דף הבית בניין ואחזקה ריהוט למה כדאי לחמם את הבית עם מערכת הסקה מרכזית
למה כדאי לחמם את הבית עם מערכת הסקה מרכזית
tanuryarok 04/03/12 |  צפיות: 2796

היום אנו מכירים מתרבויות שונות שיטות חימום שונות, יש תרבויות עתיקות שבהן אנשים נהגו להתגודד סביב מדורה אחת שהייתה מחממת את כולם, ויש תרבויות מתקדמות יותר שבהן אנשים מחממים את סביבת המגורים שלהם באמצעות מכשירי חימום שונים כמו תנורי ספירלה, מזגני אוויר מחממים, קמינים, או מערכות הסקה מרכזית.

היום ידוע שמערכות הסקה מרכזית נחשבות לאחת משיטות החימום הטובות ביותר, שמספקות מקסימום חום לבית במקסימום יעילות ובמינימום הוצאות.

היתרונות שיש למערכת הסקה מרכזית נעוצות באופן פעילותה של המערכת, שהופך אותה ליעילה יותר וחסכונית יותר. אז למי מכם שאינו מכיר את היתרונות של מערכת הסקה מרכזית על פני שאר שיטות החימום הנה פירוט תמציתי של היתרונות של מערכת הסקה מרכזית.

· מערכת הסקה מרכזית בנויה כך שהיא מפזרת את החום בכל חלקי הבית,באמצעות צינורות שמעבירים מים חמים בכל חדרי הבית, זאת בניגוד לאמצעי חימום כמו קמינים או תנורי ספירלה שהחום שלהם מתמקד בנקודה אחת בבית, שבו נמצא הקמין או תנור הספירלה.

· מערכת הסקה מרכזית יש בה מערכת שליטה מרכזית שמאפשרת למשתמש לשלוט בפרמטרים כמו טמפרטורה, באילו חדרים תופעל המערכת, באילו שעות תופעל המערכת ועוד. מערכת שליטה כזו מאפשרת לנו להנות ממערכת הסקה מרכזית יעילה ומיטבית שמצליחה לספק לנו מקסימום חום במינימום עלויות.

· מערכת הסקה מרכזית היא מערכת סגורה הפועלת במחזוריות ולן היא לא דורשת מאיתנו טיפול שוטף במערכת כמו שהמצב קיים במזגני אוויר.

אחת מסוגי מערכות ההסקה המרכזית הקיימות היום שהופכות להיות יותר ויותר מבוקשות היא מערכת הסקה עץ הממוחזר נאסף מנגריות אשר מפרידות בין פסולת עץ לחומר אחר ואז  מוכרות אותו לחברות הייצור של שבבי העץ הגרוסים, בדרך כלל בצורת נסורת גרוסה דק. מערכת מרכזית אקולוגית המבוססת על תנור הסקה אקולוגי, מערכת כזו אינה מזהמת אינה פולטת חומרים רעילים ומתבססת על חומר גלם שהוא שבבי עץ ממוחזרים ולא דלק או גז מזהמים.

מערכת הסקה מרכזית אקולוגית היא גם הרבה יותר בטוחה מאשר מערכת הסקה מרכזית המופעלת באמצעות דלק או גז, והסיכוי לכך  שתפרוץ שריפה או תקלות שיגרמו שריפות במערכת כזו, הוא קלוש, דלק הוא אינו סוג של חומר הנוטה להידלק המהירות, אלה לוקח זמן עד שהוא נידלק, וכשהוא נידלק זו אינה אנרגיה מתפרצת,אלה אנרגיה איטית מתמשכת, לכן אין סיכוי קלוש לפיצוץ או שריפה  אז אם וכאשר אתם עומדים לשקול מהי מערכת ההסקה המרכזית המתאימה לכם זכרו את מערכת ההסקה המרכזית האקולוגית.


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 tanuryarok


 


מאמרים נוספים מאת tanuryarok
 
חימום חכם ובריא באמצעות תנורי הסקה אקולוגיים
04/03/12 | ריהוט
בעידן כזה הטרנד הירוק והאקולוגי תופס תאוצה ומשתלט על יותר ויותר תחומים בחיינו, אחד התחומים שאליהם חדר הטרנד האקולוגי רק לאחרונה הוא התחום של החימום וההסקה.

למה כדאי לחמם את הבית עם מערכת הסקה מרכזית
04/03/12 | ריהוט
היתרונות שיש למערכת הסקה מרכזית נעוצות באופן פעילותה של המערכת, שהופך אותה ליעילה יותר וחסכונית יותר.

מערכות הסקה מרכזית אקולוגית – למה היא כדאית
04/03/12 | ריהוט
מזה שנים ברורה כבר יעילותה של מערכת הסקה מרכזית, ובבתים רבים מחממים היום באמצעות מערכת הסקה מרכזית חסכונית ויעילה שאינה מבזבזת אנרגיה, ומאפשרת לדיירי הבית שליטה מקסימאלית בטמפרטורה.

האם שמעתם על תנורי הסקה ידידותיים לסביבה ?
בעידן האקולוגי שבו אנו מקפידים לרכוש מוצרים ולהזמין שירותים שיהיו כמה שיותר ידידותיים לסביבה , ויגרמו כמה שפחות נזק לסביבה, ניתן לרכוש גם תנורי הסקה ידידותיים לסביבה. יש היום בשוק תנורי ההסקה, לא מעט חברות המציעות למכירה תנורי הסקה ידידותיים לסביבה אשר פועלים באמצעות פתיתי עץ שמוחזרו מתעשיית העץ.

מערכת הסקה מרכזית – כיצד היא עובדת
27/02/12 | בית חכם
הטכניקה של מערכת הסקה מרכזית אינה המצאה חדשה של העידן המודרני, זוהי טכניקה ישנה שקיימת כבר מאות שנים, והיא החלה את דרכה באירופה. העיקרון שעליו מתבססת מערכת הסקה מרכזית הוא העיקרון של חימום מים והזרמתם בצינורות בכל חדרי הבית.

תנורי הסקה הפועלים באמצעות שבבי עץ
27/02/12 | בית חכם
היום בעידן המודרני , האדם יכול להשתמש באמצעי חימום שונים, החל ממיזוג אוויר הפולט אוויר חם, וכלה בקמין. אחד מאמצעי החימום השימושיים ביותר היום הוא תנור הסקה שמחמם מערכת הסקה סגורה.

תנורי הסקה אקולוגיים– הדרך הטובה ביותר לחמם את הבית
23/02/12 | בית חכם
תנורי הסקה בשנים האחרונות הפכו להיות מאוד פופולאריים כיוון שהם מאוד חסכוניים וניתן לחמם את הבית באמצעותם בעלות נמוכה וללא תחושה שהאוויר בבית דחוס. תנורי הסקה מופעלים לרוב באמצעות גז המועבר דרך מערכת הסקה מרכזית לכל החדרים. חידוש מעניין בתחום הוא תנורי הסקה אקולוגיים המופעלים על בסיס שבבי עץ.

יתרונות של הסקה מרכזית בבית
23/02/12 | בית חכם
הסקה מרכזית שומרת על מידת החום באמצעות פיזור החום ברחבי הבית. מערכת הסקה מרכזית אינה ממקדת את מקור החום באזור מסוים בבית ובאמצעות גז המועבר בצינורות, החום מגיע לכל חדרי הבית ושומר על חום גופינו.

פיזור חום בבית ע"י שימוש במערכת הסקה אקולוגית
23/02/12 | בית חכם
חימום באמצעות מערכת הסקה מרכזית דרך תנורי הסקה היא אופציה נהדרת ואולי הטובה ביותר בתחום אמצעי החימום הקיימים. כאשר מתקינים מערכת הסקה מרכזית בבית ניתן ליהנות מחיים ברמה ואיכות גבוהים יותר באופן משמעותי.

חימום על ידי תנורי הסקה אקולוגיים
23/02/12 | בית חכם
הסקה מרכזית בעזרת תנורי הסקה אקולוגיים פועלת על בסיס שבבי עץ הממוחזרים מתעשיות העץ. למערכת הסקה מרכזית אקולוגית יתרונות וחסרונות כאשר מאוד ברור שהיתרונות הופכים את ההחלטה להתקין מערכת הסקה מרכזית אקולוגית לנכונה הן מבחינת השימוש הנוח והן מבחינה כלכלית.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI