דף הבית בידור ופנאי הפקת אירועים שירה בציבור לאירועים
שירה בציבור לאירועים
רויטל טל 11/09/14 |  צפיות: 4377

לא קל להתרגל לכך ולעובדה הקיימת ששירה בציבור אינה נחשבת עוד דבר ישן, נכון הוא שכשאנו שומעים דברים חדשים  הם נקלטים על מה שכבר טבוע בנו חזק ומושרש, זאת אומרת על אותן אמונות ישנות, לכן בערבי שירה בציבור אותן אני עורכת אני מתאימה את התכנית לתחושת הקהל ולמה שיש להם בתודעה, ומוסיפה מוטיבים חדשים ומודרניים לקהל הצעיר. אנחנו כל כך אוהבים להישאר בהרגלים שלנו ובאמונות, כך שקשה לנו מאוד לצאת ממנו

מה ניתן להפיק מאירוע שירה בציבור ?

שירה בציבור באירועים נותנת מענה מושלם, ומומלצת לימי הולדת, מסיבות נישואין, אירועי בר מצווה  בריתות, ערבי חברה, ערבי גיבוש , אירועי מוסדות, אירועי קיבוץ ועוד.

ערבי שירה בציבור הם ערבים בהם מתאפשר שילוב של שירה וגם ריקודים, וכל זאת - באירוע אחד.

ישנם כמה סוגים של ערבי שירה בציבור, כאלה הנחשבים ישנים, וכאלה חדשים יותר

ישן זוהי הצורה שבה אנו רגילים לחשוב על שירה בציבור, ערב מלווה באקורדיון ובשירונים,

חדש, ערב שירה בציבור מתקדם בו ציוד ההגברה, ציוד ההקרנה מתקדמים בטכנולוגיה עכשווית וכן גם הערב מורכב משירים חדשים ומודרניים.

יצירת המציארות

בתור מנחה הערב אני בעצם יוצרת את המציאות שהיא כמובן אותה שימחה והנאה למשתתפים, ויודעת שלי היכולת להשפיע על ההצלחה באירוע.

אירוע שהופך למציאות

ישנו הרגע הזה בו אתה מבין שאי אפשר להמשיך באותה שיגרת חיים, ולהישאב לתוך מטלות היום יום , בלי לעשות איזה שינוי ולצאת לאירוע משמח, לרקוד, לשיר, להתפרק. הדבר שמאפשר לאירוע  להיהפך למציאות זה עד כמה אתה מאמין שכך יכול להיות..

ערב שירה בציבור מתאים לכל אחד, ובכל גיל, הוא יכול להתאים למי שמעוניין באירוע קטן ומשפחתי לכבוד יום הולדת, לכבוד יום נישואין, שירה בציבור היא תכנית המשלבת לא מעט דברים בתוכה, מי שרוצה ליהנות מאירוע מיוחד, מלא שימחה ורגש, כדאי שיחשוב על שירה בציבור, שירה בציבור עשויה להפוך למסיבה ישראלית באווירת קרנבל, ומאפשרת לכל מי שנוכח בערב שכזה להרגיש קסם בלתי רגיל.

זכרו, שירה בציבור למבוגרים בלבד, היא סטיגמה, יש מקום לתיקון הטעות, שירה בציבור מתאימה לכל אירוע, ומדובר על תכנית אשר יוצרת איזון נכון בין שירה וריקודים, בין מבוגרים וצעירים.

זמרת, מנחה שירה בציבור

על מנת לארגן אירוע שירה בציבור ערכו שיחה מוקדמת עם זמרת שירה בציבור, בשיחה ימסרו כמה שיותר פרטים לזמרת מצד הלקוח, תביא לפוטנציאל גדול ושיפור ההנאה של כל האורחים. התוצאות המדידות בתחום האירועים מבוסס כמובן על אותם טלפונים אשר יגיעו לאחר האירוע מהאורחים. זמרת ומנחה שירה בציבור תפעיל את הידע הרב והניסיון אשר נצברה עם השנים בהם עוסקת בתחום, ותיעזר בכם הלקוחות וגם בכם האורחים ליצירת הנאה ושימחה, אנרגיות והנחיה הם שם המשחק באותם ערבי שירה בציבור, כאמור, ישנו קשר ישיר בין האנרגיות אותן תביא עימה זמרת שירה בציבור לאנרגיות של הקהל באירוע עצמו, וכמובן קשר ישיר לתוצאות והצלחת הערב.


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 רויטל טל

רויטל - זמרת, תקליטנית, ומנחה ערבי שירה בציבור, עם ניסיון וותק של למעלה מ- 20 שנה בשירה ובהפעלת קהל.שירה בציבור בהווי ישראלי עם מיטב השירים שכולנו אוהבים לאירועים פרטיים, אירועי חברה, ימי הולדת, ימי נישואין, מסיבות וערבי שירה וכיף.

http://www.revital-tal.com/ - 050-5382143

רויטל טל - זמרת לאירועים -שירה בציבור בימי הולדת..

http://www.djomri.022.co.il 


מאמרים נוספים מאת רויטל טל
 
שירה בציבור לאירועים פרטיים
בארץ יש היום את התכנית הכי מתאימה וחזקה לימי הולדת. זה לא תקליטן, למרות שכבוד המקצוע דיג'יי במקומו מונח, זה לא סטנד אפ או סדנת צחוק, למרות שגם כבודם במקומם מונח, זה נקרא שירה בציבור – הפעלת הקהל שלכם בשירה ובריקודים.

שירה בציבור לאירועים פרטיים
23/12/19 | שירה
לפני שאתייחס לגופם של דברים, אני רוצה לציין שמאחוריי עשרות אירועי שירה בציבור שונים ומגוונים , אך המשותף ביניהם היא ההצלחה המסתכמת בהנאתם הרבה של משתתפי הערב. אז האם כל אותם אירועים המתקיימים בכל מקום נותנים את אותה החוויה ? אם כן, מדוע אתם יוצאים לחפש משהו קצת אחר ?!.. והתשובה היא שכולנו מחפשים משהו שירגש, משהו שיוסיף וייתן ערך מוסף והדבר הבא כמו שהינו גם הדבר הקודם, הוא שירה בציבור.

שירה בציבור - מתאים לכם ?!
זה כמובן תלוי את מי תשאלו: אם תשאלו את אותי, ברור שאגיד גם שמאוד.. אם תשאלו את אלו שכבר חוו ערב שירה, גם הם יגידו לכם שכדאי ומתאים., אם תשאלו אנשים צעירים, חלקם יגידו שאולי פחות..

ערב שירה בציבור
האם יש לך קושי לתכנן את האירוע הבא ? אם כן, מהו הקושי שלך ומה כדאי שתדע בעודך נמצא בתהליך ?!.. מדהים שכמעט כל הלקוחות אשר מדברים איתי בקשר לאירוע שהם מתכננים, כמעט כולם שואלים את אותן השאלות ובקשים לדעת את אותם הדברים, ועל אילו דברים אני מדברת ? אני מדברת על כך שרוב רובם של הלקוחות אשר מתכננים אירוע מבקשים לדעת אם יש איזושהי הגבלת זמן מבחינתי ומבקשים לדעת את המחיר, כי כמובן העלות היא כמעט תמיד הפרמטר המכריע, והאמת היא שאני מאוד שמחה לגלות שוב ושוב שהמחיר אותו אני מבקשת עבור ערב שירה בציבור מקצ

ערב שירה בציבור - האופציה הטובה ביותר
בתור זמרת לאירועים כמובן שאני חושבת שהמוזיקה באירוע היא הדבר החשוב ביותר, היא אשר נותנת את הטון לאירוע כולו ואשר משפיעה בצורה ישירה על מצב הרוח של כולם.
אז אילו אפשרויות יש לכם ? הוווו זו שאלת השאלות, המוזיקה אשר תבחרו לאירוע שלכם היא הטעם שלכם והאמונה שלכם שזה מה שמתאים לאורחים שלכם.


זמרת לאירוע - שירה בציבור
אז מה איתך ? האם גם לך יש אירוע חשוב בקרוב ? האם האירוע האחרון שהפקת לא היה משהו ?!.. האם חשוב לך לקחת אחריות הפעם, רק אתה עצמך, ולהפיק אירוע מנצח ? אם ענית "כן"- אני מציעה לך הצעה שלא תוכל לסרב לה – שירה בציבור לאירועים.

שירה בציבור - מקרבת, משמחת, משתפת
היא כבר מזמן לא נחשבת ישנה נושנה – לשירה בציבור לאירועים יתרונות רבים, כה רבים שאינה עוד שנויה במחלוקת והיא בוודאות מבוקשת ומצליחה מאוד באירועים מכל הסוגים.

אירועי קיץ
איזה חוםםם !! אני באמת לא יודעת, חוככת בדעתי, גם אתם מרגישים שהקיץ הזה הוא כל כך חם עד כדי שממש בלתי נסבל ? גם אתם חושבים ומרגישים שקיץ כזה וחום כשה לא היה כמותו בעבר ? או שאולי התבגרנו ויותר קשה לנו לסבול ?

זמרת שירי ארץ ישראל
שירי ארץ ישראל הם חלק עיקרי בתכנית שירה בציבור אותם אני שרה באירועים. שירים אלו נחשבים נכס צאן ברזל, והם בעצם השירים של דור ההתיישבות בארץ, אנשי מלח הארץ.

ערב שירה בציבור
13/11/14 | מוסיקה
כל אחד המתכנן אירוע מבין וודאי כי מטרת האירוע שיהיה שמח. יחד עם זאת, מסתבר כי גם בעידן הטכנולוגי של היום בעלי האירוע, הם המתכננים אותו, רובם הולכים על תקליטן ומטבע הדברים אינם מצליחים ליצור אווירה אינטימית וקשר בין המשתתפים באירוע, כמו זו אשר תייצר שירה בציבור.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI