דף הבית חוק ומשפט ביטוח לאומי מתי תובעים תביעות ביטוח לאומי?
מתי תובעים תביעות ביטוח לאומי?
מה הסיכוי? 06/03/12 |  צפיות: 11961

מתי תובעים תביעות ביטוח לאומי?

במקרים אשר קיים נזק מתאונה כגון תאונות עבודה, תאונות בשטחים ציבוריים, תאונות של תלמידים, תאונות ממוצרים פגומים, תאונות דרכים או מפגיעה גופנית ניתן לתבוע את ביטוח לאומי.

האם כדאי לתבוע  תביעות ביטוח לאומי בעזרת עורך דין ביטוח לאומי?

תביעות ביטוח לאומי הן תביעות שדורשות מומחיות. יש אנשים שסוברים כי יוכלו לייצג את עצמם אך לרוב זוהי טעות וכדאי לשכור עורך דין ביטוח לאומי על מנת שיטפל בתביעה מטעמם. עו"ד ביטוח לאומי מטפל במספר נושאים שקשורים לאותו עניין אך כל אחד מהם דורש הבנה בסיסית שאין לאזרח הפשוט. לדוגמא- תביעה יכולה להיות דרישה לקבלת אחוזי נכות . לאחוזי הנכות יש חשיבות מבחינת המענק למשל, אם זוהי נכות זמנית או נכות צמיתה. עורך דין ביטוח לאומי ידע מתי לערער על ההחלטה ומתי להגיד לכם להימנע מהגשת ערר. במקרים מסוימים ביטוח לאומי הוא זה שיערער על החלטת וועדה רפואית ותצטרכו לשכור עורך דין ביטוח לאומי על מנת שיטפל בערר וינחה אתכם בטיפול עתידי (קבלת תשלום מביטוח לאומי כפופה לאישור על גובה אחוזי נכות).

תשלום עבור תביעות ביטוח לאומי עבור עו"ד ביטוח לאומי

עו"ד ביטוח לאומי לרוב יעבוד לפי שכר ייצוג ועל פי אחוזים מהתביעה באם תתקבל. כלומראם סכום הפיצוי יעמוד סביב  40.000 ₪ והוא לוקח 10 אחוזים והתשלום יהיה 4000 ₪ לא כולל מע"מ והוצאות. במקרים שנלקח סכום פתיחה יתווסף גם הוא לסכום הכולל. בכל מקרה כשלוקחים עו"ד ביטוח לאומי כדאי  שיטפל גם בתביעות מול חברות ביטוח נוספות שהלקוח מבוטח בהן למקרים של תאונות עבודה, אובדן כושר עבודה או מחלות (במקרים בהם לא הצליח לקבל את התשלום המגיע לו).

האם כדאי להיעזר בשרותי עו"ד ביטוח לאומי אזורי במקרים של תביעות ביטוח לאומי?

עורך דין ביטוח לאומי לרוב כדאי לקחת מאזור המגורים בשל סיבת הנוחות וכן בגלל שלרוב העבודה נעשית מול רופאים  מקומיים. עורך דין מקצועי יודע לאן להפנות אותך, מי הם רופאים שמילתם נחשבת למקצועית ושאבחנתם ראויה להתקבל על ידי הועדה.


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 מה הסיכוי?


 


מאמרים נוספים מאת מה הסיכוי?
 
מתי תובעים תביעות ביטוח לאומי?
במקרים אשר קיים נזק מתאונה כגון תאונות עבודה, תאונות בשטחים ציבוריים, תאונות של תלמידים, תאונות ממוצרים פגומים, תאונות דרכים או מפגיעה גופנית ניתן לתבוע את ביטוח לאומי.

מוסד המשפחה ומוסד הנישואים והחוקים שביניהם
06/03/12 | משפחה
משפחה היא התא החברתי הבסיסי שמרכיב את החברה. קיימת המשפחה הגרעינית שכוללת את ההורים וילדיהם וקיימת המשפחה המורחבת שכוללת את ההורים, אחים, אחיות ובני משפחותיהם.

עורך דין ביטוח לאומי וועדות רפואיות
27/02/12 | כללי
כאשר אדם נפגע בתאונה ולא משנה איזה סוג תאונה, למעשה קיימת אופציה של תביעות ביטוח לאומי. התביעה היא למעשה קבלת כספים עבור ימי מחלה שלא עובדים בהם ועבור אובדן תשלומים שהיו יכולים להיות לחולה ולא מתקבלים כמו למשל שעות נוספות.

האם ניתן לתבוע תביעות ביטוח לאומי במקרים של רשלנות רפואית?
עו"ד ביטוח לאומי הוא עורך דין שמתמחה במקרים של תביעות ביטוח לאומי. מקרים של רשלנות רפואית הם מקרים שצריך להוכיח שאכן הייתה רשלנות ובגלל הרשלנות נגרם נזק.

תביעת חברה נגד עובד שהפר התחייבותו לשנת עבודה
עובד התחייב לעבוד במשך שנה שלמה בחברה, לאחר שזו הכשירה אותו בקורס הכשרה, והחתימה אותו על חוזה ולפיו, באם יעזוב באמצע השנה את מקום עבודתו, יהא חייב לחברה סך של 10,000 ש"ח - עלותו הנטענת של קורס ההכשרה

זכויות אדם בעל מוגבלות במקום עבודה רגיל
אדם הסובל ממוגבלות, עובד במפעל רגיל (שאינו מוגן), אך מקבל שכר העומד על סך כ – 30% - 40% משכר המינימום. בחלוף עשור, לאחר שיחסי העבודה בין הצדדים מסתיימים, הוא תובע את מעסיקיו לשעבר לתשלום שכר מינימום, רטרואקטיבית, לכל השנים הללו.

האם ניתן לחייב אישה בגין חובות בעלה?
26/02/12 | משפחה
התובע העמיד ערבות בנקאית לאדם כבטוחה לצורך ניהול עסקיו והתקשרותו עם הבנק. אף על פי שהוסכם בין התובע ומקבל הערבות כי הערבות לא תחולט מכל סיבה שהיא, חולטה הערבות על ידי הבנק, והתובע חויב לשלם את סכום הערבות הבנקאית.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI