דף הבית חינוך ולימודים לימודים אקדמאיים אולי תואר שני בהנחיית קבוצות?
אולי תואר שני בהנחיית קבוצות?
ריקו עובדיה 14/02/12 |  צפיות: 4755

ללמוד בכיף

לפני 40 שנה הספיק לעשות תואר ראשון יחודי בשביל לחיות בכבוד במדינה, בעת הזו המציאות שונה. בעידן השונה בו אנחנו מתקיימים תואר מהווה אבן בוחן למצליחנות, לכן, מאוד חשוב להירשם למקצוע על רמה שייתן לכולם לחיות באיכות חיים גבוהה, ואף לבחון אפשרויות הרשמה למכון לימוד ברמה גבוהה שישקף אתאיכות קהל הסטודנטים הלומדים בו.

אז איך נכון לבחור מקצוע? אודות תואר שני בהנחיית קבוצות

אם הינך מתקשה לבחור לאיזה מסלול להירשם, אז לפני שתבחר ,חשוב שלא תשכח שבמטלת בחירתהמקצוע הדבר המרכזי הוא תמיד להישאר עם 2 רגליים על האדמה, לשכוח לתמיד את הפנטזיה הישנה להיות מדען בעל שם עולמי או פיסיקאי אטומי בכיתה ג' ולחשוב בצורה מבוססת אילו מקצועות מתאימים ליכולותיך.

האופציות הקיימות לבחירת מקצועות הלימודים הינן עצומות וההתלבטותמסובכת. יתרה מזאת קריטי לזכור שההחלטה על התואר הראשון אין היא משימה פשוטה וחשוב מאוד לשים עליה דגש מרכזי. בנקודה קריטית זו חשוב שתזכור את הנקודות הללו - שזה יהיה מסלול שיש דרך למצוא בו משרה בקלי קלות, משכורת מעולה שאיתה תוכל לחיות בגבוה ובנוסף, מקצוע שאתה מגלה בו התעניינות ותפיק שמחה מהעיסוק בו.

לקבל החלטה לגבי מוסד אקדמי

לאחר ההחלטה בדבר המקצוע המבוקש חשוב לברר לעומק לגבי המכללות והאוניברסיטאות. יש מספר מרכיבים קרדינלים שמוכרחים לברר לגביהם טרם שליחת טופס הרישום:

אזור הלימוד - רצוי לבחור מוסד שנמצא בסמוך לעיר המגורים על מנת שלא ילך לכם לאיבוד זמן רב במרדף אחרי אוטובוסים.

תנאי הקבלה של האוניברסיטה - תמיד נחמד ללמוד בעיברית, אך אם ממוצע הבגרויות שלנו נמוך מהממוצע החלומות הישנים לא יביאו אותנו רחוק. איכות

מקום הלימוד - ככל שמכון הלימודים יהיה טוב יותר, כך יהיה הרבה יותר קל למצוא עבודה בסיום מסלול הלימודים.

תואר שני במדעי החברה - מה זה אומר בעצם?

ואם יש מצב שמה שבאמת חשוב לך זה משהו כמו לימודי רפואת שיניים, בכול מסלול ומוסד לימודים שתחליט עליהם, לו גם מדובר במדעי החיים או אדריכל נוף, חשוב לחשוב על העתיד ולזכור היטב שהבחירה שתעשה בימים אלו תשפיע רבות על העתיד. לפיכך, מומלץ שתבצע את ההחלטה הנכונה ביותר ויתרה מזאת, שבחירתך תשקף דבר מה שתאהב ותחפוץ לעסוק בו בעתיד.

לסיכום, אם עדיין ישננן התלבטויות אחדות לגבי בחירת לימודים כלשהם ואתה צריך עוד אינפורמציה בנושא כדאי לך לשוחח ארוכות עם סטודנטים לאותו מקצוע, בנוסף לבדוק מידע באתרי לימודים וללכת ליום פתוח במכללות על מנתשבאמת תקבל את הבחירה שתשרת אותך הכי טוב.

דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 ריקו עובדיה

ריקו 


מאמרים נוספים מאת ריקו עובדיה
 
יתרונות של שימוש במסוף אשראי
אבל מהו הפתרון העדיף? מה הכי טוב עבורך, מנהל העסק ברמה הכלכלית ומבחינת יעילות העבודה?

אולי תואר שני בהנחיית קבוצות?
אם הינך מתקשה לבחור לאיזה מסלול להירשם, אז לפני שתבחר ,חשוב שלא תשכח שבמטלת בחירת המקצוע הדבר המרכזי הוא תמיד להישאר עם 2 רגליים על האדמה

קניית כורסת הנקה ומוצרים נוספים לתינוק
כאשר צעירים נכנסים להריון הם מהר מאוד מגלים לא מעט בעיות שכלל לא התמודדו עימן בעבר.

קייטרינג בשרי בצפון - מומלץ בחום
14/02/12 | חתונות
יש לכם כוח להרים חתונה קצת אחרת? ברור שכן, והיום זה גם לא מסובך! אורחים רבים כבר הורגלו בארועים כאלה וסביר להניח שהם ישתעממו כמעט מיד מהאירוע.

מתי כדאי לעשות בגרויות אקסטרני?
ככל שמחכים יותר זמן אחרי סיום בי"ס - כך יהיה לכם קשה יותר להשלים את תעודת הבגרות. לפיכך, קל יותר לפתוח בתהליך כמה שיותר מהר.

מתי צריך הובלות במנוף?
14/02/12 | מעבר דירה
זיכרו שיש סיבה טובה למעבר. חלק גדול מהאנשים עוברים מסיבות טובות של התקדמות למרחב מגורים מרווח וחדש או כשרוצים לשפץ בית קיים.

מה עדיף תמונות לבית קנבס או ניר צילום?
תחשוב פשוט, אבל מקורי. אפשר לרגש בפשטות. אני מתכוון לכתוב על מתנה ספציפית שרכשתי לזוגתי דאז לפני מספר שנים,

לקיחת הלוואות לעסק בהקמה
14/02/12 | הלוואות
אין אחד שלא מסוגל במקרה להתקל בנקודה בחיים של הרבה רכישות, ללא כיסוי מתאים, שהעלימו את המסגרת שלכם במקרה עם הסיום הטוב או רכישות שגררו אותך

להתמודד עם בגידות בחיי הנישואין
26/12/11 | חקירות
זה לא משנה אם אנו בבית, סוגרים את מקום העבודה, או פורשים לבילוי לילי, זכותנו להיות בעלי היכולת לעשות זאת בביטחון מלא שאין לפרוץ למקום בהיעדרנו,

לומדים לפסיכומטרי ונהנים
ככל שעובר יותר זמן אחרי סיום בי"ס - ככה יהיה לכם יותר קשה להשלים את תעודת הבגרות. ומסיבה זאת,
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI