דף הבית נשים נשים - אחר איפור קבוע
איפור קבוע
לירית אשכנזי 28/08/13 |  צפיות: 4375

ככל שעובר הזמן והשנים חולפות אנו והסובבים אותנו מתמקדים יותר ויותר במראה החיצוני ופחות באופי. המראה החיצוני הפך מקודש יותר ויותר וכיום לא ניתן למצוא תוכנית טלביזיה אחת ללא התעסקות כלשהיא במראה, אם מצד המגישים בתוכנית ואם מצד האורחים. כל זה הביא את תעשיית האיפור לחפשפתרונות חדשניים כגון איפור קבוע, איפור מקצועי, קוסמטיקה רפואית, טיפול בהתקרחות, עיצוב גבות, ושאר פתרונות, בכדי לענות על הצורך הגובר והולך למראה טוב יותר ורענן יותר. אם מדברים על איפור קבוע אז הכוונה היא לאיפור שאינו נמחק מהפנים והולך איתנו לאורך זמן ויכוללחסוך לנו זמן רב וכן כסף בחישוב עתידי אך ישנם מספר דברים שכדאי לדעתבעניין.

מהו בעצם איפור קבוע?

איפור קבוע הוא סוג טיפול חדשני לפנים אשר כולל בתוכו החדרת פיגמנטים מסוימים לאותו האזור בפנים שנרצה שייראה מאופר לאורך זמן. במהלך הטיפול מוחדרת מחט דקהמתחת לשכבת העור ומחדירה אליה את הצבע המבוקש שבדרך כלל הינו צבע בהיר יחסית. איפור קבוע הינו לא באמת יחזיק מעמד לכל אורך חייה של המטופלת אך יחזיק לרוב כשנתיים שלוש והכול כמובן תלוי גם בכהות החומר המוחדר. איפור קבוע דורש בדיקה מקדימה אשר מוודאת שאין למטופלת אלרגיה לחומרים הללו, העלולה ליצור בעיות חמורות בעור הפנים, דבר שאיננו מעוניינים שיקרה למטופלת. איפור קבוע גם כולל הרדמה מקומית של איזור הטיפול ומתבצע על ידי אלחוש האזור שנרצה להזריק אליו את החומרים הללו.

יתרונות וחסרונות

איפור קבוע כפי שציינו הינו פעולה חודרנית ולא טבעית ולכן טומנת בחובה יתרונות וחסרונות מרובים ונמנה פה כמה מהם. היתרון הגדול של איפור מסוג זה הינואורך הזמן שהאיפור מחזיק מעמד. כל אישה הייתה רוצה לקום בבוקר ולהיראות כאילו יצאה מאחד ממגזיני האופנה הידועים וכשהיא עושה איפור מסוג זה היא אכן יכולה להרגיש כך מכיוון שמדובר באיפור כל הזמן. החסרונות שטומן בחובו איפור קבועהם בעיקר בגלל שהאיפור מחזיק רק לשנתיים שלוש ולאחר מכן צריך לחזור שוב על הפעולה וכן שישנם מחקרים אשר מראים שלאורך זמן התערבות לא טבעית בגוףיכולה לגרום לנזקים שעלולים לגבור על התועלת.

חשוב להתייחס להיבטים הנ"ל לפני ביצוע הפעולה עצמה היות והדבר כרוך בשינוי קבוע (אומנם למספר שנים, אבל עדיין זה מאוד קריטי ומשפיע על ביטחונה העצמי של המטופלת) ועל כן חשוב לבחור את הקליניקה הנכונה, המאפרת הנכונה, לקבל חוות דעתולוודא שבוחרים באנשים המקצועיים ביותר ולא בשרלטנים.


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 לירית אשכנזי


 


מאמרים נוספים מאת לירית אשכנזי
 
כלורלה
אצת כלורלה היא אצה ירוקה שמקורה באגמים ומים מתוקים. הרכיבים הפעילים בתוך אצת הכלורה משמשים בעיקר ליצירת צמחי מרפא ותוספי תזונה.

רואי חשבון - כל הדברים החשובים
רוב האנשים מודעים לעובדה כי רואי חשבון מספקים שירותים פיננסיים, אך הם אינם מודעים לעובדה כי לרוב רואי החשבון יש תחומי שירות ספציפיים.

ספירולינה
הספירולינה הנחשבת לאחד הצמחים העתיקים ביותר בעולם, היא למעשה אצה ירוקה וזעירת מימדים. אצת ספירולינה מתאפיינת בכך שהיא מכילה כמות אדירה של חומרים מזינים אותם לא תוכלו למצוא באף צמח אחר הגדל על פני האדמה.

קידום אתרים בגוגל – מי צריך את זה?
שיטות הפרסום של היום שונות במהותן משיטות הפרסום של פעם. אם בעבר היינו רגילים לפרסם בעיתונות הכתובה, בטלויזיה או בפלאיירים המחולקים בתיבות הדואר הרי שכיום אנו עדים לכך שרובו המכריע של הפרסום מתנהל באינטרנט. קידום אתרים בגוגל בין אם הוא קידום אורגני ובין אם הוא קידום ממומן הינו הפרסום היעיל ביותר בעולם וזה שיפנה לקהל היעד הגדול ביותר ומה שחשוב יותר – הרלוונטי ביותר. קידום אתרים בגוגל הינו קידום מוכוון קהל יעד אשר אמור להפיק את מירב התועלת.

אבקת חלבון
אבקת חלבון הוא תוסף תזונה המכיל חלבון שמשווק לרוב לספורטאים. מקור החלבון בתוך האבקה יכול להיות מהצומח או מהחי ואליו בדרך כלל מוסיפים גם חומרי טעם וריח ולפעמים אף מינראלים וויטמינים המסייעים בספיגתו.

עשב חיטה
עשב חיטה הוא היום אחד הלהיטים של הרפואה האלטרנטיבית, אך הוא היה בשימוש כבר לפני 30 שנה. מדובר על צמח שנוצר מהנבטה של זרעי חיטה שמגיעה לגובה של כ-15 ס"מ, אז עוצרים באופן יזום את צמיחתו על מנת לשמור על הרכיבים התזונתיים הרבים שלו.

איפור קבוע
28/08/13 | נשים - אחר
ככל שעובר הזמן והשנים חולפות אנו והסובבים אותנו מתמקדים יותר ויותר במראה החיצוני ופחות באופי.

עורך דין נדל"ן
עורך דין הוא אחד המקצועות המבוקשים ביותר שקיימים בארץ ובכל שנה יותר ויותר עורכי דין מוסמכים על הלשכה.

ויאגרה
ויאגרה הינה תרופה אשר פותחה על ידי חברת פייזר ויעודה המקורי היה תרופה לטיפול בתעוקת חזה.

טיפים ליבוא מסין
אינטראקציה עם כל תרבות שונה יכולה להיות דבר מורכב. בטח ובטח כאשר מדובר בביצוע משא ומתן בעסקים עם מדינות אחרות בעלות תרבויות שונות, התייחסות אחרת מאיתנו, הישראלים לכל נושא: התנהגות שונה, נימוס, מאכלים, דייקנות ועוד
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI