דף הבית חינוך ולימודים לימודים בחו"ל לימודי עיצוב אופנה בבית הספר מרנגוני
לימודי עיצוב אופנה בבית הספר מרנגוני
marangoni 22/03/11 |  צפיות: 3677

בית הספר מרנגוני מקיים מסלולי לימודי עיצוב אופנה ולימודי סטיילינג משנת 1935. כשמונים אחוז ממעצבי האופנה בפירמות עיצוב מובילות כגון ורסאצ'ה, פראדה ודולצ'ה וגבנה, הם בוגרי המסלול של לימודי עיצוב אופנה בחו"ל של מרנגוני. במסגרת תוכנית לימודי סטיילינג או לימודי עיצוב אופנה בבית הספר, סטודנטים יוכלו לבחור בתארים המתקיימים בשלוש ערים אירופאיות מובחרות: פריז, מילאנו, ולונדון.

סטודנטים אשר מתעניינים בתוכניות לימודי עיצוב אופנה בחו"ל המשלבת גם תוכנית לימודי סטיילינג יוכלו לבחור באחת מבין התוכניות הבאות: הכשרה מקצועית דרך לימודי עיצוב אופנה בחו"ל המתקיימת במתכונת מורחבת של כשלוש שנים, או לחילופין לימודי עיצוב אופנה בתוכנית מקוצרת של שנה אחת.

אחד מהתכנים המייחדים את תוכניות לימודי עיצוב אופנה ולימודי סטיילינג בתוכנית התלת-שנתית במרנגוני הוא ההתמחות הרב-תחומית הנוגעת באספקטים מגוונים מעולם עיצוב האופנה. מלבד לימוד מעמיק על טכניקות עיצוב של קולקציות וכן לימודי סטיילינג, משתתפים הסטודנטים גם בקורסים מרתקים העוסקים בתולדות האופנה והאומנות ורוכשים מיומנויות שיווק של עסק עצמאי עם סיום לימודי עיצוב אופנה בחו"ל.

למן שנת הלימודים הראשונה של לימודי עיצוב אופנה לומדים הסטודנטים על ההיסטוריה של האומנות ומוקנים להם היסודות הנדרשים לעיצוב קולקציות. בנוסף, כבר בשנת הלימודים הראשונה רוכשים הסטודנטים מיומנויות הקשורות לאיורי אופנה - תחום בו נעשה שימוש רב עבור תכנון הבגד והתפירה שלו.

בשנת הלימודים השלישית של לימודי עיצוב אופנה בחו"ל משתתפים הסטודנטים בסדנאות מרתקות המנתחות את עולם האופנה המודרני - זאת דרך חשיפה למעצבים חשובים וניסיון למנות את המאפיינים של כל אחד מהם. בסיום השנה האחרונה ללימודים יוצרים הסטודנטים תיק עבודות המסכם את העבודה שנעשתה בתואר, והלימודים עצמם מסתיימים עם תצוגת אופנה בה הסטודנטים מציגים לקהל הרחב את עבודותיהם.


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 marangoni


 


מאמרים נוספים מאת marangoni
 
לימודי מנהל עסקים באופנה במרנגוני
בית הספר מרנגוני מתמחה בתוכניות לימודי עיצוב אופנה. מזה מעל לשבעים וחמש שנה הכשיר המוסד המוביל עשרות אלפי מעצבי אופנה אשר איישו משרות בכירות בתעשייה, וכשמונים אחוז מכלל מעצבי האופנה בבתי אופנה מובילים כמו פראדה וכן ורסאצ'ה הם בוגרי מסלול לימודי עיצוב אופנה בחו"ל במרנגוני.

קורסי קיץ לנוער במרנגוני
את הצעדים הראשונים בעולם האופנה ניתן לעשות בבית הספר מרנגוני, המקיים מסלולים של לימודי עיצוב אופנה בחו"ל במסגרת קורס מקוצר הנמשך כשבועיים. לימודי עיצוב אופנה במתכונת זו מיועדים לבני נוער בין הגילאי 15 עד 17. התוכנית של לימודי עיצוב אופנה בחו"ל מתחלקים לשני נושאים - בשבוע הראשון מתקיים לימוד על עיצוב אופנה, ובשבוע השני רוכשים הסטודנטים ידע במסגרת לימודי סטיילינג.

לימודי מאסטר בבית הספר מרנגוני
תוכניות המאסטר של לימודי עיצוב במרנגוני מיועדים לסטודנטים בעלי רקע קודם בלימודים, או לאנשי מקצוע שכבר רכשו ניסיון תעסוקתי

אילו מסלולי עיצוב אופנה קיימים במרנגוני?
לימודי עיצוב אופנה בחו"ל במרנגוני נחשבים לחוויה מרגשת במיוחד. מעבר לאפשרות ללמוד תחום מרתק בבית ספר נחשב, הלימודים עצמם מתקיימים בשלוש מהערים היפות אך גם החשובות ביותר לתעשיית האופנה – לונדון, פריז, ומילאנו. מאז הקמתו של בית הספר מרנגוני ב1935, למדו בו מעל 30,000 מעצבים ואנשי מקצוע.

לימודי עיצוב אופנה בבית הספר מרנגוני
בית הספר מרנגוני מקיים מסלולי לימודי עיצוב אופנה משנת 1935 וכן לימודי סטיילינג. כשמונים אחוז ממעצבי האופנה בפירמות עיצוב מובילות כגון ורסאצ'ה, פראדה ודולצ'ה וגבנה, הם בוגרי המסלול של לימודי עיצוב אופנה בחו"ל של מרנגוני. במסגרת תוכנית לימודי סטיילינג כמו גם לימודי עיצוב אופנה בבית הספר, סטודנטים יוכלו לבחור בתארים המתקיימים בשלוש ערים אירופאיות מובחרות: פריז, מילאנו, ולונדון.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI