דף הבית בניין ואחזקה בית חכם יתרונות של הסקה מרכזית בבית
יתרונות של הסקה מרכזית בבית
tanuryarok 23/02/12 |  צפיות: 2733

הסקה מרכזית שומרת על מידת החום באמצעות פיזור החום ברחבי הבית. מערכת הסקה מרכזית אינה ממקדת את מקור החום באזור מסוים בבית ובאמצעות גז המועבר בצינורות, החום מגיע לכל חדרי הבית ושומר על חום גופינו.

הסקה מרכזית – פתרון מושלם לחימום הבית

באמצעות מערכת הסקה מרכזית בבית אנו יכולים לשלוט בטמפרטורות הבית והחדרים השונים ועל ידי כך לאפשר שהייה נעימה וחמימה בבית מבלי שאנו מרגישים שאנו נושמים אוויר דחוס. כאשר אנו מחממים את הבית באמצעות הסקה מרכזית אנו יכולים להתנהל טוב יותר כיוון שהגוף מרגיש נוח ושלו. לשינויים במזג האוויר יש השפעה מאוד שלילית על גופנו ועל מצב הרוח ובאמצעות הסקה מרכזית שמחממת את הבית אנו יכולים להרגיש בנוח.

הסקה מרכזית מול קמינים

התקנת מערכת הסקה מרכזית וקמינים שניהם דורשים הכנה מקדימה בעת תכנון הבית. קמינים יכולים להיות דרך טובה לחימום הבית אך הם אינם מאפשרים שליטה מיוחדת וחימום אינדבדואליבכל חדר כמו התקנת מערכת הסקה מרכזית. באמצעות הסקה מרכזית אנו יכולים לשלוט על הטמפרטורה בכל חדר ולקבוע טמפרטורות שונות בחדרים נפרדים בבית. מערכת הסקה מרכזית מעבירה את הגז אל תנורי ההסקה בחדרים השונים ושם באמצעות בקרה בסיסית ביותר ניתן לשלוט על אופי החימום. הסקה מרכזית היא הדרך היחידה ליצור מערכת מרכזית של חימום שלא מחייבת חימום כולל של כל הבית אלא ניתנת לשינוי ושליטה בחדרים השונים.

הסקה מרכזית בעזרת תנור אקולוגי

תנורי הסקה אקולוגיים פועלים על ידי שריפת שבבי עץ במעגל סגור, הם ידידותיים לסביבה, שקטים, בטוחים מאוד לשימוש (מערכת סגורה), זולים יותר מסולר ותורמים לשמירה על איכות הסביבה על ידי ניצול של תוצרי לוואי מתעשיית העץ. לאומת שיטות חימום אחרות בהסקה מרכזית, תנורים אקולוגיים פשוטים יותר לתפעול ולא תופסים מקום רב בבית (שלא כמו קמין עץ למשל או מערכת הסקה בגז שדורשת בלוני גז גדולים או מצבור גז).


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 tanuryarok


 


מאמרים נוספים מאת tanuryarok
 
חימום חכם ובריא באמצעות תנורי הסקה אקולוגיים
04/03/12 | ריהוט
בעידן כזה הטרנד הירוק והאקולוגי תופס תאוצה ומשתלט על יותר ויותר תחומים בחיינו, אחד התחומים שאליהם חדר הטרנד האקולוגי רק לאחרונה הוא התחום של החימום וההסקה.

למה כדאי לחמם את הבית עם מערכת הסקה מרכזית
04/03/12 | ריהוט
היתרונות שיש למערכת הסקה מרכזית נעוצות באופן פעילותה של המערכת, שהופך אותה ליעילה יותר וחסכונית יותר.

מערכות הסקה מרכזית אקולוגית – למה היא כדאית
04/03/12 | ריהוט
מזה שנים ברורה כבר יעילותה של מערכת הסקה מרכזית, ובבתים רבים מחממים היום באמצעות מערכת הסקה מרכזית חסכונית ויעילה שאינה מבזבזת אנרגיה, ומאפשרת לדיירי הבית שליטה מקסימאלית בטמפרטורה.

האם שמעתם על תנורי הסקה ידידותיים לסביבה ?
בעידן האקולוגי שבו אנו מקפידים לרכוש מוצרים ולהזמין שירותים שיהיו כמה שיותר ידידותיים לסביבה , ויגרמו כמה שפחות נזק לסביבה, ניתן לרכוש גם תנורי הסקה ידידותיים לסביבה. יש היום בשוק תנורי ההסקה, לא מעט חברות המציעות למכירה תנורי הסקה ידידותיים לסביבה אשר פועלים באמצעות פתיתי עץ שמוחזרו מתעשיית העץ.

מערכת הסקה מרכזית – כיצד היא עובדת
27/02/12 | בית חכם
הטכניקה של מערכת הסקה מרכזית אינה המצאה חדשה של העידן המודרני, זוהי טכניקה ישנה שקיימת כבר מאות שנים, והיא החלה את דרכה באירופה. העיקרון שעליו מתבססת מערכת הסקה מרכזית הוא העיקרון של חימום מים והזרמתם בצינורות בכל חדרי הבית.

תנורי הסקה הפועלים באמצעות שבבי עץ
27/02/12 | בית חכם
היום בעידן המודרני , האדם יכול להשתמש באמצעי חימום שונים, החל ממיזוג אוויר הפולט אוויר חם, וכלה בקמין. אחד מאמצעי החימום השימושיים ביותר היום הוא תנור הסקה שמחמם מערכת הסקה סגורה.

תנורי הסקה אקולוגיים– הדרך הטובה ביותר לחמם את הבית
23/02/12 | בית חכם
תנורי הסקה בשנים האחרונות הפכו להיות מאוד פופולאריים כיוון שהם מאוד חסכוניים וניתן לחמם את הבית באמצעותם בעלות נמוכה וללא תחושה שהאוויר בבית דחוס. תנורי הסקה מופעלים לרוב באמצעות גז המועבר דרך מערכת הסקה מרכזית לכל החדרים. חידוש מעניין בתחום הוא תנורי הסקה אקולוגיים המופעלים על בסיס שבבי עץ.

יתרונות של הסקה מרכזית בבית
23/02/12 | בית חכם
הסקה מרכזית שומרת על מידת החום באמצעות פיזור החום ברחבי הבית. מערכת הסקה מרכזית אינה ממקדת את מקור החום באזור מסוים בבית ובאמצעות גז המועבר בצינורות, החום מגיע לכל חדרי הבית ושומר על חום גופינו.

פיזור חום בבית ע"י שימוש במערכת הסקה אקולוגית
23/02/12 | בית חכם
חימום באמצעות מערכת הסקה מרכזית דרך תנורי הסקה היא אופציה נהדרת ואולי הטובה ביותר בתחום אמצעי החימום הקיימים. כאשר מתקינים מערכת הסקה מרכזית בבית ניתן ליהנות מחיים ברמה ואיכות גבוהים יותר באופן משמעותי.

חימום על ידי תנורי הסקה אקולוגיים
23/02/12 | בית חכם
הסקה מרכזית בעזרת תנורי הסקה אקולוגיים פועלת על בסיס שבבי עץ הממוחזרים מתעשיות העץ. למערכת הסקה מרכזית אקולוגית יתרונות וחסרונות כאשר מאוד ברור שהיתרונות הופכים את ההחלטה להתקין מערכת הסקה מרכזית אקולוגית לנכונה הן מבחינת השימוש הנוח והן מבחינה כלכלית.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI