דף הבית אינטרנט והחיים ברשת שיווק באינטרנט ייעוץ שיווקי כמפתח להצלחה בשוק הבינלאומי.
ייעוץ שיווקי כמפתח להצלחה בשוק הבינלאומי.
יוסי בוזגלו 29/12/11 |  צפיות: 2779

כל חברה ובעל עסק להוטים להצליח בשוק הבין לאומי ולהצליח לפרוץ עם המוצר או הטכנולוגיה שלהם בעולם. חברות רבות משקיעות זמן, מאמצים ומשאבים רבים על מנת לאתר קשרים פוטנציאלים ולמצוא חברות הפצה. חברות רבות משקיעות ממון רב בהשתתפות בתערוכות מתוך אמונה כי השתתפות בתערוכה גדולה תגרום להזמנות רבות ויצירת קשרים עסקיים. בפועל הדבר אינו פועל כך.

על מנת להצליח "בגדול" כפי שישראלים רבים מגדירים הצלחה בשוק הבין לאומי יש להתכונן מראש ורצוי לשכור חברת ייעוץ מקצועית שתנחה את החברה ותלווה אותה בשלבי החדירה.

חברות ייעוץ שיווקי יתמקדו בתהליכים הבאים כחלק מעבודה ההכנה הנדרשת:

חזון

הגדרת חזון יחד עם בעל העסק ומנהל החברה בו ניתן לחלום ולהביע לאן רוצים להגיע עוד חמש שנים מעכשיו.

מיתוג בינלאומי

הגדרת המותג ואופיו. בניית אסטרטגיית מיתוג לחברה ומוצריה כשחקן בשוק הבין לאומי.

חקר שוק

סקירת שוק מקצועית ומקיפה בה לומדים את המתחרים, דרכי פעולתם ורושמים מה היתרונות של כל שחקן ומהם חסרונותיהם. בבדיקה זו משווים בין עלויות הייצור של החברה למתחריה והשוואת מחיר מכירה.

הגדרת קהל יעד (לקוחות)

האם החברה תפיץ את מוצריה לצרכן סופי או תעבוד באמצעות חברות הפצה, רשתות שיווק, חברות מוסדיות ועוד. האם החברה תפיץ את כל מוצריה בשוק הבין לאומי או תתמקד בליין מסוים של מוצרים או שירותים.

סל מוצרים

הגדרת יתרונות המוצרים שנבחרו להפצה ומכירה בשוק הבין לאומי, בדיקת הסטנדרט המקומי והאם המוצר עונה על הדרישות ואיך לבדל אותו ממוצרי המתחרים.

דרכי הפצה

ישנן דרכי הפצה רבות. מכירה ישירה, הפצה ברשתות שיווק, הפצה דרך מפיץ בלעדי או חברות הפצה. לכל דרך יש יתרונות וחסרונות ויש לכמט אותן.

הכנת חומר שיווקי

חברת ייעוץ שיווקי תבדוק את השוק המקומי ותציע לחברה חלופות לגבי חומרי שיווק נדרשים כמו דרכי פרסום, מבצעי החדרת מוצר, נראות ועוד על פי פילוג הצרכן הפוטנציאלי והבנת השוק המקומי.

ליווי תהליך המכירה

עבודה משותפת עם המפיצים והשותפים האסטרטגיים בחו"ל תוך ליווי מלא ולמידת השוק המקומי.


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 יוסי בוזגלו


 


מאמרים נוספים מאת יוסי בוזגלו
 
אסטרולוגיה והתאמה זוגית
12 המזלות נשלטים בידי כוכבים ומייצגים טיפוסים שונים של בני אדם. נהוג לחלק את 12 המזלות לארבע קטגוריות

יסודות של אסטרולוגיה למתחילים
מתעניינים בעולם המסתורין של האסטרולוגיה? מסוקרנים לדעת מאין האסטרולוגים שואבים את המידע המרתק שלהם על בני אדם? לא מפתיע.

המלצה על "חברת פינוי דירות"
אני נשואה כבר 10 שנים ובזמן האחרון התחלתי להבחין כי בעלי מפתח בעיה של אגירת חפצים שונים וזבל שאין לנו שום צורך בו. בתחילה חשבתי כי מדובר במשהו שיעבור אך עם הזמן זה הפך להיות הרבה יותר חמור ובלי ששמתי לב המחסן של הבית שלנו, הגג והמרפסות הפכו להיות עמוסים בזבל וחפצים שונים אותם הוא מצא ברחוב.

בגידה בבסיס סגור
23/06/13 | בגידות
אל מרקוס סיפוקובס הגעתי לאחר ההחלטות קשה. מצד אחד, לא הייתי הטיפוס שמזמין חקירות אצל חוקר פרטי, מצד שני, הייתי חייבת לגלות את האמת והאמת הייתה קשה. המזל שלי היה שמרקוס הוא אחד האנשים האנושיים ביותר והחוקרים המקצועיים ביותר.

הורוסקופ כעיקרון ישים
מקורה של האסטרולוגיה מגיע אלפי שנים אחורה עד בבל העתיקה. עיקרה של תורה זו הוא חיזוי עתידו של האדם באמצעות הכוכבים. אחד הכלים המרכזיים של האסטרולוגיה הוא ההורוסקופ.

לרתק את הילדים באמצעות אטרקציות במרכז
אטרקציות זה הכוונה לבילויים מיוחדים שהם עולם שלם למוגרים ולצעירים. קשה מאוד לרצות ילדים והם דורשים גירויים מתמידים במיוחד בתקופת החופש הגדול וצריך למצוא להם את אטרקציות במרכז היכולים להתאים להם.

המערות בעיר העתיקה – עוד מגוון של אטרקציות בירושלים
אחת המערות הידועות ביותר בירושלים היא מערת צדקיהו, הבנויה תחת העיר העתיקה. הרבה אגדות סופרו על המערה הזאת עוד מתקופת בניית בית המקדש על ידי המלך שלמה על בריחתו של צדקיהו.

הורוסקופ וגלגל המזלות
הורוסקופ הוא מושג באסטרולוגיה. הוא לקוח מהשפה היוונית ופירושו "מבט לשעה". מדובר בסוג של פרשנות ותחזית אסטרולוגית שמתבססת על מיקומי השמש ביחס לגלגל המזלות.

פתרון לכאבי גב באמצעות מדרסים
כאבי גב. עשרות מאמרים, ואלפי מחקרים נעשו ועדיין נעשים, בבעיה הכואבת והנפוצה ביותר אצל בני האדם.

מדרסים- על רגל אחת
חשבתם פעם כמה לחץ מופעל על כפות הרגליים שלנו, בכל יום? הליכה, ריצה, עמידה הן רק חלק מהפעולות היומיומיות שאנו מבצעים שהאיבר העיקרי הפעיל בהן הוא כף הרגל.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI