דף הבית רפואה ובריאות נשירת שיער מילוי לשיער דליל – מתאים גם לגברים וגם לנשים
מילוי לשיער דליל – מתאים גם לגברים וגם לנשים
שגיב 09/04/12 |  צפיות: 4815

התקרחות היא תופעה נפוצה ביותר אצל גברים, אך לעיתים היא מתרחשת גם אצל נשים.מדובר בתופעה אשר גורמת אי נוחות ואנשים רבים מחפשים פתרון עבורה. מדי פעםאנו שומעים על קמפיין להצמחת שיער, מניעת התקרחות וכדומה. העובדה היא שלאניתן להלחם בהתקרחות, אך בהחלט ניתן לשפר את מראה השיער באמצעים שונים.

מילוי שיער

מילוי שיער הוא תהליך המתאים לגברים ולנשיםבעלי שיער דליל. התהליך כולל מילוי של השיער הקיים בשיער מלאכותי, בגווןהמדויק של השיער המקורי. הוספת השיער יכולה להתבצע בטכניקות שונות והיאנעשית אצל מעצבי שיער מקצועיים.

אחת השיטות למילוי השיער היא הלחמת שיער.למעשה מלחימים תוספות שיער באורך ובגוון הרצוי לשיער המקורי, באמצעות חומרהמבוסס על קראטין- החומר ממנו בנויה שערה אמיתית. באמצעות שיטה זו מילויהשיער יראה חלק אינטגרלי מהשיער המקורי, ולא ניתן יהיה לזהות שמדוברבתוספת. שיטה זו מחליפה את השיטות הישנות שנראו לא טבעיות והקשו על טיפוליומיומי של השיער- כך למשל שיטת תפסני השיער שהצמידו את התוספות לשיערהמקורי באמצעות תפסני מתכת, הדבקת תוספות ועוד.

שיטה נוספת למילוי שיער היא באמצעות חרוזים קטנטנים וכמעטבלתי נראים, הבאים בגוונים שונים, להתאמה מושלמת לשיער המקורי. היתרון שלהשיטה הזו הוא אי השימוש בדבקים, חום או קשירות שונות הגורמות אי נוחותוקושי בטיפול בשיער. שיטה זו מתאימה לכל סוגי השיער ונחשבת פופולארית משוםשניתן להסיר את החרוזים בקלות רבה.

מילוי שיער לגברים

אחת השיטות הפופולאריות ביותר בקרב גברים בעלי שיער דליל היא הדמיית שיער.מדובר למעשה בהדמיית זקיק השערה באמצעות השתלת פיגמנטים בעור הקרקפת, כךשנוצרת אשליה של שיער מלא וצפוף. השיטה מתאימה ביותר גם למי שעבר השתלות אוטיפולים אשר הותירו צלקות בקרקפת, שכן הפיגמנטים מעלימים את הצלקות.

שיטת הדמיית השיער מתאימה ביותר לגברים בעלי שיער דליל, אך גםלנשים בעלות שיער דליל. כאשר בוחרים בשיטה זו, חשוב מאד לוודא שמדוברבמקום מקצועי, בו שומרים על רמה גבוהה של היגיינה, על מנת שהתהליך יצליחללא תופעות לוואי כלשהן.


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 שגיב

שגיב SEO ~ קידום אתרים, פרסום בגוגל, בניית אתרים שמנועי חיפוש אוהבים ועוד! 


מאמרים נוספים מאת שגיב
 
מילוי לשיער דליל – מתאים גם לגברים וגם לנשים
התקרחות היא תופעה נפוצה ביותר אצל גברים, אך לעיתים היא מתרחשת גם אצל נשים. מדובר בתופעה אשר גורמת אי נוחות ואנשים רבים מחפשים פתרון עבורה. מדי פעם אנו שומעים על קמפיין להצמחת שיער, מניעת התקרחות וכדומה. העובדה היא שלא ניתן להלחם בהתקרחות, אך בהחלט ניתן לשפר את מראה השיער באמצעים שונים.

מאלף כלבים מקצועי - חברו של הכלב
09/04/12 | חיות מחמד
כלבים הם חיה מדהימה. הם יודעים להעניק הרבה אהבה וחיבה. כאשר אנחנו מאמצים כלב למשפחה שלנו אנחנו מכניסים רבה שמחה ואור לבית. לפעמים לכלב קשה להסתגל לחיים בתוך הבית והוא משתולל ועושה לנו הרבה בעיות. במקרים שבהם הכלב שלנו מתפרע חשוב שנזכור שהוא צריך מסגרת וסמכות. כאשר קשה לנו להעניק לכלב שלנו את הסמכות הנדרשת מומלץ שנפנה למאלף כלבים.

חברת סיעוד- הבחירה הנכונה עבורכם
אנשים רבים נמצאים במצב בו מישהו מיקיריהם נזקק לטיפול סיעודי. לרוב מדובר בהורים קשישים, אשר תפקודיהם מוגבלים, ובשל כך מתגייסים בני המשפחה לעזרת היקרים להם...

איך לשפר את חיי האהבה שלכם בקלות?
איך להחזיר עטרה ליושנה? איך לחזור להיות אותו הזוג שהיינו פעם? במאמר זה תגלו!

הובלת דירות בתל אביב
11/07/11 | מעבר דירה
רגע אחרי שאני מבין שאני עומד לעבור דירה יוצאת לי באופן אוטומטי אנחה של איזה עצבים... ממש אין לי כוח לעבור דירה ובכול זאת, ממש לא מזמן (3 חודשים) עברתי דירה אל דירה שממש פנטזתי עליה בלב תל אביב ברחוב הפופולארי רוטשילד!

טבעות אירוסין, תכשיטי יוקרה - ואתם!
24/03/11 | נישואין
במאמר זה נדבר על מגוון של נושאים - טבעות אירוסין, תכשיטי יוקרה ועוד

קידום אתרים אורגני מול פרסום ממומן
בעידן המודרני בו קידום אתרי אורגני הוא מילה מורכבת אשר משמעותה יותר ממרדף אחר מילות מפתח והיא הפכה למעשה לפרסום אתרים מודרני באינטרנט ואל מול התחרות הגוברת וגם נוכח העובדה שלא כולם יכולים לככב במילת הפתח הרצויה בעמוד הראשון קיימות שיטות פרסום נוספות

הובלת עסקים
גם בתי עסק זקוקים להובלות, באינטרנט אפשר למצוא חברת הובלות המתמחית בתחום ההובלות העסקיות על ידי הקלקת המילים "הובלת עסקים", שם תמצאו מגוון אתרים העוסקים בתחומי ההובלות של בתי עסק.

טבעות אירוסין- מעגל ההצלחה
אוקיי, החלטת להתחתן, מה נגיד ומה נדבר? מזל טוב! עכשיו רק נותר לבחור את טבער האירוסין וטבעת הנישואין המושלמות. קרא, תחכים ובחר בחוכמה!

ייעוץ זוגי משפרים את חיי הזוגיות שלכם
ייעוץ זוגי יכול לשפר את חיי הזוגיות שלכם ולקחת אותם בחזרה לימים עברו... במאמר זה נשוחח מעט על הנושא
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI