דף הבית בית משפחה וזוגיות בית משפחה וזוגיות - אחר האם שמעתם על תנורי הסקה ידידותיים לסביבה ?
האם שמעתם על תנורי הסקה ידידותיים לסביבה ?
tanuryarok 27/02/12 |  צפיות: 2697

בעידן האקולוגי  שבו אנו מקפידים לרכוש מוצרים ולהזמין שירותים שיהיו כמה שיותר ידידותיים לסביבה , ויגרמו כמה שפחות נזק לסביבה, ניתן לרכוש גם תנורי הסקה ידידותיים לסביבה. יש היום בשוק תנורי ההסקה, לא מעט חברות המציעות למכירה תנורי הסקה ידידותיים לסביבה אשר פועלים באמצעות פתיתי עץ שמוחזרו מתעשיית העץ.

כל מי שמעוניין להיות ירוק וידידותי לסביבה ולחמם את ביתו באמצעות תנור הסקה ידידותי לסביבה , כדאי שידע מהם היתרונות והחסרונות של תנורי הסקה אקולוגיים וידידותיים לסביבה.

יתרונות של תנורי הסקה ידידותיים לסביבה

· תנורי הסקה אקולוגיים נשלטים ע"י מערכת בקרה וכך הם נחשבים לתנורים בטוחים יותר שיש עליהם שליטה טובה יותר.

· תנורי הסקה אקולוגיים הם תנורים שאין בהם בזבוז של חומר הבעירה משום שיש בהם  תרמוסטט וכאשר הטמפרטורה בבית מגיעה לטמפרטורה הרצויה התנור מפסיק לשרוף את פתיתי העץ.

· תנורי הסקה אקולוגיים  הם מערכת סגורה ולכן לא דורשים מאתנו לבצע עבודות תחזוקה שוטפת

· תנורי הסקה אקולוגיים אינם מזהמים את הסביבה

· תנורי הסקה אקולוגיים אינם מרעישים ומפריעים לשגרת היום יום בבית.

· תנורי הסקה אקולוגיים מספקים לנו חימום בטוח  וזול , הרבה יותר בטוח לחמם עם פתיתי עץ מאשר עם דלק וכמובן שהרבה יותר זול לחמם עם פתיתי עץ מאשר עם דלק.

חסרונות של תנורי הסקה

לתנורי הסקה יש כמה וכמה חסרונות שחשוב שנכיר גם אותם.

· תנורי הסקה אקולוגיים הם מוצר חדש בשוק  ולכן אנשים עדיין לא מכירים את מאפייני המוצר, ולא מודעים לו.

· היות ותנורי הסקה אקולוגיים הם מוצר חדש בשוק ויש מעט מאוד ספקים שהחלו לשווק אותם ואת חומרי הגלם המשמשים לבעירה.

אז אם אתם שוקלים איזו מערכת הסקה להתקין בביתכם, כדאי שתעשו שיעורי בית ותכירו את תנורי ההסקה האקולוגיים שנחשבים לתנורי הסקה בטוחים, שקטים וזולים, שמספקים לנו חימום ידידותי לסביבה שאינו מזהם את הסביבה ואינו מזיק לבריאותנו.


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 tanuryarok


 


מאמרים נוספים מאת tanuryarok
 
חימום חכם ובריא באמצעות תנורי הסקה אקולוגיים
04/03/12 | ריהוט
בעידן כזה הטרנד הירוק והאקולוגי תופס תאוצה ומשתלט על יותר ויותר תחומים בחיינו, אחד התחומים שאליהם חדר הטרנד האקולוגי רק לאחרונה הוא התחום של החימום וההסקה.

למה כדאי לחמם את הבית עם מערכת הסקה מרכזית
04/03/12 | ריהוט
היתרונות שיש למערכת הסקה מרכזית נעוצות באופן פעילותה של המערכת, שהופך אותה ליעילה יותר וחסכונית יותר.

מערכות הסקה מרכזית אקולוגית – למה היא כדאית
04/03/12 | ריהוט
מזה שנים ברורה כבר יעילותה של מערכת הסקה מרכזית, ובבתים רבים מחממים היום באמצעות מערכת הסקה מרכזית חסכונית ויעילה שאינה מבזבזת אנרגיה, ומאפשרת לדיירי הבית שליטה מקסימאלית בטמפרטורה.

האם שמעתם על תנורי הסקה ידידותיים לסביבה ?
בעידן האקולוגי שבו אנו מקפידים לרכוש מוצרים ולהזמין שירותים שיהיו כמה שיותר ידידותיים לסביבה , ויגרמו כמה שפחות נזק לסביבה, ניתן לרכוש גם תנורי הסקה ידידותיים לסביבה. יש היום בשוק תנורי ההסקה, לא מעט חברות המציעות למכירה תנורי הסקה ידידותיים לסביבה אשר פועלים באמצעות פתיתי עץ שמוחזרו מתעשיית העץ.

מערכת הסקה מרכזית – כיצד היא עובדת
27/02/12 | בית חכם
הטכניקה של מערכת הסקה מרכזית אינה המצאה חדשה של העידן המודרני, זוהי טכניקה ישנה שקיימת כבר מאות שנים, והיא החלה את דרכה באירופה. העיקרון שעליו מתבססת מערכת הסקה מרכזית הוא העיקרון של חימום מים והזרמתם בצינורות בכל חדרי הבית.

תנורי הסקה הפועלים באמצעות שבבי עץ
27/02/12 | בית חכם
היום בעידן המודרני , האדם יכול להשתמש באמצעי חימום שונים, החל ממיזוג אוויר הפולט אוויר חם, וכלה בקמין. אחד מאמצעי החימום השימושיים ביותר היום הוא תנור הסקה שמחמם מערכת הסקה סגורה.

תנורי הסקה אקולוגיים– הדרך הטובה ביותר לחמם את הבית
23/02/12 | בית חכם
תנורי הסקה בשנים האחרונות הפכו להיות מאוד פופולאריים כיוון שהם מאוד חסכוניים וניתן לחמם את הבית באמצעותם בעלות נמוכה וללא תחושה שהאוויר בבית דחוס. תנורי הסקה מופעלים לרוב באמצעות גז המועבר דרך מערכת הסקה מרכזית לכל החדרים. חידוש מעניין בתחום הוא תנורי הסקה אקולוגיים המופעלים על בסיס שבבי עץ.

יתרונות של הסקה מרכזית בבית
23/02/12 | בית חכם
הסקה מרכזית שומרת על מידת החום באמצעות פיזור החום ברחבי הבית. מערכת הסקה מרכזית אינה ממקדת את מקור החום באזור מסוים בבית ובאמצעות גז המועבר בצינורות, החום מגיע לכל חדרי הבית ושומר על חום גופינו.

פיזור חום בבית ע"י שימוש במערכת הסקה אקולוגית
23/02/12 | בית חכם
חימום באמצעות מערכת הסקה מרכזית דרך תנורי הסקה היא אופציה נהדרת ואולי הטובה ביותר בתחום אמצעי החימום הקיימים. כאשר מתקינים מערכת הסקה מרכזית בבית ניתן ליהנות מחיים ברמה ואיכות גבוהים יותר באופן משמעותי.

חימום על ידי תנורי הסקה אקולוגיים
23/02/12 | בית חכם
הסקה מרכזית בעזרת תנורי הסקה אקולוגיים פועלת על בסיס שבבי עץ הממוחזרים מתעשיות העץ. למערכת הסקה מרכזית אקולוגית יתרונות וחסרונות כאשר מאוד ברור שהיתרונות הופכים את ההחלטה להתקין מערכת הסקה מרכזית אקולוגית לנכונה הן מבחינת השימוש הנוח והן מבחינה כלכלית.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI