דף הבית בידור ופנאי הפקת אירועים מקרנים – והכל בגדול
מקרנים – והכל בגדול
Shira 19/11/14 |  צפיות: 4928

אחד היתרונות של השכרת ציוד הגברה ותאורה הוא שניתן לשלב גם מקרנים. זהו מכשיר המשמש להצגה של תכנים חזותיים בגדול ועל גבי מסך הקרנה ייעודי. מקרנים מתאימים למגוון סיטואציות:

· אירועים חברתיים

· אירועים פרטיים (בר מצווה, חתונה, ברית)

· אירועים עסקיים

· השקות מוצר

· פעילויות ציבוריות

בעת השכרת ציוד והגברה אפשר להשוות בין סוגים שונים של מקרנים וכך להבטיח התאמה לטכנולוגיה מתקדמת. התכנים החזותיים אותם ניתן להקרין בעזרת הציוד כוללים:

· שקופיות ומצגות

· תצלומים ותמונות

· סרטים וקליפים

· אות וידאו (מערוצי טלוויזיה או אינטרנט)

החשיבות של השכרת ציוד הגברה ותאורה

אי אפשר לערוך אירוע ללא ציוד הגברה ותאורה. אך בעוד ההגברה אחראית על שיפור איכות הסאונד והתאורה מייצרת אווירה, מקרנים מאפשרים את הצפיה בתכנים בצורה נוחה. הם מגדילים את התכנים בהשוואה לתצורה המקורית ומספקים פתרון הקרנה לכמות גדולה של אנשים בו זמנית. אפשר להשתמש בהם כדי להקרין סרט עבור האורחים והמוזמנים באירוע פרטי, או לנצל את ההזדמנות ולהציג איתם תמונות באירועים חברתיים.

שימוש נוסף במקרנים הוא בחינה של פרטים ספציפיים בתמונה והפקת המיטב ממערכות וידאו. המקרנים הופכים את הכל לגדול וכך מספקים חוויה של קולנוע ביתי. מבחינה טכנולוגית, החשיבות של השכרת ציוד הגברה ותאורה הוא כאמור בבחירה במקרנים המתאימים לכל אירוע. בעבר התבססו המקרנים על הקרנת תמונה הנמצאת על גבי סרט צילום או שקפים, אך כיום ישנה אפשרות להקרנה של שידורים חיים בזמן אמת.

לסיכום, לקוחות פרטיים או אנשי מקצוע שרוצים להפיק את האירוע המושלם ומבלי לקחת הלוואות חוץ בנקאיות, צריכים לקחת בחשבון גם את התפקיד של המקרנים. עליהם לבחור מקרנים המתאימים לאופי האירוע, לגודל האולם ולכמות המוזמנים. עלות המקרנים אינה גבוהה והיא יכולה להיות חלק מהשכרת הציוד.


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 Shira


 


מאמרים נוספים מאת Shira
 
כמה עולה כספת בנק?
בשנת 2008 עקב המשבר הכלכלי שפקד את ארצות הברית ועקב כך את העולם כולו, החל מעין טרנד שנוצר עקב הבהלה של רבים, במסגרתו ביקשו רבים מהאוכלוסייה להתקין כספות בבתיהם על מנת למשוך את כספיהם מהבנקים

מהם השלבים לקבלת פונדקאות בחו"ל?
נושא הפונדקאות הוא נושא מורכב, הדורש רגישות רבה. הרעיון בבסיס הפונדקאות הוא אם אשר מכונה פונדקאית, היא שנושאת ברחמה עובר שאיננו שלה אלא שנזרע ברחמה לאחר שעבר הפריה חוץ גופית מביצית וזרע של זוג הורים שאינם יכולים להביא ילד לעולם בעצמם.

איך לבחור גדר פלסטיק לגינה שלכם?
28/03/17 | גינון
הגינה הביתית מהווה שלב ביניים בין המרחב הפרטי לציבורי. בעבור אנשים רבים משמשת הגינה אפשרות לחיבור בין הבנוי לטבעי ולפתוח, אפשרות ל"משיכת" תחום המגורים החוצה

כמה עולה מחסן גינה?
26/02/17 | שיפוצים
מחסן גינה יכול לשמש לטובת שורה ארוכה של צרכים. מלבד אחסון ציוד אישי בגינה הפרטית, הוא נועד גם להרחיב את פתרונות האחסון עבור בעלי עסקים, משרדים וחנויות. את המחסן ניתן להציב בכל סוגי הגינות ולצורך הגנה מפני נזקי מזג האוויר. הוא מונע חדירת לחות ומגן מפני גשם ורטיבות. בחלק מהמקרים משתמשים במחסן גם כפתרון הצללה לטווח הקצר והארוך.

מה עובר על קרטון משומש בדרך למחזור שלו?
מהי בעצם הסיבה שבגללה כדאי לנו למחזר את הקרטון? תתפלאו אולי לגלות, אבל כמעט כשליש מסך הפסולת שאנו מייצרים - מקורה בקרטון! הסיבה לכך היא שהקרטון נמצא בכל מקום - באריזות של מוצרי המזון והשתייה, כמארז של צעצועים וכלי כתביה, בארגזים שונים, וכיו"ב

מאיזה גיל עושים בדיקת שמיעה?
בדיקת שמיעה יכולה לשמש לבחינת יכולת השמיעה בכל גיל. הבדיקה נדרשת בעת הופעת תסמינים של הפרעות שמיעה. בגילאים מוקדמים מבצעים את הבדיקה כאשר ישנה חסימה של גלי הקול בדרכם לאוזן הפנימית

כמה עולות מערכות כיבוי אש?
מערכות כיבוי אש כוללות רכזת אש, גלאי אש ועשן, מטפי אבקה, מים וגז, מערכת מתזים, ברזי מים וגלגלות וכל אמצעי מתומחר בנפרד. אפשר לבצע התאמה אישית של המערכת ולהתייעץ עם אנשי המקצוע לגבי אמצעי הגילוי והכיבוי המומלצים.

טיפולים רפואיים מומלצים בחום לגוף שלכם
יש אנשים רבים, אשר מבינים שאם הם מעוניינים לשמור על הבריאות שלהם, הרי שעליהם לעבור מעת לעת טיפולים רפואיים. יש לעומת זאת אנשים אחרים

מכולות - במה הן עוזרות לנו?
27/01/15 | מעבר דירה
רובנו מתייחסים למכולה בתור תיבה גדולה המוטענת על כלי תחבורה נושאי משאות. בפועל, מדובר על קונטיינר שעוזר לנו במגוון רחב של תחומים. ראשית, את הקונטיינר ניתן להטעין כמעט על כל כלי תחבורה המבצע משימות לוגיסטיות:

מהם התסמינים הקיימים של סרטן עור?
23/12/14 | סרטן
אחת המחלות ששכיחותן הולכת ועולה בישראל, היא המחלה שנקראת סרטן עור. חשוב מאד לציין שיש סוגים של סרטן העור שאינם קטלניים - כמו למשל הסרטן של בתאי הבסיס שרק לעתים רחוקות ישלח את גרורותיו
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI