דף הבית עיצוב ואדריכלות עיצוב תעשייתי מהו תפקידו של מעצב בענף עיצוב תעשייתי?
מהו תפקידו של מעצב בענף עיצוב תעשייתי?
topseach 10/12/11 |  צפיות: 4420

עולם העיצוב של מוצרים תעשייתיים הוא מרתק ורחב. מדובר בתחום עיצובי שבמסגרתו נדרשים אנשי מקצוע לענות על צרכים ממוקדים של חברה מסחרית, ולאחר מכן על פיתוח מוצרים לשיווק המוני. במסגרת הייצור, נדרש לערוך מחקרי שוק כדי ללמוד את צרכי המוצר והמשתמשים, וכך להתאים לו את העיצוב הדרוש,

תעסוקה בעיצוב תעשייתי – מה זה אומר?

לאחר ארבע שנות לימודים, בוגרי עיצוב תעשייתי משתלבים בשוק העבודה. עיצוב תעשייתי נחשב לאחד מהענפים המסרנים ביותר בשוק העבודה. מעצב תעשייתי יהיה אמון על עיצוב המוצרים והשירותים שסובבים את כל חיי היומיום שלנו, מרהיטים לבית ולמשרד ומוצרי חשמל ועד לאריזות מוצרי המזון שלנו. משום שמדובר בענף בעל פופולריות הולכת וגוברת, ברחבי הארץ יש כיום מגוון מוסדות לימוד המעניקים הכשרה לתפקידי מעצב תעשייתי בלענף עיצוב תעשייתי.

תהליך העבודה של מעצב תעשייתי

מעצב תעשייתי יכול לעסוק בתחום באופן עצמאי או כשכיר בחברת עיצוב תעשייתי. אמנם יש הרבה מוצרים בשוק הידועים לכול כמעוצבים, אולם עיצוב תעשייתי חולש גם על התחומים הפחות נראים לעין הצרכן – לדוגמה, עיצוב תבניות במידות ספציפיות שיתאימו לצרכים של מאפיות ברחבי הארץ, או להבדיל, פרוטזה של יד. מבחינת מעצב תעשייתי, המכנה המשותף לכלל המוצרים הוא הייצור שלהם באופן תעשייתי והמוני – גם אם לא תראו את הדגם הראשון והבודד של עיצוב תעשייתי שסופו מוצר המוני.

מרבית עבודתו של מעצב תעשייתי נעשית על המחשב, ועל תוכנות כפוטושופ ואילוסטרייטור. כדי להצליח בעולם עיצוב תעשייתי, קיים צורך בידע נרחב במיוחד – בתחומי ההנדסה והטכנולוגיה, ממשק המחשב, וגם לא יזיק קצת ידע בסוציולוגיה, כדי לחקור את החברה ואת הצרכים שלה.

עיצוב תעשייתי הוא דרך מעולה לעסוק בתחום המשפיע באופן משמעותי על חייהם של רבים. קיימים כל כך הרבה מוצרים שאפשר לעסוק בהם במסגרת עיצוב תעשייתי, וכל שנשאר לכם הוא רק להחליט היכן להותיר חותם.


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 topseach


 


מאמרים נוספים מאת topseach
 
תפאורות לירידים ואירועים
ירידים המציגים תפאורה מרשימה מעוררים עניין באמצעי התקשורת וזוכים לפרסום רב. ישנם מקרים בהם היריד כה מעורר התפעלות עד כי מבקרים מכל רחבי הארץ ממהרים למקום בכדי לחזות בעצמם בפלא

שירותי הנהלת חשבונות וחשבות בשפה האנגלית
שירותי חשבות חיוניים בעבור כל חברה או עסק, השירותים מתאימים לעסקים קטנים עם 2-3 עובדים וכמובן שעבור חברות גדולות שמעסיקות עשרות עובדים. חברות שנמצאות בבעלות זרה או פועלות לגיוס משקיעים בחו"ל זקוקות לשירותי הנהלת חשבונות באנגלית.

אימון אישי לחיים עשירים
ההבדל בין אימון אישי לחיים ואימון עסקי בא לידי ביטוי בתכנים המקצועיים. בשני סוגי האימונים פועל המאמן לחיזוק התכונות החיוביות של האדם, אך את האימון העסקי נהוג לכוון לחיזוק כישורים ספציפיים.

הכנת משכורות וראיית חשבון
רואי חשבון חשבי שכר משתמשים בתוכנות מחשב ומערכות מיוחדות לחישוב וניהול משכורות. התוכנות ממזערות את הסיכוי לטעויות ומייעלות את תהליכי העבודה

מנופאות בארץ
19/09/12 | שיפוצים
חפשו באתרי האינטרנט השונים בקטגוריות דרושים מנופאים ותתפלאו למצוא חברות המוכנות להעביר את המועמדים לעבודה שלהם קורס מנופאים מלא על חשבונם.

לטיפול בנשירת שיער- מינוקסי 5
מינוקסי 5 למשל דורש ידע כללי על תוצאות, סימפטומים ותופעות שונות, בררו באופן מקיף עם הרוקח את כל השאלות.

קורסים למקצועות האינטרנט
כמו קורס פיתוח אפליקציות גם קורס פרסום באינטרנט הוא פלטפורמה נהדרת עבור מפתח או מעצב פרילנס שמבקש לעשות פריצת דרך ולשדרג את עצמו או את משרדו בתחום האינטרנט

תפאורות לירידים – כי ההמונים כבר בדרך
כשאנו ניגשים לבחירת חברה התעבוד לצידנו בהפקת האירוע, חשוב לבחור בכזו בעלת ידע רב בכל האמור בהלכות תפאורות חוץ ופנים, ומתמחה בהקמת מתחמי ירידים לכל פרטיהם - החל ממבנים ארעיים, אוהלים והצללות, דרך הקמת במות ויציעים ועד הפרטים הקטנים .

עדשות מגע יומיות
עדשות המגע יומיות ועדשות מגע חודשיות משדרגות פלאים את ההנאה מהרכבת העדשות ומקילה באופן משמעותי על אוכלוסיות מסויימות כמו קשישים וילדים את השימוש.

מולטי ויטמין - לא רק לאטלטים וספורטאים
מולטי ויטמין - למי מתאים וחשוב לצרוך תוספי תזונה או מולטי ויטמין? מולטי ויטמין מכיל מגוון רב של ויטמינים ומינרלים החיוניים לגופנו.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI