דף הבית תחבורה ורכב רכב רכב חדש מבית מיצובישי – דגם אאוטלנדר Phev המשלב מנוע חשמלי ובנזין
רכב חדש מבית מיצובישי – דגם אאוטלנדר Phev המשלב מנוע חשמלי ובנזין
שי טופיגן 29/09/14 |  צפיות: 2874

על ג'יפים ורכבים גבוהים כבר ידענו רבות. זכורה לנו בייחוד החוויה של שימוש יקר בבנזין תוך זיהום הסביבה. על ג'יפים שחוסכים בזיהום סביבתי ובדלק בנזין ניתן לשמוע רק בחברת מיצובישי. מיצובישי אאוטלנדר Phev החדשה של מיצובישי מציעה את כל היתרונות הסביבתיים שיחסכו לכם בדלק. הרכב, המשלב בחובו שלושה מנועים: שניים חשמליים ואחד עם בסיס בנזין מנצל באופן חכם את האנרגיה באמצעותה  הוא פועל ומאפשר לכם ליהנות מנסיעה שקטה, חלקה וידידותית לסביבה.

בורר מצבים מנועי

בתחילת כל נסיעה ניתן להגדיר לרכב כיצד הוא ייסע: האם הוא יפעיל את המנועים החשמליים בלבד, מנועי הבנזין בלבד, או שילוב היברידי של השניים. עם בורר מצבים שכזה אתם גם חוסכים בדלק לעומת רכב שמבוסס על מנוע הבנזין בלבד, וגם לא צריכים לחשוש מאובדן טעינה, בשונה מהרכבים החשמליים עליהם ידענו בארץ בשנות האלפיים המוקדמות.

כיצד עובד בורר המצבים המנועי

ניתן לבחור לעבוד עם מנועים חשמליים בלבד וליהנות מ- 0 צריכת דלק, כמובן. גם כאשר אתם מתבססים רק על מנוע הבנזין, ייגרעו רק 5.8 ליטר דלק על כל 100 ק"מ. כאשר המנוע החשמלי טעון חלקית ועל כן נמצא בשימוש – הדלק שנגרע כל 100 ק"מ עומד על 1.9 ליטר בלבד. לגופו של עניין, בורר המצבים ברכב מיצובישי אאוטלנדר Phev מכיל 4 מצבים: נסיעה המבוססת רק על מנוע חשמלי, נסיעה המבוססת רק על מנוע בנזין, נסיעה המבוססת על מנוע בנזין עם סיוע קל מהמנוע החשמלי, ונסיעה המבוססת על מנוע חשמלי עם סיוע קל ממנוע הבנזין.

הסוללה נגמרה, מה עושים?

ניתן להמשיך לנסוע עם מנוע הבנזין, ובמקביל להשתמש בדרכים היצירתיות של הטעינה:

1. טעינה באמצעות עמודי חשמל – הטעינה המסורתית אותה למדנו להכיר מקרוב בעידן שנות 2006-2012. החסרון הוא שצריך למצוא תחנת עגינה עם עמוד חשמל להטענת הרכב, והוא אינו תמיד בנמצא.

2. טעינה באמצעות מנוע הבנזין במהלך הנסיעה – בטעינה זו מנוע הבנזין מספק כוח במנה כפולה: גם לנסיעה שלכם וגם להטענת מנוע החשמל. יעיל מאד כאשר מעוניינים לייצר טעינה לסוללה ואין זמן לעצור.

3. טעינה מתוך הרכב לאחר עצירה – שימוש בגופי הטענה שנמצאים בתוך הרכב למילוי סוללת המנועים. זו הטעינה הכי יעילה והכי מהירה. ניתן לשלוט על גוף הטעינה באמצעות אפליקציית מיצובישי בסמארטפטון לאחר הדלקת אנטנת ה WI FI של הרכב.

השתמשו במד האנרגיה שלכם

ניתן לקבל חיוויים על מצב המנועים שלכם בזמן אמת על בסיס מד האנרגיה הנמצא בלוח השעונים. מד האנרגיה מוריד ערך כאשר השתמשתם במשאב מסויים בצורה מאומצת ובכך מתריע על השימוש המופרז. המשאבים הם כוח power, חסכון eco וטעינה charge.


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 שי טופיגן


 


מאמרים נוספים מאת שי טופיגן
 
מרצדס E300
01/10/14 | רכב
מרצדס יצאה עם סדרת דגמי רכב משפחתיים מנהלתיים הקרויות סדרת E. מרצדס E300 מהווה את דגם הביניים בסדרה.

למה חשוב לבדוק רכב יד שנייה?
29/09/14 | רכב
אחת לכמה שנים אנו רוצים וצריכים להחליף את הרכב הקיים שלנו. החלפת הרכב יכולה לבוא כתוצאה מכך שהרכב כבר קטן מידי ואינו מתאים למשפחה שלנו שהתרחבה בשנים האחרונות

טיפים ועצות על ישיבה נכונה ברכב
29/09/14 | רכב
נהג שיושב בנוחות ואינו טרוד בכאבי גב או בצוואר תפוס, הוא נהג ערני ומרוכז יותר. ישיבה נכונה ברכב תורמת לרוגע ולריכוז של הנהג ומקטינה את הסיכויים לתאונות דרכים. ישנם

יונדאי i35 אלנטרה – הרכב הבטוח בשבילך!
29/09/14 | רכב
בטיחות הרכב היא הדבר החשוב ביותר שצריך לבדוק כשמחפשים רכב. ישנו כמובן מראה הרכב והנוחות שבו וכמובן פינוקים נוספים שניתן לקבל כשקונים רכב אך בסופו של דבר הבטיחות היא מעל הכול.

רכב חדש מבית מיצובישי – דגם אאוטלנדר Phev המשלב מנוע חשמלי ובנזין
29/09/14 | רכב
על ג'יפים ורכבים גבוהים כבר ידענו רבות. זכורה לנו בייחוד החוויה של שימוש יקר בבנזין תוך זיהום הסביבה. על ג'יפים שחוסכים בזיהום סביבתי ובדלק בנזין ניתן לשמוע רק בחברת מיצובישי.

שי פינוי דירה – ניקיון דירות אגרנות
על מנת שאגרן כפייתי יפתח דף חדש בחייו, יש לבצע ניקיון דירות אגרנות על מנת שירגיש את ההבדל ואת תרבות הדיור כמו בבתים של אנשים נורמטיביים.

כמה זמן אורך תהליך של פינוי דירה?
תהליך פינוי דירה הוא תהליך הדורש פינוי של כל החפצים מתוך הדירה, ללא קשר לגודלם, למשקלם, למורכבות השינוע שלהם, לקומה בה ממוקמת הדירה וכדומה.

פינוי ירושות
פינוי ירושות מחייב פנייה רק לבעלי מקצוע הבקיאים בתחום זה. הם מגיעים לדירה האמורה, ומביאים איתם את הציוד הנדרש כדי לבצע את הפינוי. הציוד הראוי מטרתו לבצע את הפינוי במהירות וביעילות. דירות שנתקבלו בירושה, מחייבות פינוי.

פינוי ירושות
במקרים של פינוי ירושות, היורשים זקוקים לפינוי הדירות. פינוי הדירות אמור להיעשות על הצד הטוב ביותר, ותוך גילוי רגישות מצד החברות המפנות למצב העדין שבו נתונים היורשים. כמו כן, בשל המצב העדין, הפינוי חייב להיות מהיר.

פינוי ארונות קיר
מעוניינים לפנות ארונות קיר ישנים מהבית ולא יודעים מהיכן להתחיל? בטוחים שחייבם לפרק את ארונות הקיר שבבית שלכם ולא יודעים למי לפנות לשם כך?
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI