דף הבית בניין ואחזקה בית חכם תנורי הסקה הפועלים באמצעות שבבי עץ
תנורי הסקה הפועלים באמצעות שבבי עץ
tanuryarok 27/02/12 |  צפיות: 2941

היום בעידן המודרני , האדם יכול להשתמש באמצעי חימום שונים, החל ממיזוג אוויר הפולט אוויר חם, וכלה בקמין. אחד מאמצעי החימום השימושיים ביותר היום הוא תנור הסקה שמחמם מערכת הסקה סגורה.

תנורי הסקה הם מוצר נפוץ, פרקטי וחסכוני, שניתן לראות אותו בבתים רבים. תנורי הסקה הם תנורים ששורפים חומר גלם כלשהו וע"י כך הם מחממים מערכות הסקה סגורות המחממות מים שזורמים בצינורות אל החדרים השונים בבית.

יש היום תנורי הסקה הפועלים באמצעות גז, ויש תנורי הסקה הפועלים באמצעות דלק ויש גם מוצר שהוא יחסית חדש בשוק והוא תנורי הסקה אקולוגיים ששורפים פתיתי עץ ממוחזרים.

רבים מהאנשים שבבתיהם יש תנורי הסקה המחממים מערכות הסקה, יעדיפו תנורי הסקה המופעלים באמצעות שבבי עץ על פני תנורי הסקה המופעלים באמצעות גז או דלק. הסיבות לכך הן:

· תנורי הסקה המופעלים באמצעות שבבי עץ יהיו חסכוניים יותר מתנורי הסקה המופעלים באמצעות דלק או גז משום שחומר הגלם נפט הרבה יותר יקר משבבי עץ שבאים ממיחזור.

· תנורי הסקה הפועלים על בסיס דלק נחשבים לתנורים פחות בטוחים מתנורי הסקה הפועלים באמצעות עץ מפני שהאנרגיה שבנפט היא מתלקחת הרבה יותר מעץ .

· תנורי הסקה הפועלים באמצעות עץ אינם יוצרים בחדרי הבית תחושה של אוויר צפוף ודחוס.

· תנורי הסקה בשבבי עץ  אינם פולטים עשן כמו תנורים הפועלים על בסיס נפט, גז או סולר, ולכן אין צורך לבנות עבורם ארובה גבוהה שתהיה מעל לגובה הגג, יתרון זה חוסך בעלויות ההתקנה של תנורי ההסקה הפועלים על שבבי עץ.

· תנורי הסקה הפועלים באמצעות עץ אינם צריכים תחזוקה שוטפת כמו התנורים הפועלים על בסיס דלק. ולכן אנשים רבים מעדיפים תנורי הסקה על בסיס עץ שאינם גורמים כאב ראש לבעל הדירה, ואינם מהווים מקור להוצאות כספיות גדולות.

· תנורי  הסקה הפועלים על בסיס שבבי עץ יעילים יותר וחסכוניים יותר ממזגנים הפועלים על בסיס חשמל יקר ובזבזני.

אז אם אתם שוקלים להתקין בביתכם מערכת הסקה חדשה, כדאי שתבדקו אילו מערכות הסקה קיימות בשוק, מהן היתרונות והחסרונות של כל אחת מהן, ואיזו מהן מתאימה לצרכים שלכם.


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 tanuryarok


 


מאמרים נוספים מאת tanuryarok
 
חימום חכם ובריא באמצעות תנורי הסקה אקולוגיים
04/03/12 | ריהוט
בעידן כזה הטרנד הירוק והאקולוגי תופס תאוצה ומשתלט על יותר ויותר תחומים בחיינו, אחד התחומים שאליהם חדר הטרנד האקולוגי רק לאחרונה הוא התחום של החימום וההסקה.

למה כדאי לחמם את הבית עם מערכת הסקה מרכזית
04/03/12 | ריהוט
היתרונות שיש למערכת הסקה מרכזית נעוצות באופן פעילותה של המערכת, שהופך אותה ליעילה יותר וחסכונית יותר.

מערכות הסקה מרכזית אקולוגית – למה היא כדאית
04/03/12 | ריהוט
מזה שנים ברורה כבר יעילותה של מערכת הסקה מרכזית, ובבתים רבים מחממים היום באמצעות מערכת הסקה מרכזית חסכונית ויעילה שאינה מבזבזת אנרגיה, ומאפשרת לדיירי הבית שליטה מקסימאלית בטמפרטורה.

האם שמעתם על תנורי הסקה ידידותיים לסביבה ?
בעידן האקולוגי שבו אנו מקפידים לרכוש מוצרים ולהזמין שירותים שיהיו כמה שיותר ידידותיים לסביבה , ויגרמו כמה שפחות נזק לסביבה, ניתן לרכוש גם תנורי הסקה ידידותיים לסביבה. יש היום בשוק תנורי ההסקה, לא מעט חברות המציעות למכירה תנורי הסקה ידידותיים לסביבה אשר פועלים באמצעות פתיתי עץ שמוחזרו מתעשיית העץ.

מערכת הסקה מרכזית – כיצד היא עובדת
27/02/12 | בית חכם
הטכניקה של מערכת הסקה מרכזית אינה המצאה חדשה של העידן המודרני, זוהי טכניקה ישנה שקיימת כבר מאות שנים, והיא החלה את דרכה באירופה. העיקרון שעליו מתבססת מערכת הסקה מרכזית הוא העיקרון של חימום מים והזרמתם בצינורות בכל חדרי הבית.

תנורי הסקה הפועלים באמצעות שבבי עץ
27/02/12 | בית חכם
היום בעידן המודרני , האדם יכול להשתמש באמצעי חימום שונים, החל ממיזוג אוויר הפולט אוויר חם, וכלה בקמין. אחד מאמצעי החימום השימושיים ביותר היום הוא תנור הסקה שמחמם מערכת הסקה סגורה.

תנורי הסקה אקולוגיים– הדרך הטובה ביותר לחמם את הבית
23/02/12 | בית חכם
תנורי הסקה בשנים האחרונות הפכו להיות מאוד פופולאריים כיוון שהם מאוד חסכוניים וניתן לחמם את הבית באמצעותם בעלות נמוכה וללא תחושה שהאוויר בבית דחוס. תנורי הסקה מופעלים לרוב באמצעות גז המועבר דרך מערכת הסקה מרכזית לכל החדרים. חידוש מעניין בתחום הוא תנורי הסקה אקולוגיים המופעלים על בסיס שבבי עץ.

יתרונות של הסקה מרכזית בבית
23/02/12 | בית חכם
הסקה מרכזית שומרת על מידת החום באמצעות פיזור החום ברחבי הבית. מערכת הסקה מרכזית אינה ממקדת את מקור החום באזור מסוים בבית ובאמצעות גז המועבר בצינורות, החום מגיע לכל חדרי הבית ושומר על חום גופינו.

פיזור חום בבית ע"י שימוש במערכת הסקה אקולוגית
23/02/12 | בית חכם
חימום באמצעות מערכת הסקה מרכזית דרך תנורי הסקה היא אופציה נהדרת ואולי הטובה ביותר בתחום אמצעי החימום הקיימים. כאשר מתקינים מערכת הסקה מרכזית בבית ניתן ליהנות מחיים ברמה ואיכות גבוהים יותר באופן משמעותי.

חימום על ידי תנורי הסקה אקולוגיים
23/02/12 | בית חכם
הסקה מרכזית בעזרת תנורי הסקה אקולוגיים פועלת על בסיס שבבי עץ הממוחזרים מתעשיות העץ. למערכת הסקה מרכזית אקולוגית יתרונות וחסרונות כאשר מאוד ברור שהיתרונות הופכים את ההחלטה להתקין מערכת הסקה מרכזית אקולוגית לנכונה הן מבחינת השימוש הנוח והן מבחינה כלכלית.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI