דף הבית בידור ופנאי מוסיקה ערב שירה בציבור
ערב שירה בציבור
רויטל טל 13/11/14 |  צפיות: 4162

שירה בציבור באירועים, גם אירועים פרטיים וגם אירועי חברה ואירועי מוסדות למיניהם, מציעה דברים אשר שום תקליטן לא יוכל להציע, שירה בציבור בשילוב תקליטיה ומוזיקה לאירועים מתאימה, תסייע רבות לשדרוג האירוע שלכם, איזה אירוע שלא יהיה.

השילוב של שירה בציבור באירועים, יוצר יתרון משמעותי ללא כל צל של ספק. אל לכם להסתפק בערב ריקודים בלבד, במוזיקה רועשת בלבד, בואו לארגן אירוע שמח ומוצלח, בואו לתת זמן איכות לאורחיכם באירוע עצמו, נצלו את הניסיון והידע שיש לי בתור זמרת שירה בציבור וספקו לאורחים שלכם אווירה מיוחדת של שירה וריקודים בערב אחד.

זוהי תכנית מגוונות אשר שירה בציבור נותנת פתרונות ותשובות מצוינות לכל אירוע ואירוע, לכל ערב וערב, בכל מקום, ניתן לנהל איתה את כל הערב בלי שום בעיה, ממוזיקת רקע, עד פעילות שירה ועד מוזיקה לריקודים, להשתמש בה לצורך תכנית קצרה בלבד בחלק קטן של האירוע עסקי למשל, או למשך כל הערב, שירה בציבור איננה מגבילה אתכם אלא מקצה שלל אפשרויות כאשר אתם רוצים לתכנן ולארגן                                                                                                  ערב שירה בציבור לכל קהל שהוא.

בעזרת ערב שירה בציבור הנקראת גם ערב זמר, תקבלו רשימות שירים, שירי ארץ ישראל, ורשימות שירים ישראליים יפים וטובים אשר יקפיצו את הקהל, תוכלו להוסיף בקשות לשירים כאוות נפשכם, יתרה מכך, שירה בציבור תספק לכם את אותה אפשרות של יצירת קשרים בין האורחים באירוע.

היכולות של שירה בציבור באירועים נחשבות טובות מאוד וכוללות מצגת שקופיות ממוחשבת מערכות ניהול שירים מוצגות על גבי תמונות ואנימציות, מצגת השירים תאפשר לכם לשיר ללא מאמץ, ותיתן אופציה לסינון שירים שאינם מתאימים לכם, או הוספת ובחירת שירים על-פי סוג הערב, סוג הקהל, נושא, ועוד, המצגת מאפשרת לערוך את הערב על-פי נושא מסוים, וכמובן על פי בקשות מיוחדות, המצגת מאפשרת הכנסת תמונות אישיות והוספת הערות וברכות בין השירים בשיטה נוחה ומסודרת. מצגת שירה בציבור להבדיל משירונים תשדרג את ערב שירה בציבור פלאים, ותחסוך עבורכם האורחים באירוע את הצורך בהתעסקות חיפוש מילים בין הדפים.

על אף ששירה בציבור נחשבת ונשמעת "של פעם",  היא עם מצגת נותנת לכם את האפשרויות והכלים לנהל ערב כזה בצורה מתקדמת ומודרנית, ללא עלות נוספת, ותוך קבלת כל היתרונות אשר תיארתי להלן.


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 רויטל טל

רויטל - זמרת, תקליטנית, ומנחה ערבי שירה בציבור, עם ניסיון וותק של למעלה מ- 20 שנה בשירה ובהפעלת קהל.שירה בציבור בהווי ישראלי עם מיטב השירים שכולנו אוהבים לאירועים פרטיים, אירועי חברה, ימי הולדת, ימי נישואין, מסיבות וערבי שירה וכיף.

http://www.revital-tal.com/ - 050-5382143

רויטל טל - זמרת לאירועים -שירה בציבור בימי הולדת..

http://www.djomri.022.co.il 


מאמרים נוספים מאת רויטל טל
 
שירה בציבור לאירועים פרטיים
בארץ יש היום את התכנית הכי מתאימה וחזקה לימי הולדת. זה לא תקליטן, למרות שכבוד המקצוע דיג'יי במקומו מונח, זה לא סטנד אפ או סדנת צחוק, למרות שגם כבודם במקומם מונח, זה נקרא שירה בציבור – הפעלת הקהל שלכם בשירה ובריקודים.

שירה בציבור לאירועים פרטיים
23/12/19 | שירה
לפני שאתייחס לגופם של דברים, אני רוצה לציין שמאחוריי עשרות אירועי שירה בציבור שונים ומגוונים , אך המשותף ביניהם היא ההצלחה המסתכמת בהנאתם הרבה של משתתפי הערב. אז האם כל אותם אירועים המתקיימים בכל מקום נותנים את אותה החוויה ? אם כן, מדוע אתם יוצאים לחפש משהו קצת אחר ?!.. והתשובה היא שכולנו מחפשים משהו שירגש, משהו שיוסיף וייתן ערך מוסף והדבר הבא כמו שהינו גם הדבר הקודם, הוא שירה בציבור.

שירה בציבור - מתאים לכם ?!
זה כמובן תלוי את מי תשאלו: אם תשאלו את אותי, ברור שאגיד גם שמאוד.. אם תשאלו את אלו שכבר חוו ערב שירה, גם הם יגידו לכם שכדאי ומתאים., אם תשאלו אנשים צעירים, חלקם יגידו שאולי פחות..

ערב שירה בציבור
האם יש לך קושי לתכנן את האירוע הבא ? אם כן, מהו הקושי שלך ומה כדאי שתדע בעודך נמצא בתהליך ?!.. מדהים שכמעט כל הלקוחות אשר מדברים איתי בקשר לאירוע שהם מתכננים, כמעט כולם שואלים את אותן השאלות ובקשים לדעת את אותם הדברים, ועל אילו דברים אני מדברת ? אני מדברת על כך שרוב רובם של הלקוחות אשר מתכננים אירוע מבקשים לדעת אם יש איזושהי הגבלת זמן מבחינתי ומבקשים לדעת את המחיר, כי כמובן העלות היא כמעט תמיד הפרמטר המכריע, והאמת היא שאני מאוד שמחה לגלות שוב ושוב שהמחיר אותו אני מבקשת עבור ערב שירה בציבור מקצ

ערב שירה בציבור - האופציה הטובה ביותר
בתור זמרת לאירועים כמובן שאני חושבת שהמוזיקה באירוע היא הדבר החשוב ביותר, היא אשר נותנת את הטון לאירוע כולו ואשר משפיעה בצורה ישירה על מצב הרוח של כולם.
אז אילו אפשרויות יש לכם ? הוווו זו שאלת השאלות, המוזיקה אשר תבחרו לאירוע שלכם היא הטעם שלכם והאמונה שלכם שזה מה שמתאים לאורחים שלכם.


זמרת לאירוע - שירה בציבור
אז מה איתך ? האם גם לך יש אירוע חשוב בקרוב ? האם האירוע האחרון שהפקת לא היה משהו ?!.. האם חשוב לך לקחת אחריות הפעם, רק אתה עצמך, ולהפיק אירוע מנצח ? אם ענית "כן"- אני מציעה לך הצעה שלא תוכל לסרב לה – שירה בציבור לאירועים.

שירה בציבור - מקרבת, משמחת, משתפת
היא כבר מזמן לא נחשבת ישנה נושנה – לשירה בציבור לאירועים יתרונות רבים, כה רבים שאינה עוד שנויה במחלוקת והיא בוודאות מבוקשת ומצליחה מאוד באירועים מכל הסוגים.

אירועי קיץ
איזה חוםםם !! אני באמת לא יודעת, חוככת בדעתי, גם אתם מרגישים שהקיץ הזה הוא כל כך חם עד כדי שממש בלתי נסבל ? גם אתם חושבים ומרגישים שקיץ כזה וחום כשה לא היה כמותו בעבר ? או שאולי התבגרנו ויותר קשה לנו לסבול ?

זמרת שירי ארץ ישראל
שירי ארץ ישראל הם חלק עיקרי בתכנית שירה בציבור אותם אני שרה באירועים. שירים אלו נחשבים נכס צאן ברזל, והם בעצם השירים של דור ההתיישבות בארץ, אנשי מלח הארץ.

ערב שירה בציבור
13/11/14 | מוסיקה
כל אחד המתכנן אירוע מבין וודאי כי מטרת האירוע שיהיה שמח. יחד עם זאת, מסתבר כי גם בעידן הטכנולוגי של היום בעלי האירוע, הם המתכננים אותו, רובם הולכים על תקליטן ומטבע הדברים אינם מצליחים ליצור אווירה אינטימית וקשר בין המשתתפים באירוע, כמו זו אשר תייצר שירה בציבור.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI