דף הבית עסקים עסקים - אחר יתרונות של שימוש במסוף אשראי
יתרונות של שימוש במסוף אשראי
ריקו עובדיה 14/02/12 |  צפיות: 4853
אל תיתקע בעבר. הטכנולוגיה תעשה את שלה. מהו היסוד הכי דחוף עבור בעל עסק: תודעת שירות? אולי. פרסום? לא בדיוק. ברור שכסף! כמובן כל העסקים נפתחים במטרה להרוויח. הלא העדיפות היאפיקוח של הכסף שנכנס?

שיטות תשלום מקובלות

קופות ומגהצי אשראי הן בדר"כ השיטות העדיפות על מסעדות ופאבים, אבל לאט לאט התקדמנו טכנולוגית, וחלק נכבד מהעסקים מאמצים מסופי אשראי ומגוון של פתרונות טכנולוגיים אלטרנטיביים.

אבל מהו הפתרון העדיף? מה הכי טוב עבורך, מנהל העסק ברמה הכלכלית ומבחינת יעילות העבודה? אין תשובה ברורה לשאלה כזו, משום שלבתי עסק שונים - יש יעדים נפרדים. מיד אתן דגשים על הברירות השונות והשיטות המומלצות.

כך מרוויחים יותר

קיימים ממשקים רבים, שחוץ מהנוחוּת והיעילות שלהם, גם יאפשרו לך לייצר עוד רווחים עבור העסק שלך; בין אם ע"י עמלות הנגבות מהלקוח ואם הודות לגידול הטראפיק של בית העסק. אז גם אם אתה רוצה להשמיש כספומט בפיצוציה ואפילו אם החלטת להשתמש במערכת prepaid, יש לך מגוון של חידושים, בסגנון מסוף אשראי, אשר יעזרו לך להגדיל את הכנסותיך.

סדר בבלאגן

יתרון ייחודי נוסף של פתרונות טכנולוגיים היא ההקלה על ניהול התנועות - ברמת כמות המידע הזמינה. בין השאר, תוכל לנצל מערכת ניהול ספקים ומערכת מעקב עסקאות ע"מ לבדוק את ההכנסות, לפקח על זמינות העובדים, וגם לעזור לשאר העובדים - בייחוד במידה והם עובדים פרונטאלית עם לקוחות או במחסן.

כפי שכתבתי קודם, לכל גוף מסחרי יש יעדים שונים, ואינני מתיימר לטפח תקוות ולתת ייעוץ פיננסי, אבל לפעמים שווה להשקיע יותר מהמתוכנן על פיצ'ר שיוכל להקל על העבודה ולהגדיל את ההכנסות. סביר שרוב הפתרונות הללו יעלו יחסית הרבה, אבל רובם יתבררו כהשקעה מוצדקת.

אשמח לקרוא המלצות נוספות הנוגעות בפתרונות טכנולוגיים נוספים. בישיבות צוות - הָציעו כמה רעיונות בפני המנכ"ל, ואולי תצליחו להקל על העבודה שלכם ושל השאר.

דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 ריקו עובדיה

ריקו 


מאמרים נוספים מאת ריקו עובדיה
 
יתרונות של שימוש במסוף אשראי
אבל מהו הפתרון העדיף? מה הכי טוב עבורך, מנהל העסק ברמה הכלכלית ומבחינת יעילות העבודה?

אולי תואר שני בהנחיית קבוצות?
אם הינך מתקשה לבחור לאיזה מסלול להירשם, אז לפני שתבחר ,חשוב שלא תשכח שבמטלת בחירת המקצוע הדבר המרכזי הוא תמיד להישאר עם 2 רגליים על האדמה

קניית כורסת הנקה ומוצרים נוספים לתינוק
כאשר צעירים נכנסים להריון הם מהר מאוד מגלים לא מעט בעיות שכלל לא התמודדו עימן בעבר.

קייטרינג בשרי בצפון - מומלץ בחום
14/02/12 | חתונות
יש לכם כוח להרים חתונה קצת אחרת? ברור שכן, והיום זה גם לא מסובך! אורחים רבים כבר הורגלו בארועים כאלה וסביר להניח שהם ישתעממו כמעט מיד מהאירוע.

מתי כדאי לעשות בגרויות אקסטרני?
ככל שמחכים יותר זמן אחרי סיום בי"ס - כך יהיה לכם קשה יותר להשלים את תעודת הבגרות. לפיכך, קל יותר לפתוח בתהליך כמה שיותר מהר.

מתי צריך הובלות במנוף?
14/02/12 | מעבר דירה
זיכרו שיש סיבה טובה למעבר. חלק גדול מהאנשים עוברים מסיבות טובות של התקדמות למרחב מגורים מרווח וחדש או כשרוצים לשפץ בית קיים.

מה עדיף תמונות לבית קנבס או ניר צילום?
תחשוב פשוט, אבל מקורי. אפשר לרגש בפשטות. אני מתכוון לכתוב על מתנה ספציפית שרכשתי לזוגתי דאז לפני מספר שנים,

לקיחת הלוואות לעסק בהקמה
14/02/12 | הלוואות
אין אחד שלא מסוגל במקרה להתקל בנקודה בחיים של הרבה רכישות, ללא כיסוי מתאים, שהעלימו את המסגרת שלכם במקרה עם הסיום הטוב או רכישות שגררו אותך

להתמודד עם בגידות בחיי הנישואין
26/12/11 | חקירות
זה לא משנה אם אנו בבית, סוגרים את מקום העבודה, או פורשים לבילוי לילי, זכותנו להיות בעלי היכולת לעשות זאת בביטחון מלא שאין לפרוץ למקום בהיעדרנו,

לומדים לפסיכומטרי ונהנים
ככל שעובר יותר זמן אחרי סיום בי"ס - ככה יהיה לכם יותר קשה להשלים את תעודת הבגרות. ומסיבה זאת,
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI