דף הבית חינוך ולימודים מכינות, בגרות ופסיכומטרי לומדים לפסיכומטרי ונהנים
לומדים לפסיכומטרי ונהנים
ריקו עובדיה 26/12/11 |  צפיות: 4516
רוצים ציון פסיכומטרי טוב? לא התאמצתם מספיק במבחן הראשון?

גם אם בתקופה זאת, העלאת ציוני הבגרות היא לא תנאי הכרחיעבור קבלה לעבודה, ולמרות כי בדרך כלל אינה מראה על רמת משכל, בכל זאת רצוי שתהיה לכם אחת, ולו רק כי זה נראה הרבה יותר טוב בקו"ח, ולעיתים אף חובה כדי להתקבל בהצלחה ללימודי תואר ספציפי. מעוניינים לדעת עוד בנושא מורים לפסיכומטרי? קראו עוד.

איך עושים זאת?

ככל שעובר יותר זמן אחרי סיום בי"ס - ככה יהיה לכם יותר קשה להשלים את תעודת הבגרות. ומסיבה זאת, מומלץ לכם שתפתחו בפרוצדורה בשלב מוקדם. ישנםמספר גדול של מקומות שמעניקים שירות זה. עוד דברים על מוסדות כאלה יש בלי להתאמץ הרבה, ברחבי האינטרנט. היה ואתם חיילים, או אם השתחררתם מהצבא לאחרונה, בדקו אפשרויות עבור הנחות והטבות רבות על השלמת בגרות.

מוטב שתפנימו שאתם כבר לא בתיכון, ולפיכך, התייחסו לנושא הזה ברצינות המקסימלית ותפסיקו להתנהג כמו תיכוניסטים; בשלב זה, כשיותר ברור לכם מה בגדול אתם מבקשים לעתיד שלכם, והשגתם מידע יותר נרחב על מספר נושאים.

ומה בנוגע אל הפסיכומטרי?

מבחן פסיכומטרי בנוי באופן אחר מזה שלהבגרויות. למבחן הפסיכומטרי יש משקל רב יותר מאשר הבגרות, מה גם שהבחינה הפסיכומטרית עצמה יותר קשה, למרות שהבחינה הפסיכומטרית לא משקפת את יכולתכם השכלית. הציון הפסיכומטרי שלכם בוחן דווקא את תפקודכם במצבי לחץ, את זיכרונכם וכמה הראש שלכם מסודר.

למרות כי הצלחתם להוציא ציון גרוע במועד הראשון - זה לא אומר בהכרח שאתם לא יוצלחים, רק שהפעם זה לא הסתדר; כמו בראיון עבודה, מעטים מצליחיםלמצות את עצמם ולהגיע ליעד שהציבו לעצמם בהתחלה. לכן תמיד אפשר להמשיך ולגשת לעוד בחינות, אם יש לכם מספיק כסף וסיבולת לגשת למבחן שוב. את הציון הגבוה יותר שיתקבל - ישמרו לעם ל-7 שנים.

עכשיו, כשיש לכם עוד פרטים עללומדים לפסיכומטרי, ואם יש לכם מושג מה מעניין אתכם ואיזה עיסוק תרצו לעצמכם, זה השלב שתעשו במידע הזה שימוש בשבילכם: קחו את אחד הקורסים, השתדלו להצליח במבחנים, ותנו לאמא סיבה להתגאות!

דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 ריקו עובדיה

ריקו 


מאמרים נוספים מאת ריקו עובדיה
 
יתרונות של שימוש במסוף אשראי
אבל מהו הפתרון העדיף? מה הכי טוב עבורך, מנהל העסק ברמה הכלכלית ומבחינת יעילות העבודה?

אולי תואר שני בהנחיית קבוצות?
אם הינך מתקשה לבחור לאיזה מסלול להירשם, אז לפני שתבחר ,חשוב שלא תשכח שבמטלת בחירת המקצוע הדבר המרכזי הוא תמיד להישאר עם 2 רגליים על האדמה

קניית כורסת הנקה ומוצרים נוספים לתינוק
כאשר צעירים נכנסים להריון הם מהר מאוד מגלים לא מעט בעיות שכלל לא התמודדו עימן בעבר.

קייטרינג בשרי בצפון - מומלץ בחום
14/02/12 | חתונות
יש לכם כוח להרים חתונה קצת אחרת? ברור שכן, והיום זה גם לא מסובך! אורחים רבים כבר הורגלו בארועים כאלה וסביר להניח שהם ישתעממו כמעט מיד מהאירוע.

מתי כדאי לעשות בגרויות אקסטרני?
ככל שמחכים יותר זמן אחרי סיום בי"ס - כך יהיה לכם קשה יותר להשלים את תעודת הבגרות. לפיכך, קל יותר לפתוח בתהליך כמה שיותר מהר.

מתי צריך הובלות במנוף?
14/02/12 | מעבר דירה
זיכרו שיש סיבה טובה למעבר. חלק גדול מהאנשים עוברים מסיבות טובות של התקדמות למרחב מגורים מרווח וחדש או כשרוצים לשפץ בית קיים.

מה עדיף תמונות לבית קנבס או ניר צילום?
תחשוב פשוט, אבל מקורי. אפשר לרגש בפשטות. אני מתכוון לכתוב על מתנה ספציפית שרכשתי לזוגתי דאז לפני מספר שנים,

לקיחת הלוואות לעסק בהקמה
14/02/12 | הלוואות
אין אחד שלא מסוגל במקרה להתקל בנקודה בחיים של הרבה רכישות, ללא כיסוי מתאים, שהעלימו את המסגרת שלכם במקרה עם הסיום הטוב או רכישות שגררו אותך

להתמודד עם בגידות בחיי הנישואין
26/12/11 | חקירות
זה לא משנה אם אנו בבית, סוגרים את מקום העבודה, או פורשים לבילוי לילי, זכותנו להיות בעלי היכולת לעשות זאת בביטחון מלא שאין לפרוץ למקום בהיעדרנו,

לומדים לפסיכומטרי ונהנים
ככל שעובר יותר זמן אחרי סיום בי"ס - ככה יהיה לכם יותר קשה להשלים את תעודת הבגרות. ומסיבה זאת,
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI