דף הבית בית משפחה וזוגיות מעבר דירה מכולות - במה הן עוזרות לנו?
מכולות - במה הן עוזרות לנו?
Shira 27/01/15 |  צפיות: 13695

מכולות - במה הן עוזרות לנו?

רובנו מתייחסים למכולה בתור תיבה גדולה המוטענת על כלי תחבורה נושאי משאות. בפועל, מדובר על קונטיינר שעוזר לנו במגוון רחב של תחומים. ראשית, את הקונטיינר ניתן להטעין כמעט על כל כלי תחבורה המבצע משימות לוגיסטיות:

· משאיות

· רכבות

· אוניות משא

שנית, מכולות נחשבות כבר שנים בתור השיטה הטובה ביותר להובלת מטען. אלו הן תיבות אחסון אחידות בגודלן העומדות בתקן ארגון התקינה הבינלאומי. הן מועמסות בשלמותן על כלי התחבורה, מגנות על כל סוגי הציוד וניתן להשיג אותן בחמש מידות אורך:

· 20 רגל

· 40 רגל

· 45 רגל

· 48 רגל

· 53 רגל

האם מכולות יכולות לשמש לצרכי אחסון?

מלבד נשיאת מטען, התיבות הגדולות העשויות מתכת משמשות לצרכי אחסון. הן ניידות ומודולאריות ואפשר לנצל את גודלן עבור תכולת דירה של 2-5 חדרים. קל להעמיס את התיבה ולהעביר אותה בין שטחי אחסון שונים ברחבי הארץ. האחסון בתוך התיבה מתאים ללקוחות פרטיים, לבעלי עסקים וגם לקבלנים בענף הבנייה, גופים תעשייתיים וארגונים ציבוריים.

המענה על צרכי האחסון של הלקוחות הוא אחד התפקידים החשובים ביותר של תיבות מתכת. אם בעבר נאלצו הלקוחות לשאת בהוצאות על בניית מבנים קבועים, הרי שכיום ניתן פשוט לאחסן את הציוד בתוך מבנה ארעי.

איך הופכים תיבת מתכת לבית מגורים?

בשנים האחרונות החלו מכולות לעזור לנו להתגבר על מחסור במקומות מגורים. יותר ויותר אנשים מחליפים כיום את התפקוד המקורי של מכולות ומשתמשים בהן בתור בתים.

כל מה שצריך לעשות כדי להפוך את תיבת המתכת למגורים הוא לצפות אותה בחומרי בידוד, להרימה מעל פני הקרקע, לדאוג לפתח כניסה ופתחי אוורור ולהתקין גג. לאחר מכן ניתן לעצב את התיבה בסגנון אישי וליהנות מדירה מפנקת.


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 Shira


 


מאמרים נוספים מאת Shira
 
כמה עולה כספת בנק?
בשנת 2008 עקב המשבר הכלכלי שפקד את ארצות הברית ועקב כך את העולם כולו, החל מעין טרנד שנוצר עקב הבהלה של רבים, במסגרתו ביקשו רבים מהאוכלוסייה להתקין כספות בבתיהם על מנת למשוך את כספיהם מהבנקים

מהם השלבים לקבלת פונדקאות בחו"ל?
נושא הפונדקאות הוא נושא מורכב, הדורש רגישות רבה. הרעיון בבסיס הפונדקאות הוא אם אשר מכונה פונדקאית, היא שנושאת ברחמה עובר שאיננו שלה אלא שנזרע ברחמה לאחר שעבר הפריה חוץ גופית מביצית וזרע של זוג הורים שאינם יכולים להביא ילד לעולם בעצמם.

איך לבחור גדר פלסטיק לגינה שלכם?
28/03/17 | גינון
הגינה הביתית מהווה שלב ביניים בין המרחב הפרטי לציבורי. בעבור אנשים רבים משמשת הגינה אפשרות לחיבור בין הבנוי לטבעי ולפתוח, אפשרות ל"משיכת" תחום המגורים החוצה

כמה עולה מחסן גינה?
26/02/17 | שיפוצים
מחסן גינה יכול לשמש לטובת שורה ארוכה של צרכים. מלבד אחסון ציוד אישי בגינה הפרטית, הוא נועד גם להרחיב את פתרונות האחסון עבור בעלי עסקים, משרדים וחנויות. את המחסן ניתן להציב בכל סוגי הגינות ולצורך הגנה מפני נזקי מזג האוויר. הוא מונע חדירת לחות ומגן מפני גשם ורטיבות. בחלק מהמקרים משתמשים במחסן גם כפתרון הצללה לטווח הקצר והארוך.

מה עובר על קרטון משומש בדרך למחזור שלו?
מהי בעצם הסיבה שבגללה כדאי לנו למחזר את הקרטון? תתפלאו אולי לגלות, אבל כמעט כשליש מסך הפסולת שאנו מייצרים - מקורה בקרטון! הסיבה לכך היא שהקרטון נמצא בכל מקום - באריזות של מוצרי המזון והשתייה, כמארז של צעצועים וכלי כתביה, בארגזים שונים, וכיו"ב

מאיזה גיל עושים בדיקת שמיעה?
בדיקת שמיעה יכולה לשמש לבחינת יכולת השמיעה בכל גיל. הבדיקה נדרשת בעת הופעת תסמינים של הפרעות שמיעה. בגילאים מוקדמים מבצעים את הבדיקה כאשר ישנה חסימה של גלי הקול בדרכם לאוזן הפנימית

כמה עולות מערכות כיבוי אש?
מערכות כיבוי אש כוללות רכזת אש, גלאי אש ועשן, מטפי אבקה, מים וגז, מערכת מתזים, ברזי מים וגלגלות וכל אמצעי מתומחר בנפרד. אפשר לבצע התאמה אישית של המערכת ולהתייעץ עם אנשי המקצוע לגבי אמצעי הגילוי והכיבוי המומלצים.

טיפולים רפואיים מומלצים בחום לגוף שלכם
יש אנשים רבים, אשר מבינים שאם הם מעוניינים לשמור על הבריאות שלהם, הרי שעליהם לעבור מעת לעת טיפולים רפואיים. יש לעומת זאת אנשים אחרים

מכולות - במה הן עוזרות לנו?
27/01/15 | מעבר דירה
רובנו מתייחסים למכולה בתור תיבה גדולה המוטענת על כלי תחבורה נושאי משאות. בפועל, מדובר על קונטיינר שעוזר לנו במגוון רחב של תחומים. ראשית, את הקונטיינר ניתן להטעין כמעט על כל כלי תחבורה המבצע משימות לוגיסטיות:

מהם התסמינים הקיימים של סרטן עור?
23/12/14 | סרטן
אחת המחלות ששכיחותן הולכת ועולה בישראל, היא המחלה שנקראת סרטן עור. חשוב מאד לציין שיש סוגים של סרטן העור שאינם קטלניים - כמו למשל הסרטן של בתאי הבסיס שרק לעתים רחוקות ישלח את גרורותיו
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI