דף הבית חברה, פוליטיקה ומדינה צבא וביטחון עורכי דין וסדנאות מיוחדות
עורכי דין וסדנאות מיוחדות
מרטין 05/03/13 |  צפיות: 11018

מאז תקופת קום המדינה ועד היום ישנם מספר דברים שלעולם לאישתנו. על כף שהשוק מבצע תנודות חסרות פשרות בהיצע והביקוש לעובדים מכל אחדמהתחומים הנחשקים ביותר בקרב הצעירים, ההורים עדיין בשלהם וממשיכים לראותמספר מקצועות כמקצועות מכניסים וכאלו ששווה ללכת ולהילחם על קבלה לפקולטותהנחשבות העוסקות בהכשרה של אותם צעירים.

אחד מאותם מקצועות הללו הוא לא אחר מאשר עורך דין.ישנם כאלה שפונים למקצוע עריכת הדין מאחר והמגמה היא שמדובר במקצוע יוקרתיחסר פשרות, כזה שעשוי בעתיד לא רק להניב רווחים והכנסה גדולה, אלא כזה שגםעשוי להניב כבוד רב לעוסקים בו ואפשרויות בלתי נלאות בעולם העסקי. אנובהמשך נמנה שתי עובדות הכשרת עורכי דין ועיסוקם.

אם כן, עורכי דין במדינת ישראל נרשמים ללימודים מייגעיםשכוללים אינספור בחינות, אינספור חומרי לימוד שיש צורך בידיעה שלהם בעל פה,אינספור הרצאות מעניינות שמותירות אותם פעורי פה לנוכח עובדות מעולםהמשפט, לצד אלו יש גם הרצאות משעממות שתפקידן להיכנס לפינות האפורות ביותרשל התחום הכה גדול ומקיף הזה שנקרא עריכת דין.

יהיו כאלו שיגיעו ללמוד עריכת דין כדי בעתיד להוות חלקמסוללת עורכי דין שמעטרת את ישראל לאורכה ורוחבה, העניין הוא שרוב אותםעורכי דין עתידיים נרשמים ללימודי משפטים מתוך מחשבה וידיעה שיהיה מדוברבלימודים שיעסקו לרוב בדיני עונשין מעניינים ומסיפורים עסיסיים מגבולות ביתהמשפט המחוזי. הסיפור הוא לא כל כך כזה ומומלץ עד מאוד, לאלו שמעונייניםלהירשם ללימודי משפטים, להיכנס לסילבוס הלימודים של הפקולטה שאליה הם ירשמובעתיד ולחקור מה משמעותו ותכליתו של כל קורס. רק כאשר הינכם מביניםויודעים מה מצפה לכם במהלך השלוש שנים הקרובות, תרשמו ללימודים ושאו ברכהוהצלחה.

עיסוקם של עורכי דין הינו תחום רחב וגדול, ישנם כל מיני סוגי התמחויות והמגמה היא שרוב האנשיםשהולכים ללמוד משפטים, לא יודעים איזה תחום הכי יעניין אותם בעתיד מתוךעולם המשפט, מצב כזה מותיר אותם חסרי אונים בתום תקופת הלימודים וכאלו שרקעכשיו יצאו לשוק האזרחי לאחר הצבא ולא יודעים באיזה מקצוע כדי להם לבחור.

מומלץ לעורכי דין עתידיים שהחלו את לימודים, להתחיל ללמוד עלההתמחויות השונות כבר בשנת הלימודים הראשונה שלהם. ניתן לעשות זאת על ידישיחות עם בוגרי הפקולטה שכעת החלו לעסוק בתור עורכי דין וניתן אף לעשות זאתעל ידי סקר שוק של בדיקת כדאיות מכל הבחינות- כלכלית, עניינית, שחיקהבעבודה, מציאת עניין ועוד.

סדנאות קרובות- הלבנת הון- גירושים.


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 מרטין


 


מאמרים נוספים מאת מרטין
 
משכנתא חוץ בנקאית אצל המומחה- מרטין בוקסדורף "הבולדוג"
22/02/20 | בנקאות
נתקעתם במצב קשה וצריכים משכנתא חוץ בנקאית שתוכל לחלץ אתכם מהבעיה? הגעתם למקום הנכון בדיוק. שמי מרטין בוקסדורף, המומחיות שלי להשיג משכנתא חוץ בנקאית לאנשים שנמצאים במצבים מסובכים, על מנת לפתור את הבעיה.

מרטין בוקסדורף- כשהבנק לא מוכן לאשר משכנתא לסגירת חובות
המצב הזה הוא בלתי נסבל וגורם לאנשים סיוטים. יוצא לי לדבר עם הרבה מאוד אנשים שהם באמת צריכים את הכסף של המשכנתא, אבל באמת צריכים והבנקים עושים להם בעיות בקבלת הכסף. כאן בדיוק אני נכנס לתמונה, העבודה שלי היא להיכנס לתמונה במצבים שהבנקים לא מוכנים לאשר משכנתא ולנסות להפוך את התמונה כדי להשיג אישור למשכנתא בכל מקרה.

מרטין בוקסדורף- יועץ מומחה לליווי מסורבי משכנתא! בבנקים בלבד!
הבנק מסרב לתת לכם משכנתא? לא מוכנים להסתפק במשכנתא חוץ בנקאית כל שהיא? רוצים להילחם כדי לקחת משכנתא בנקאית? בשביל זה אני כאן, שמי מרטין בוקסדורף ואני משיג משכנתאות למסורבים מזה עשר שנים. יש לי מאות ממליצים שישמחו להעיד על המקצועיות שלי!

מרטין בוקסדורף- משכנתאות למסורבי משכנתא/ רק בבנקים
הבנק מסרב למשכנתא? הלכתם לבנקים ולא מצליחים לקבל משכנתא? אני האיש שלכם! צריכים מומחה שייכנס לתוך הנעליים שלכם וישיג עבורכם משכנתא? שמי מרטין בוקסדורף ובעשר השנים האחרונות- אני משיג משכנתאות בנקאיות עבור אנשים שלא מצליחים לקבל משכנתא בכוחות עצמם.

משכנתא לאחר פשיטת רגל - רק מרטין בוקסדורף יועץ מומחה
עברתם פשיטת רגל וקיבלתם הפטר? עבר קצת זמן ואתם רוצים עכשיו לקחת משכנתא לסגירת חובות או משכנתא לקניית דירה? אתם כבר בטח מבינים שזה הולך להיות משימה מאוד קשה, היות והבנקים לא יכולים לסבול אנשים שעברו פשיטת רגל ולא מוכנים להסתכל עליהם בכלל.

דרור אטרי בדרישה: העולם העיסקי צריך לשכת מסחר חזקה יותר
דרור אטרי המכהן כיושב ראש לשכת המסחר ירושלים, יוצא בדרישה הוגנת להרחיב את סמכויות לשכת המסחר בקרב בעלי העסקים. לטענת אטרי רק לשכות המסחר שהן מקומיות ונמצאות בשטח יכולות לתת את התרומה המשמעותית לעולם העיסקי, יותר מאשר כל גוף ממשלתי אחר עם כוונות טובות וראויות.

אין מי שיעזור עם המחשב? הלפ פי סי כאן בשבילך!
לכולנו הדברים האלו קורים כל הזמן, אנחנו כביכול דור שמבין המון במחשבים ואנחנו מבינים המון בכל מה שקשור לטלפונים שלנו. ההורים שלנו מתייעצים איתנו כל הזמן איזה אתר לקנות, איך לטפל במחשב, איך לנהוג איתו ואיזה מחשב לרכוש. אז אנחנו אולי חיים בתחושה שאנחנו מבינים גדולים בתחום.

הדפסת פליירים- בכמויות גדולות ובמהירות
האינטרנט הוא אמצעי שיווקי עצמתי ואפקטיבי מאין כמוהו אבל יש עוד מנועי ומנופי שיווק נוספים שמתקיימים מחוץ לרשת. פליירים, לדוגמה. בין אם יש לכם עסק קטן וקהל הלקוחות העיקרי שלכם מצוי בעיקר בשכונה שלכם

שימושים שונים של מדבקות
כפי שכל אחד ואחת מאיתנו יודעים, עולם המדבקות, או סטיקרים כפי שהם מכונים בלועזית הוא עצום ומעניין ויש סוגים רבים ומגוון אשר מתאימים לשלל שימושים על ידי שלל משתמשים. המדבקות מתאימות לא רק לשימוש על ידי ילדים בחוגי היצירה ובגני הילדים, גם לאנשים מבוגרים יש בשנים האחרונות שימוש רב בכל מה שלקשור לתחום של מדבקות. כאן נזכיר כמה שימושים של המדבקות דווקא בקרב אוכלוסיית המבוגרים כאן בארץ אשר מתאימים לשלל מצבים בבית או מחוצה לו.

הזמנה היא הבטחה לעתיד לבוא:
הזמנות מודפסות הן כשער, הן כפתח למה שעומד לקרות ויותר מכל עליהן להיות באמת מזמינות ונושאות בחובן הבטחה לגבי התוכן המודפס בהן. הזמנות הן כרמז לעתיד לבוא ולכן העיצוב שלהן, רמת ההדפסה שלהן ורמת הגימור שלהן היא חשובה לעין ערוך ומייצגת את התוכן הכתוב בתוכן.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI