דף הבית בידור ופנאי הפקת אירועים הפקת אירוע חברה
הפקת אירוע חברה
רויטל טל 23/09/14 |  צפיות: 5188

ואתם יודעים מה? זה באמת ככה, ברוב האירועים ישנו די.גי אשר אחראי על האווירה, אני רוצה לספר לכם שישנה אפשרות נוספת ומתאימה, אשר טובה לא פחות, ואף יותר לאירועים רבים.

כשרוצים לארגן אירוע מוצלח אשר ייזכר לשנים רבות, אמנם נתחשב בתקציב, אך בגדול נשקיע זמן, מחשבה וכסף כדי למצוא את בעלי המקום, בעלי המקצוע המומחים הכי חזקים בשוק.

מה עם האירוע שלך?!

בחרתם שירה בציבור לאירוע - בחרתם נכון !

קחו את הקונספט הזה של ערב שירה בציבור ושאלו עצמכם :

מה נוכל לעשות היום כדי להפיק אירוע מדהים ?!

על מנת להגיע לתוצאות, כדאי שנבין שאירועים אין כל יום, לכן ניקח את המומחים בארגון אירועים, המומחים בארגון המוסיקה, המומחים בארגון הקייטרינג, האירוע שלכם הוא ההצלחה שלכם !!

לכן הזמינו זמרת שירה בציבור שתעשה שמח !

זמרת שירה בציבור מקצועית, בעלת ניסיון מאפשרת לכם להיות רגועים במשך כל האירוע, ולתת לה לנהל אותו מההתחלה ועד הסוף.

המשוואה היא פשוטה: כשאנחנו משקיעים בזמרת שירה בציבור מקצועית, אנחנו משקיעים באורחים שלנו.

אז איזה אירוע אתה הולך להפיק השנה ?

נסו לחשוב על אפשרות אחרת מלבד תקליטן ותקבלו אירוע מיוחד!

אז מה אני עושה בשורה התחתונה? 

אם נתייחס לדוגמא לחתונות בימינו, הסטנדרט הוא תקליטן אשר יושב בדרך כלל מעל רחבת הריקודים וכמעט ואין לו קשר עם הקהל, אלא מתעסק בציוד הטכנולוגי המשוכלל אשר ברשותו, מיקסר, קונטרולר, פלטת די.ג'יי וכך מרקיד את הקהל ברחבת הריקודים. עלויות של תקליטן בחתונה נחשבות גבוהות ומסתכמות בכמה אלפים בדרך כלל.

אז מה עושים? איך מחליטים על מוסיקה לאירוע ? רצוי להתייעץ עם בעל מקצוע מהתחום בהתאם למטרות ולרצונות שלכם. ואם תרצו אני כאן בשבילכם כדי לספר לכם מדוע שירה בציבור לאירועים טובה ומתאימה לכם, לאירוע שלכם.
בתקופה זו הנחשבת תקופת הדי.ג'יים, כדאי לשים לב לכך שישנן תכניות ואפשרויות רבות להזמין לאירוע שלכם ! כשהמטרה העיקרית היא - אירוע מוצלח ושמח !!

אז כיצד עושים זאת ?

לקבוע תאריך לאירוע המתאים לכולם , או לפחות לרוב החשוב
לתת ולחלק תפקידים לבני משפחה
לשוטט באינטרנט, לצפות באתרים, בסרטונים ולחסוך זמן יקר בללכת לפגישות  

לאחר שבניתם לכם בראש איזה קונספט תרצו, בחרו מקום לאירוע, בחרו תכנית מתאימה.
כיון שבתהליך ארגון אירוע מכל סוג שהוא, אירוע משפחתי, אירוע חברה, אירוע למוסד כלשהו, אנו אמורים להתחשב בבעל האירוע וגם באורחים, אנחנו חייבים לדעת מהם המוזמנים,

התהליך הזה של ארגון אירוע נחשב  לא פשוט, אך בסופו של דבר תהיו מרוצים מאוד

אם תזמינו זמרת שירה בציבור לאירוע שלכם, תווכחו מיד להבין ולראות שערב שירה בציבור עשוי להיות הפתרון האולטימטיבי, מהסיבה שהוא "מגיע לכל אחד ואחד" .
מי שבאמת רוצה אירוע שמח !! אירוע בו ישנה הפעלה של הקהל, אירוע בו עולים זיכרונות והרגשת נוסטלגיה, טוב שישקיע ויזמין שירה בציבור, ואז זה יקרה..

מדובר על ערב הכולל את השירים הכי יפים של ארץ ישראל, את השירים הישראליים הכי יפים של זמרים ולהקות ישראליות מוכרות ואהובות, מדובר בערב בו כולם משתתפים בשירה וגם בריקודים.,


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 רויטל טל

רויטל - זמרת, תקליטנית, ומנחה ערבי שירה בציבור, עם ניסיון וותק של למעלה מ- 20 שנה בשירה ובהפעלת קהל.שירה בציבור בהווי ישראלי עם מיטב השירים שכולנו אוהבים לאירועים פרטיים, אירועי חברה, ימי הולדת, ימי נישואין, מסיבות וערבי שירה וכיף.

http://www.revital-tal.com/ - 050-5382143

רויטל טל - זמרת לאירועים -שירה בציבור בימי הולדת..

http://www.djomri.022.co.il 


מאמרים נוספים מאת רויטל טל
 
שירה בציבור לאירועים פרטיים
בארץ יש היום את התכנית הכי מתאימה וחזקה לימי הולדת. זה לא תקליטן, למרות שכבוד המקצוע דיג'יי במקומו מונח, זה לא סטנד אפ או סדנת צחוק, למרות שגם כבודם במקומם מונח, זה נקרא שירה בציבור – הפעלת הקהל שלכם בשירה ובריקודים.

שירה בציבור לאירועים פרטיים
23/12/19 | שירה
לפני שאתייחס לגופם של דברים, אני רוצה לציין שמאחוריי עשרות אירועי שירה בציבור שונים ומגוונים , אך המשותף ביניהם היא ההצלחה המסתכמת בהנאתם הרבה של משתתפי הערב. אז האם כל אותם אירועים המתקיימים בכל מקום נותנים את אותה החוויה ? אם כן, מדוע אתם יוצאים לחפש משהו קצת אחר ?!.. והתשובה היא שכולנו מחפשים משהו שירגש, משהו שיוסיף וייתן ערך מוסף והדבר הבא כמו שהינו גם הדבר הקודם, הוא שירה בציבור.

שירה בציבור - מתאים לכם ?!
זה כמובן תלוי את מי תשאלו: אם תשאלו את אותי, ברור שאגיד גם שמאוד.. אם תשאלו את אלו שכבר חוו ערב שירה, גם הם יגידו לכם שכדאי ומתאים., אם תשאלו אנשים צעירים, חלקם יגידו שאולי פחות..

ערב שירה בציבור
האם יש לך קושי לתכנן את האירוע הבא ? אם כן, מהו הקושי שלך ומה כדאי שתדע בעודך נמצא בתהליך ?!.. מדהים שכמעט כל הלקוחות אשר מדברים איתי בקשר לאירוע שהם מתכננים, כמעט כולם שואלים את אותן השאלות ובקשים לדעת את אותם הדברים, ועל אילו דברים אני מדברת ? אני מדברת על כך שרוב רובם של הלקוחות אשר מתכננים אירוע מבקשים לדעת אם יש איזושהי הגבלת זמן מבחינתי ומבקשים לדעת את המחיר, כי כמובן העלות היא כמעט תמיד הפרמטר המכריע, והאמת היא שאני מאוד שמחה לגלות שוב ושוב שהמחיר אותו אני מבקשת עבור ערב שירה בציבור מקצ

ערב שירה בציבור - האופציה הטובה ביותר
בתור זמרת לאירועים כמובן שאני חושבת שהמוזיקה באירוע היא הדבר החשוב ביותר, היא אשר נותנת את הטון לאירוע כולו ואשר משפיעה בצורה ישירה על מצב הרוח של כולם.
אז אילו אפשרויות יש לכם ? הוווו זו שאלת השאלות, המוזיקה אשר תבחרו לאירוע שלכם היא הטעם שלכם והאמונה שלכם שזה מה שמתאים לאורחים שלכם.


זמרת לאירוע - שירה בציבור
אז מה איתך ? האם גם לך יש אירוע חשוב בקרוב ? האם האירוע האחרון שהפקת לא היה משהו ?!.. האם חשוב לך לקחת אחריות הפעם, רק אתה עצמך, ולהפיק אירוע מנצח ? אם ענית "כן"- אני מציעה לך הצעה שלא תוכל לסרב לה – שירה בציבור לאירועים.

שירה בציבור - מקרבת, משמחת, משתפת
היא כבר מזמן לא נחשבת ישנה נושנה – לשירה בציבור לאירועים יתרונות רבים, כה רבים שאינה עוד שנויה במחלוקת והיא בוודאות מבוקשת ומצליחה מאוד באירועים מכל הסוגים.

אירועי קיץ
איזה חוםםם !! אני באמת לא יודעת, חוככת בדעתי, גם אתם מרגישים שהקיץ הזה הוא כל כך חם עד כדי שממש בלתי נסבל ? גם אתם חושבים ומרגישים שקיץ כזה וחום כשה לא היה כמותו בעבר ? או שאולי התבגרנו ויותר קשה לנו לסבול ?

זמרת שירי ארץ ישראל
שירי ארץ ישראל הם חלק עיקרי בתכנית שירה בציבור אותם אני שרה באירועים. שירים אלו נחשבים נכס צאן ברזל, והם בעצם השירים של דור ההתיישבות בארץ, אנשי מלח הארץ.

ערב שירה בציבור
13/11/14 | מוסיקה
כל אחד המתכנן אירוע מבין וודאי כי מטרת האירוע שיהיה שמח. יחד עם זאת, מסתבר כי גם בעידן הטכנולוגי של היום בעלי האירוע, הם המתכננים אותו, רובם הולכים על תקליטן ומטבע הדברים אינם מצליחים ליצור אווירה אינטימית וקשר בין המשתתפים באירוע, כמו זו אשר תייצר שירה בציבור.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI