דף הבית בניין ואחזקה ריהוט מערכות הסקה מרכזית אקולוגית – למה היא כדאית
מערכות הסקה מרכזית אקולוגית – למה היא כדאית
tanuryarok 04/03/12 |  צפיות: 2701

מזה שנים ברורה כבר יעילותה של מערכת הסקה מרכזית, ובבתים רבים מחממים היום באמצעות מערכת הסקה מרכזית חסכונית ויעילה שאינה מבזבזת אנרגיה, ומאפשרת לדיירי הבית שליטה מקסימאלית בטמפרטורה של חדרי הבית השונים.

מערכת הסקה מרכזית חוסכת בזבוז כספים מיותר מבעלי הבית הוצאות כספיות שאותם היו מוציאים אם היו מחממים את הבית באמצעות אמצעי חימום למיניהם זוללי אנרגיה כמו קמין נפט, או מזגן חימום, תנורי שמן על חשמל, או תנור חמום הפועל באמצעות סולר. ולכן היא נחשבת לכדאית ביותר .

היום בעידן שבו אנו נוטים לחזור לאורח חיים אקולוגי, ולהשתמש בכמה שיותר מוצרים אקולוגיים או שירותים אקולוגיים, גם התנור שבביתנו הפך להיות אקולוגי, ויש היום חברות בשוק המשווקות מערכות הסקה מרכזית אקולוגיות בכל מיני גדלים וסוגים.

מערכת הסקה מרכזית אקולוגית מתחילה להיות יותר ויותר נפוצה ומבוקשת, משום שהיא יותר כדאית ממערכת הסקה מרכזית המבוססת על דלק או גז. כדאי לדעת שהשיווק של מערכת הסקה מרכזית אקולוגית החל רק בשנים האחרונות, והיום יש בישראל רק כמה משווקים בודדים העוסקים בשיווק ואספקה מערכות הסקה מרכזית אקולוגיות.

אז אם אתם שוקלים איך לחמם את הבית, והבנתם שמערכת הסקה מרכזית היא השיטה הטובה בותר והיעילה ביותר לחימום הבית, הרי שכדאי שתדעו שמערכת הסקה מרכזית אקולוגית היא בעלת יתרונות רבים על פני שאר מערכות ההסקה הקיימות בשוק. היתרונות של מערכת הסקה מרכזית אקולוגית הם אלו:

  • מערכת הסקה מרכזית אקולוגית אינה משתמשת בחומר גלם מזהם שפולט לסביבה רעלים וחומריםמזהמים כגון עשן,גזיםרעילים, פיח ועוד...
  • מערכת הסקה מרכזית אקולוגית היא בטוחה יותר ממערכת הסקה מרכזיתהמתבססת על דלק או על גז, והסיכוי להתלקחות שריפה עקב תקלה במערכת הוא נמוךיותר.דלק וגז עם חומרים נדיפים שיכולים ביתר קלות ליצור פיצוץ ושריפה, עץלאומר זאת הוא חומר בעירה לא נדיף, טיבעי, ובטוח לשימוש ואין סיכוי של דליפהאו משהו כזה כי עץ לא נדיף!
  • השימוש במערכת הסקה מרכזית אקולוגית זול יותר משימוש במערכת הסקהמרכזית המתבססת על דלק או על גז.
  • מערכת הסקה מרכזית אקולוגית יש לה את כל היתרונות של מערכת הסקהמרכזית על פני שאר שיטות החימום ובנוסף לכך היא ידידותית לסביבה ואקולוגית.


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 tanuryarok


 


מאמרים נוספים מאת tanuryarok
 
חימום חכם ובריא באמצעות תנורי הסקה אקולוגיים
04/03/12 | ריהוט
בעידן כזה הטרנד הירוק והאקולוגי תופס תאוצה ומשתלט על יותר ויותר תחומים בחיינו, אחד התחומים שאליהם חדר הטרנד האקולוגי רק לאחרונה הוא התחום של החימום וההסקה.

למה כדאי לחמם את הבית עם מערכת הסקה מרכזית
04/03/12 | ריהוט
היתרונות שיש למערכת הסקה מרכזית נעוצות באופן פעילותה של המערכת, שהופך אותה ליעילה יותר וחסכונית יותר.

מערכות הסקה מרכזית אקולוגית – למה היא כדאית
04/03/12 | ריהוט
מזה שנים ברורה כבר יעילותה של מערכת הסקה מרכזית, ובבתים רבים מחממים היום באמצעות מערכת הסקה מרכזית חסכונית ויעילה שאינה מבזבזת אנרגיה, ומאפשרת לדיירי הבית שליטה מקסימאלית בטמפרטורה.

האם שמעתם על תנורי הסקה ידידותיים לסביבה ?
בעידן האקולוגי שבו אנו מקפידים לרכוש מוצרים ולהזמין שירותים שיהיו כמה שיותר ידידותיים לסביבה , ויגרמו כמה שפחות נזק לסביבה, ניתן לרכוש גם תנורי הסקה ידידותיים לסביבה. יש היום בשוק תנורי ההסקה, לא מעט חברות המציעות למכירה תנורי הסקה ידידותיים לסביבה אשר פועלים באמצעות פתיתי עץ שמוחזרו מתעשיית העץ.

מערכת הסקה מרכזית – כיצד היא עובדת
27/02/12 | בית חכם
הטכניקה של מערכת הסקה מרכזית אינה המצאה חדשה של העידן המודרני, זוהי טכניקה ישנה שקיימת כבר מאות שנים, והיא החלה את דרכה באירופה. העיקרון שעליו מתבססת מערכת הסקה מרכזית הוא העיקרון של חימום מים והזרמתם בצינורות בכל חדרי הבית.

תנורי הסקה הפועלים באמצעות שבבי עץ
27/02/12 | בית חכם
היום בעידן המודרני , האדם יכול להשתמש באמצעי חימום שונים, החל ממיזוג אוויר הפולט אוויר חם, וכלה בקמין. אחד מאמצעי החימום השימושיים ביותר היום הוא תנור הסקה שמחמם מערכת הסקה סגורה.

תנורי הסקה אקולוגיים– הדרך הטובה ביותר לחמם את הבית
23/02/12 | בית חכם
תנורי הסקה בשנים האחרונות הפכו להיות מאוד פופולאריים כיוון שהם מאוד חסכוניים וניתן לחמם את הבית באמצעותם בעלות נמוכה וללא תחושה שהאוויר בבית דחוס. תנורי הסקה מופעלים לרוב באמצעות גז המועבר דרך מערכת הסקה מרכזית לכל החדרים. חידוש מעניין בתחום הוא תנורי הסקה אקולוגיים המופעלים על בסיס שבבי עץ.

יתרונות של הסקה מרכזית בבית
23/02/12 | בית חכם
הסקה מרכזית שומרת על מידת החום באמצעות פיזור החום ברחבי הבית. מערכת הסקה מרכזית אינה ממקדת את מקור החום באזור מסוים בבית ובאמצעות גז המועבר בצינורות, החום מגיע לכל חדרי הבית ושומר על חום גופינו.

פיזור חום בבית ע"י שימוש במערכת הסקה אקולוגית
23/02/12 | בית חכם
חימום באמצעות מערכת הסקה מרכזית דרך תנורי הסקה היא אופציה נהדרת ואולי הטובה ביותר בתחום אמצעי החימום הקיימים. כאשר מתקינים מערכת הסקה מרכזית בבית ניתן ליהנות מחיים ברמה ואיכות גבוהים יותר באופן משמעותי.

חימום על ידי תנורי הסקה אקולוגיים
23/02/12 | בית חכם
הסקה מרכזית בעזרת תנורי הסקה אקולוגיים פועלת על בסיס שבבי עץ הממוחזרים מתעשיות העץ. למערכת הסקה מרכזית אקולוגית יתרונות וחסרונות כאשר מאוד ברור שהיתרונות הופכים את ההחלטה להתקין מערכת הסקה מרכזית אקולוגית לנכונה הן מבחינת השימוש הנוח והן מבחינה כלכלית.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI