דף הבית חינוך ולימודים מכינות, בגרות ופסיכומטרי מתי כדאי לעשות בגרויות אקסטרני?
מתי כדאי לעשות בגרויות אקסטרני?
ריקו עובדיה 14/02/12 |  צפיות: 4969
רוצים להשלים בגרות? מאוכזבים מציון הפסיכומטרי?

נכון לומר כי במצב הנוכחי, העלאת ציוני הבגרות היא לא חובה כדי למצוא עבודה, ולמרות כי היא לא בהכרח אינדיקציה על מנת משכל, למרות זאת עדיף שתצליחו בה, ולו רק מפני שזה מהווה נקודה לזכותכם בקורות החיים, ולעיתים גם חובה כדי להצליח להתקבל ללימודי תואר כלשהו. רוצים לקרוא עוד על מועד בגרויות ? אנא המשיכו לקרוא.

אז איך בעצם עושים את זה?

ככל שמחכים יותר זמןאחרי סיום בי"ס - כך יהיה לכם קשה יותר להשלים את תעודת הבגרות. לפיכך, קל יותר לפתוח בתהליך כמה שיותר מהר. קיימים בארץ מספיק מקומות שמעניקים שירות זה. אינפורמציה על מכוני לימוד אלה תוכלו לחפש לרוב בגוגל. היה ואתם חיילים, או שהשתחררתם מהצבא לא מזמן, תוכלו למצוא מגוון הנחות והטבות על קורסי השלמות.

לטובתכם, זכרו שאינכם ילדים, ולפיכך, קחו את הנושא הזה בשיא הרצינות והפסיקו לנהוג כמו ילדים קטנים; במיוחד כעת, כשנראה שאתם יודעים מה פחות או יותר טומן בחובו עתידכם, וכשיש לכם עוד פרטים על מספר נושאים.

מה דעתכם על הפסיכומטרי?

מבחן פסיכומטרי בנוי בדרך אחרת מהאופן של ציוני בחינת הבגרות. לציון הפסיכומטריחשיבות גדולה מהחשיבות של ציוני בחינת הבגרות, והבחינה כשלעצמה בכלל קשה יותר, על אף העובדה שמבחן זה לא מעיד על חוכמתכם. ציון הבחינה הפסיכומטרית שלכם בא לבחון את אופן התפקוד שלכם בזמני לחץ, את הזיכרון שלכם וכמה הראש שלכם מאורגן.

אפילו אם נתנו לכם תוצאה לא מספקת במבחן הראשון - זה לא בהכרח אומר שאתם לא חכמים מדיי, אלא שלא הלך לכם הפעם; כמו בטסט על רכב, הרוב נכשלים למצות את עצמם ולהוציא את הציון הרצויעל הפעם הראשונה. תמיד תוכלו להמשיך ולגשת לעוד בחינות, כל עוד יש לכם מספיק כסף וסיבולת ללמוד ולגשת לעוד מבחן. את הציון הגבוה שתוציאו - רושמים למשך 7 שנים.

בנקודה זו, אחרי שנחשפתם אל קצת יותר אינפורמציה על דברים כמו בגרויות אקסטרני, ואם יש לכם יותר מושג איזה תואר מעניין אתכם ובמה תרצו לעסוק, מומלץ להשתמש בידע הזה בשבילכם: התחילו את אחד הקורסים, שפרו את הממוצע, כדי שאמא תוכל להשוויץ לשכנים!

דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 ריקו עובדיה

ריקו 


מאמרים נוספים מאת ריקו עובדיה
 
יתרונות של שימוש במסוף אשראי
אבל מהו הפתרון העדיף? מה הכי טוב עבורך, מנהל העסק ברמה הכלכלית ומבחינת יעילות העבודה?

אולי תואר שני בהנחיית קבוצות?
אם הינך מתקשה לבחור לאיזה מסלול להירשם, אז לפני שתבחר ,חשוב שלא תשכח שבמטלת בחירת המקצוע הדבר המרכזי הוא תמיד להישאר עם 2 רגליים על האדמה

קניית כורסת הנקה ומוצרים נוספים לתינוק
כאשר צעירים נכנסים להריון הם מהר מאוד מגלים לא מעט בעיות שכלל לא התמודדו עימן בעבר.

קייטרינג בשרי בצפון - מומלץ בחום
14/02/12 | חתונות
יש לכם כוח להרים חתונה קצת אחרת? ברור שכן, והיום זה גם לא מסובך! אורחים רבים כבר הורגלו בארועים כאלה וסביר להניח שהם ישתעממו כמעט מיד מהאירוע.

מתי כדאי לעשות בגרויות אקסטרני?
ככל שמחכים יותר זמן אחרי סיום בי"ס - כך יהיה לכם קשה יותר להשלים את תעודת הבגרות. לפיכך, קל יותר לפתוח בתהליך כמה שיותר מהר.

מתי צריך הובלות במנוף?
14/02/12 | מעבר דירה
זיכרו שיש סיבה טובה למעבר. חלק גדול מהאנשים עוברים מסיבות טובות של התקדמות למרחב מגורים מרווח וחדש או כשרוצים לשפץ בית קיים.

מה עדיף תמונות לבית קנבס או ניר צילום?
תחשוב פשוט, אבל מקורי. אפשר לרגש בפשטות. אני מתכוון לכתוב על מתנה ספציפית שרכשתי לזוגתי דאז לפני מספר שנים,

לקיחת הלוואות לעסק בהקמה
14/02/12 | הלוואות
אין אחד שלא מסוגל במקרה להתקל בנקודה בחיים של הרבה רכישות, ללא כיסוי מתאים, שהעלימו את המסגרת שלכם במקרה עם הסיום הטוב או רכישות שגררו אותך

להתמודד עם בגידות בחיי הנישואין
26/12/11 | חקירות
זה לא משנה אם אנו בבית, סוגרים את מקום העבודה, או פורשים לבילוי לילי, זכותנו להיות בעלי היכולת לעשות זאת בביטחון מלא שאין לפרוץ למקום בהיעדרנו,

לומדים לפסיכומטרי ונהנים
ככל שעובר יותר זמן אחרי סיום בי"ס - ככה יהיה לכם יותר קשה להשלים את תעודת הבגרות. ומסיבה זאת,
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI