם מבינים את הצורך בחיסכון של כסף בצד, בין אם זה למטרה כלשהיא ובין אם לא. חיסכון נותן לנו שקט נפשי והרבה יותר אפשרויות מאוחר יותר, כך לדוגמא אם אנו מפרישים כסף בשביל הילדים שלנו אנו יודעים שיהיה להם טוב יותר וקל יותר כלכלית בהמשך. אם אנו שומרים לעצמינו כסף בצד לפנסיה אנו יודעים שבבוא היום יהיה לנו כסף בצד מה שיאפשר לנו להזדקן יותר בכבוד. אך איזו תוכנית חיסכון כדאי לנו שתהיה לנו, איזה מחשבון חיסכון יכול להראות לנו מה הכי כדאי לנו בטווח הרחוק, והאם פוליסת חיסכון עדיפה ממה שהבנק מציע, בדרך כלל עם

אינטראקטיב ברוקר – מי צריך את זה בכלל?
אם אתם חושבים על שינוי קריירה יש לכם לא מעט אפשרויות. אפשרות אחת היא ללכת וללמוד משהו, ללכת למכללה או לאוניברסיטה וללמוד תואר, ולאחר מכן ללכת ולעסוק בו. חלומה של כל אימא יהודייה הוא שהבן שלה יעבוד במקצוע מכובד כמו עורך דין או רופא, וירוויח מצוין, אך היום בשביל להרוויח מצוין לא צריך ללמוד שנים ארוכות ולא צריך תארים כאלו ואחרים. אם אתם מחפשים כיוון טוב בחיים ללכת וללמוד אותו וכמובן גם לעסוק בו לאחר מכן, מסחר בבורסה הוא בשבילכם, ולא משנה אם זה מסחר במניות או בכל מכשיר אחר שהוא.

מסחר בבורסה – כל מה שצריך לדעת
החיים היום לא פשוטים בכלל. אנחנו קמים בבוקר ומתחילים את היום שלנו עם ריצות עם הילדים למערכות החינוך, ולאחר מכן אנחנו מתחילים את היום המטורף שלנו. ריצות ממקום למקום, פגישות, מיילים ומה לא... בסופו של דבר כשאנו מסתכלים על תלוש השכר שלנו אנו מבינים שכל הלחץ הזה וכל הקיצות הללו במקרים מסויימים לא שווים את זה, ואז אנו חושבים על כיוון אחר, כיוון שייקח אותנו למקומות טובים יותר ורווחיים יותר. מסחר בבורסה לדוגמא יכול להיות כיוון מצוין, ולא משנה עם עושים מסחר במניות או מסחר בכל מכשיר אחר שקיים. הנה כמה מי

מוצרי ספיגה לגבר הכוללים תחתונים לוכדי נוזלים, סופגנים ותחבושות
אם אתה מרטיב, והגעת למסקנה שאתה צריך מוצרי ספיגה, כאן נספק לך מידע חשוב על בחירתם. כיצד היא נעשית? מה חשוב לדעת טרם הבחירה? כיצד מבדילה אסכולת מוצרי הספיגה בין המרטיבים ואלו מוצרים היא ממליצה שיהיו לכל אחד מהם? חנות דיפנד למוצרי ספיגה למבוגרים מכילה את סל המוצרים המלא. כאן תדעו מה צריך לרכוש מהם על מנת להקל על שגרת יומכם בצל בעיית ההרטבה שלכם.

חיסכון והלוואה - הילכו שניהם יחדיו...
לעיתים מתרחשים מקרים בהם קורה שאדם שיש לו סכום כסף פונה לבקש הלוואה. אף שבעצם פשוט יותר להשתמש בכסף שלך ולא לחפש הלוואות אצל אחרים, מהי הסיבה לכך שאדם יפנה לבקש הלוואה וישלם עליה ריבית במקום להשתמש בכספו שלו?

הלוואה אונליין – יש כזו חיה
יש הרבה חיות בעולם. היכולת לאתר את אלו שיוכלו להקל מעלינו ולשפר את איכות החיים שלנו – זו החכמה האמתית. אז אם אתם אוהבים לזהות את החידושים ולגלות כמה קלים ופשוטים עשויים תהליכים שונים להיות אתם מוזמנים להכיר את שרות קבלת הלוואות אונליין. להרגיש את הקלות הרבה ואת החיסכון העצום בזמן ובטרדה.

ייעוץ מקצועי הוא דבר חשוב כשרוצים לחסוך לילדים
24/12/15 | רכב
בתור הורים יש כבר לא מעט דברים שאנו יודעים על החיים. הדבר אומר שאנו יכולים לבחון מספר רב של דברים בכל הקשור לחינוך של ילדינו ולניהול משק הבית. אך עם כל הכבוד גם לידע רב שצובר כל הורה בלא מעט נושאים, הרי שלגבי תכנית חיסכון עבור הילדים שלו אין הוא מומחה פיננסי ואין הוא יכול להשוות את עצמו לנציג של מי שמתמחה בתחום זה.

מה הם היתרונות של חסכונות לילדים
אנו מחפשים את הטוב ביותר עבור הילדים שלנו, ולכן אם אנו מתכוונים לעשות מהלכים מסוימים שאמורים להיטיב עם הילדים, הרי שאנו גם מנסים לברר מהם הם היתרונות של מהלכים כאלו. היום הורים רבים בכל רחבי ישראל רוצים להבין מה הם היתרונות של חיסכון לילדים על מנת לדעת האם כדאי לפתוח תכנית כזו והאם היא באמת יכולה לתרום בעתיד הרחוק.

שקמה חיתולים למבוגרים
הזיקנה יכולה להיות מאוד לא נעימה ויש לא מעט בעיות פיזיות שמתלוות אליה. לעיתים זה נראה מייאש מכיוון שאין דרך חזרה מחלק מאותן תופעות לא נעימות ואף כואבות ולעיתים מסוכנות שיש כשמזדקנים, אך אין שום סיבה לוותר סתם כך על איכות החיים ולא לעשות פעולות שיקטינו את הסבל. אחת התופעות הנפוצות יותר אצל מבוגרים היא בריחת שתן למבוגרים, והיא יכולה לתפוס בכל מצב שהוא ובכל זמן שהוא מה שאומר המון אי נעימות עד כדי לעיתים צורך לעזוב את המקום. הרטיבות יחד עם הריח הלא נעים עלולים לגרום לבושה כזו שתוריד את החשק לצאת מהב
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI