דף הבית ספורט וכושר גופני תוספי מזון כלורלה
כלורלה
לירית אשכנזי 04/12/13 |  צפיות: 13179

אצת כלורלה היא אצה ירוקה שמקורה באגמים ומים מתוקים. הרכיבים הפעילים בתוך אצת הכלורה משמשים בעיקר ליצירת צמחי מרפא ותוספי תזונה. אצת כלורלה הידועה בין היתר בייצור תאי דם אדומים, דבר המסייע לטיפול באנמיה, הפכה עם השנים לאחד מתוספי התזונה הנפוצים ביותר הן בקרב ילדים והן בקרב מבוגרים.

אצת כלורלה- כל היתרונות

אצת כלורלה המספקת מינרלים, חומצות אמינו וויטמינים, הינה בעלת יתרונות תזונתיים ובריאותיים רבים ומגוונים. בין יתר היתרונות המיוחסים לאצת כלורלה תמצאו:

• מעודדת צמיחה והתפתחות תקינה בקרב ילדים

• סופחת רעלים ומסייעת לטיהור הגוף מרעלים

• תורמת להסדרת פעילות המעיים

• מסייעת בטיפול בדלקות חניכיים

• מגבירה את רמת האנרגיה בגוף ובכך תורמת להפחתת העייפות

• מחזקת את מערכת החיסון של הגוף ובכך תורמת לתחושת הבריאות הכללית

• מסייעת לריפוי פצעים פתוחים והגלדת פצעים.

ועוד.

אצת כלולרה כצמח מרפא מגיעה באמצעות כמוסות כלורלה המשווקות על ידי יצרניות מובילות של תוספי תזונה וצמחי מרפא.

אצת כלורלה- הרכיבים התזונתיים

אצת הכלורלה מורכבת ברובה מחלבון המהווה כ-60%. בנוסף היא מכילה חומרי כלורופיל, ויטמינים מסוג B12, חומצות אמינו, ויטמין B, וימין C, ברזל, אנזימי עיכול ועוד. רכיבים אלו תורמים באופן ישיר לשיפור משמעותי באופן תפקודי הכבד, דבר התומך במערכת המעיים בגוף, וכפועל יוצא מכך, מתקיימת פעולה של ניקוי רעלים מהגוף בעת השימוש התכוף בכמוסות כלורלה.

אחד המאפיינים הבולטים של תוספי המזון המיוצרים מכלורלה הוא היכולת לסלק מהגוף מתכות רעילות הנמצאות בסיגריות, משקאות ומאכלים שונים. פעילות ניקוי הגוף מתבצעת באמצעות סילוק הרעלים מהגוף דרך מערכות ההפרשה של הגוף. פעולת הניקוי תורמת רבות לתחושת הבריאות הכללית, וכמו כן, היא מחדשת את מצבורי האנרגיה של הגוף.


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 לירית אשכנזי


 


מאמרים נוספים מאת לירית אשכנזי
 
כלורלה
אצת כלורלה היא אצה ירוקה שמקורה באגמים ומים מתוקים. הרכיבים הפעילים בתוך אצת הכלורה משמשים בעיקר ליצירת צמחי מרפא ותוספי תזונה.

רואי חשבון - כל הדברים החשובים
רוב האנשים מודעים לעובדה כי רואי חשבון מספקים שירותים פיננסיים, אך הם אינם מודעים לעובדה כי לרוב רואי החשבון יש תחומי שירות ספציפיים.

ספירולינה
הספירולינה הנחשבת לאחד הצמחים העתיקים ביותר בעולם, היא למעשה אצה ירוקה וזעירת מימדים. אצת ספירולינה מתאפיינת בכך שהיא מכילה כמות אדירה של חומרים מזינים אותם לא תוכלו למצוא באף צמח אחר הגדל על פני האדמה.

קידום אתרים בגוגל – מי צריך את זה?
שיטות הפרסום של היום שונות במהותן משיטות הפרסום של פעם. אם בעבר היינו רגילים לפרסם בעיתונות הכתובה, בטלויזיה או בפלאיירים המחולקים בתיבות הדואר הרי שכיום אנו עדים לכך שרובו המכריע של הפרסום מתנהל באינטרנט. קידום אתרים בגוגל בין אם הוא קידום אורגני ובין אם הוא קידום ממומן הינו הפרסום היעיל ביותר בעולם וזה שיפנה לקהל היעד הגדול ביותר ומה שחשוב יותר – הרלוונטי ביותר. קידום אתרים בגוגל הינו קידום מוכוון קהל יעד אשר אמור להפיק את מירב התועלת.

אבקת חלבון
אבקת חלבון הוא תוסף תזונה המכיל חלבון שמשווק לרוב לספורטאים. מקור החלבון בתוך האבקה יכול להיות מהצומח או מהחי ואליו בדרך כלל מוסיפים גם חומרי טעם וריח ולפעמים אף מינראלים וויטמינים המסייעים בספיגתו.

עשב חיטה
עשב חיטה הוא היום אחד הלהיטים של הרפואה האלטרנטיבית, אך הוא היה בשימוש כבר לפני 30 שנה. מדובר על צמח שנוצר מהנבטה של זרעי חיטה שמגיעה לגובה של כ-15 ס"מ, אז עוצרים באופן יזום את צמיחתו על מנת לשמור על הרכיבים התזונתיים הרבים שלו.

איפור קבוע
28/08/13 | נשים - אחר
ככל שעובר הזמן והשנים חולפות אנו והסובבים אותנו מתמקדים יותר ויותר במראה החיצוני ופחות באופי.

עורך דין נדל"ן
עורך דין הוא אחד המקצועות המבוקשים ביותר שקיימים בארץ ובכל שנה יותר ויותר עורכי דין מוסמכים על הלשכה.

ויאגרה
ויאגרה הינה תרופה אשר פותחה על ידי חברת פייזר ויעודה המקורי היה תרופה לטיפול בתעוקת חזה.

טיפים ליבוא מסין
אינטראקציה עם כל תרבות שונה יכולה להיות דבר מורכב. בטח ובטח כאשר מדובר בביצוע משא ומתן בעסקים עם מדינות אחרות בעלות תרבויות שונות, התייחסות אחרת מאיתנו, הישראלים לכל נושא: התנהגות שונה, נימוס, מאכלים, דייקנות ועוד
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI