דף הבית חוק ומשפט חוזים איך מוצאים נוטריון בתל אביב?
איך מוצאים נוטריון בתל אביב?
הדס כהן 30/11/14 |  צפיות: 12575

יש לכם מסמך כלשהוא שאתם צריכים להציג בפני בית המשפט ואתם צריכים שהוא יקבל תוקף? מתלבטים איך לעשות את זה? ישנה רק דרך אחת בישראל לעשות את זה, מעבר כמובן להבאת עדים או עדויות. כל מסמך שמוצג לפני בית המשפט צריך לקבל תוקף אותנטי, וגם אם מדובר על מסמך מועתק הוא צריך לקבל חתימה של עורך דין. אם אתם צריכים חתימה כזו ואתם גרים בתל אביב אתם צריכים נוטריון בתל אביב, נוטריון שיבדוק ויחקור את העניין ולאחר שהוא יוודא את אמינותו של המסמך הוא יחתום עליו וייתן לו תוקף של מסמך משפטי.

תפקידיו של הנוטריון?

אם אתם צריכים נוטריון בתל אביב או בכל מקום אחר בארץ, כדאי שתדעו מהם תפקידיו. כפי שציינו התפקיד הראשון והכללי הוא תפקיד של מאמת מסמכים, ואת זה הוא עושה כמובן לאחר בירור מעמיק. תפקידים נוספים של הנוטריון הם לערוך מסמכים מסוימים, מסמכים בעלי תוקף משפטי, וכמובן לאשר אמינותו של מסמך מועתק. עוד תפקיד של הנוטריון הוא לאשר מסמך הסכם ממון בין בני זוג שנחתם לפני שהם התחתנו, ועוד תפקידים נוספים שקצרה היריעה כאן מלציין, תפקידים שמסמיכים אותו להיות המאשר הסופי של מסמך כזה או אחר.

עורך דין שעוסק במקצוע הנוטריון.

לא כל עורך דין שאתם מכירים יכול להיות עורך דין כזה שחותם ומאמת מסמכים. בשביל להיות נוטריון צריך להיות עם ניסיון רב בתחום עריכת הדין, ניסיון שכולל לפחות עשר שנים במקצוע. בנוסף, ישנם מספר הסמכות ואישורים שצריך לקבל בשביל לעסוק בכך, וללא ההסמכות הללו הרישיון לעסוק במקצוע הנוטריון ישללו. כמובן שזהו מקצוע בעל אחריות רבה וצריך לעשות הרבה עבודה לפני שחותמים על מסמכים.


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 הדס כהן


 


מאמרים נוספים מאת הדס כהן
 
שווי יהלומים
28/01/24 | נישואין
יהלומים הם ללא ספק הבחירה המועדפת של רבים מאיתנו במסגרת מגוון התכשיטים השונים. לצד היוקרתיות והערך הרב שיש לכל יהלום, ניתן למצוא גם לא מעט חיקויים וזיופים. אז כיצד נדע להעריך שווי יהלומים?

הערכת תכשיטים
בעולם התכשיטים ניתן למצוא מגוון נרחב של תכשיטים, כך שאין פלא שעסקאות רכישה/ מכירה של תכשיטים הן עסקאות נפוצות למדי. מאחר ומדובר בעסקה הכרוכה בהשקעה של סכומים לא מבוטלים, מומלץ יהיה לפנות לשירותי הערכת תשיטים, בכדי לוודא כי התכשיט המיועד אכן שווה את ההשקעה שלנו

שווי יהלומים
יהלומים הם בעלי מקום ייחודי בהיסטוריה, וזה כך כבר מאות שנים. מעבר ליופי המיוחד שלהם, הם גם בעלי משמעות סימבולית- יהלומים מייצגים אהבה, כוח ויוקרה. מסיבות אלה ליהלומים יש שווי גבוה, אותו מודדים דרך ארבעה קריטריונים. השילוב של ארבעתם נותנים לכם את הערך של היהלום ואת השווי שלו בהתאם. את כל אלה מודדים אנשי מקצוע בתחום היהלומים.

הערכת תכשיטים
תכשיטים קיבלו מקום של כבוד בעולמנו, ורבים בוחרים לענוד אותם - גם ליומיום וגם לאירועים מיוחדים. יש להם ערך מבחינה תרבותית ומבחינה היסטורית, והשווי שלהם בהתאם. הערכת תכשיטים היא חיונית מסיבות רבות, ואותה מבצעים אנשי מקצוע שידעו לבחון את הקריטריונים השונים.

הערכת תכשיטים. שווה השקעה
על מנת לבצע הערכת תכשיטים נכון וכדאי לגייס אנשי מקצוע בעלי ידע עשיר ומתקדם בחומרים בהם מיוצרים תכשיטים: כסף, פלטינה, זהב ועוד.. היום ניתן למצוא כמעט כל תכשיט שרק נדמיין בטווח רחב של מחירים. לצד תכשיטים שווי ערך המיוצרים מחומרי גלם משובחים קיים שוק עצום של תכשיטים שעל פניו נראים המיטב שבמיטב אבל בפועל הם מיוצרים מחומרים זולים ופשוטים.

שווי יהלומים – כי יש להם ערך רב
שווי יהלומים צריך להיעשות על ידי מביני עניין ודבר בלבד. אנשי מקצוע מיומנים, בעלי ידע וכלים. ומדוע זה חשוב? כי יש לזה ערך. האם הייתם רוצים שיהלומים שבידכם יוערכו מחצית משווים? ככל הנראה לא. ההשערה היא שתבחרו לגשת למי שייתן לכם הערכה מדויקת. לכן, בדיקה מקצועית של שווי יהלומים שווה את ההשקעה ואת הזמן.

בדיקה גיל
02/11/23 | NLP
בדיקה גיל

כיצד מתבצע אבחון שווי יהלומים?
24/09/23 | חקירות
אם חשבתם שלהביט ביהלום ולהתפאר מיופיו החיצוני זו הערכה לשוויו של יהלום אז קבלו תיקון. שוויו של יהלום נמדד על ידי פרמטרים רבים, לצד זאת, צריך לדעת להבחין כי איננו מעריכים חיקוי זול שאיננו שווה הערכה ראויה כלל. על מנת לבצע בחינת שווי יהלומים נכון להיוועץ באיש מקצוע בעל ידע נרחב בענף.

הערכת אומנות. פשוט חובה
יצירת אומנות בעלת ערך ומשמעות לא יכולה להיות ללא הערכה. חובה על בעל יצירת אומנות לדעת מה הוא מחזיק בידיו. הדבר הבסיסי לעשות הוא לבצע הערכת אומנות על ידי איש מקצוע בעל ידע. איש המקצוע הנכון יהיה בעל הידע לתת מענה מקיף אודות היצירה. החומרים מהם היא עשויה, רקע והיסטוריה, שנותיה, מקורותיה ועוד. אי אפשר להחזיק ביצירת אומנות מבלי לדעת את הפרטים הללו שהסך שלכם יחד מסכם את שוויה וערכה המדויק

הערכת אומנות. הבחנה מקצועית
ראוי לה ליצירת אומנות שתהיה בידיים טובות. כלומר, אם יש בידנו יצירה שעל פניו נראית עם רקע ואיכויות יוצאות דופן נכון שנבדוק אותה ונעריך אותה נכונה
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI