דף הבית בניין ואחזקה ריהוט חימום חכם ובריא באמצעות תנורי הסקה אקולוגיים
חימום חכם ובריא באמצעות תנורי הסקה אקולוגיים
tanuryarok 04/03/12 |  צפיות: 2697

היום במאה ה-21 אנו חיים בעידן שבו כולנו מבינים כי אם לא נמנע מלזהם את כדור הארץ, ואם לא נפעל בחוכמה בכל מה שקשור לשמירה על כדור הארץ ועל המשאבים הטבעיים שלו, אזי אנחנו בעצמנו נהרוס את הענף שעליו אנו בני האדם יושבים מזה אלפי שנים.

בעידן כזה הטרנד הירוק והאקולוגי תופס תאוצה ומשתלט על יותר ויותר תחומים בחיינו, אחד התחומים שאליהם חדר הטרנד האקולוגי רק לאחרונה הוא התחום של החימום וההסקה. היום כבר לא ברור ומובן מאליו שדירה חדשה שאנו קונים תחומם באמצעות מזגן זולל חשמל, ובית פרטי וגדול יחומם באמצעות קמין שהוא סמל סטאטוס או באמצעות מזגן שמבזבז חשמל, היום אנשים רבים שוקלים את האופציה של התקנה של מערכת הסקה מרכזית אקולוגית שבבסיסה תנור הסקה אקולוגי שמופעל באמצעות שבבי עץ שממוחזרים מתעשיות העץ השונות.

תנורי הסקה אקולוגיים הם מוצר חדש בשוק אבל אט אט הם הופכים להיות מוצר יותר ויותר מוכר. אז לאלו מכם שעדיין לא יודעים מהם תנורי הסקה אקולוגיים ועוד לא שמעו את המושג תנורי הסקה אקולוגיים הנה הסבר קצר.

תנורי הסקה אקולוגיים הם התנורים המחממים מערכות הסקה אקולוגיות. תנורי הסקה כאלו אינם פועלים באמצעות דלק או סולר, או גז אלא באמצעות שבבי עץ ממוחזרים שהגיעו מתעשיית העץ. שבבי העץ הללו נשרפים ומחממים את המים הזורמים בצינורות שעוברים בין חדרי הבית, וכך מתחמם הבית.                       חשוב לציין שמערכת הסקה אקולוגית יש לה מערכת בקרה ושליטה וניתן לשלוט בה ובאופן זרימת המים החמים בין חדרי הבית , כך שאם יש מסיבה בבית וכולם מרוכזים בסלון ובמטבח, המערכת תחמם רק את המטבח והסלון ולא תפזר את המים לחדרים הריקים.

תנורי הסקה אקולוגיים עדיפים ע"פ תנורי הסקה סטנדרטיים ולכן יש היום יותר ויותר צרכנים שרוכשים אותם בגלל הסיבות הבאות:

· תנורי הסקה אקולוגיים אינם מזהמים את הסביבה ואינם פולטים עשן רעיל

· תנורי הסקה אקולוגיים בטיחותיים ושקטים ואין בהם סכנה של התפתחות שריפה

· תנורי הסקה אקולוגיים חסכוניים וזולים משום שהרבה יותר זול לחמם עם שבבי עץ מאשר עם דלק או נפט.


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 tanuryarok


 


מאמרים נוספים מאת tanuryarok
 
חימום חכם ובריא באמצעות תנורי הסקה אקולוגיים
04/03/12 | ריהוט
בעידן כזה הטרנד הירוק והאקולוגי תופס תאוצה ומשתלט על יותר ויותר תחומים בחיינו, אחד התחומים שאליהם חדר הטרנד האקולוגי רק לאחרונה הוא התחום של החימום וההסקה.

למה כדאי לחמם את הבית עם מערכת הסקה מרכזית
04/03/12 | ריהוט
היתרונות שיש למערכת הסקה מרכזית נעוצות באופן פעילותה של המערכת, שהופך אותה ליעילה יותר וחסכונית יותר.

מערכות הסקה מרכזית אקולוגית – למה היא כדאית
04/03/12 | ריהוט
מזה שנים ברורה כבר יעילותה של מערכת הסקה מרכזית, ובבתים רבים מחממים היום באמצעות מערכת הסקה מרכזית חסכונית ויעילה שאינה מבזבזת אנרגיה, ומאפשרת לדיירי הבית שליטה מקסימאלית בטמפרטורה.

האם שמעתם על תנורי הסקה ידידותיים לסביבה ?
בעידן האקולוגי שבו אנו מקפידים לרכוש מוצרים ולהזמין שירותים שיהיו כמה שיותר ידידותיים לסביבה , ויגרמו כמה שפחות נזק לסביבה, ניתן לרכוש גם תנורי הסקה ידידותיים לסביבה. יש היום בשוק תנורי ההסקה, לא מעט חברות המציעות למכירה תנורי הסקה ידידותיים לסביבה אשר פועלים באמצעות פתיתי עץ שמוחזרו מתעשיית העץ.

מערכת הסקה מרכזית – כיצד היא עובדת
27/02/12 | בית חכם
הטכניקה של מערכת הסקה מרכזית אינה המצאה חדשה של העידן המודרני, זוהי טכניקה ישנה שקיימת כבר מאות שנים, והיא החלה את דרכה באירופה. העיקרון שעליו מתבססת מערכת הסקה מרכזית הוא העיקרון של חימום מים והזרמתם בצינורות בכל חדרי הבית.

תנורי הסקה הפועלים באמצעות שבבי עץ
27/02/12 | בית חכם
היום בעידן המודרני , האדם יכול להשתמש באמצעי חימום שונים, החל ממיזוג אוויר הפולט אוויר חם, וכלה בקמין. אחד מאמצעי החימום השימושיים ביותר היום הוא תנור הסקה שמחמם מערכת הסקה סגורה.

תנורי הסקה אקולוגיים– הדרך הטובה ביותר לחמם את הבית
23/02/12 | בית חכם
תנורי הסקה בשנים האחרונות הפכו להיות מאוד פופולאריים כיוון שהם מאוד חסכוניים וניתן לחמם את הבית באמצעותם בעלות נמוכה וללא תחושה שהאוויר בבית דחוס. תנורי הסקה מופעלים לרוב באמצעות גז המועבר דרך מערכת הסקה מרכזית לכל החדרים. חידוש מעניין בתחום הוא תנורי הסקה אקולוגיים המופעלים על בסיס שבבי עץ.

יתרונות של הסקה מרכזית בבית
23/02/12 | בית חכם
הסקה מרכזית שומרת על מידת החום באמצעות פיזור החום ברחבי הבית. מערכת הסקה מרכזית אינה ממקדת את מקור החום באזור מסוים בבית ובאמצעות גז המועבר בצינורות, החום מגיע לכל חדרי הבית ושומר על חום גופינו.

פיזור חום בבית ע"י שימוש במערכת הסקה אקולוגית
23/02/12 | בית חכם
חימום באמצעות מערכת הסקה מרכזית דרך תנורי הסקה היא אופציה נהדרת ואולי הטובה ביותר בתחום אמצעי החימום הקיימים. כאשר מתקינים מערכת הסקה מרכזית בבית ניתן ליהנות מחיים ברמה ואיכות גבוהים יותר באופן משמעותי.

חימום על ידי תנורי הסקה אקולוגיים
23/02/12 | בית חכם
הסקה מרכזית בעזרת תנורי הסקה אקולוגיים פועלת על בסיס שבבי עץ הממוחזרים מתעשיות העץ. למערכת הסקה מרכזית אקולוגית יתרונות וחסרונות כאשר מאוד ברור שהיתרונות הופכים את ההחלטה להתקין מערכת הסקה מרכזית אקולוגית לנכונה הן מבחינת השימוש הנוח והן מבחינה כלכלית.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI