דף הבית חוק ומשפט נדל"ן ומקרקעין עורך דין נדל"ן
עורך דין נדל"ן
לירית אשכנזי 28/08/13 |  צפיות: 4268

עורך דין הוא אחד המקצועות המבוקשים ביותר שקיימים בארץ ובכל שנה יותר ויותר עורכי דין מוסמכים על הלשכה. אחת הסיבות לביקוש הגבוה למקצוע זה מעבר כמובן ליוקרה שבמקצוע, היא האפשרויות המגוונות שישנם במקצוע זה. במאמר זה אומנם נסקור את תחום המקרקעין ולמה צריך בכלל עורך דין נדל"ן, אך כדאי שנדע שישנם אפשרויות רבות בתחום עריכת הדין לדוגמה: עורך דין לענייני משפחה, המתעסק בעיקר בענייני גירושין ביו בני זוג וכדומה, או עורך דין לנזיקין, שמתעסק בתביעות על פגיעות גוף או פגיעות רכוש מסוגים שונים. עורך דין מקרקעין ובפרט עורך דין תמ"א 38 - הוא תחום מבוקש ביותר וזאת ממספר סיבות.

מהם ההתמחויות שלו?

עורך דין מקרקעין, מעבר להיותו אדם אשר בקיא במערכות המשפט ובחוקים השונים, צריך להיות גם אחד שמבין בעסקאות נדלן ועדיף אחד שכבר עשה כבר כמה כאלה. ידיעת התחום חשובה מאין כמוה מכיוון שחלק מתפקידו של עורך הדין הוא לתת עצות ללקוח שלו ולעמוד מאחוריו בכל שלבי העסקה ואם צריך להזהיר אותו מפני מהלך זה או אחר הוא חייב לעשות את זה. עורך דין מקרקעין שלא מעורה בכל הקשור לתחום, ולא ביצע מספר עסקאות בעצמו לא יהיה עם מספיק ניסיון בשביל זה. בנוסף, עורך דין מקרקעין יסגור כמובן את כל הצד המשפטי בעסקה ויבטיח ללקוח שלו שקט נפשי מבחינה משפטית בכדי שלא יגלה הפתעות לאחר העסקה.

תחומי עיסוק נוספים

תפקידם של עורכי דין מקרקעין, או בשמם הנוסף - עו"ד מסחרי -  לא רק לייעץ בעניין עסקאות קנייה ומכירה אלא גם ניהול נכסים. ישנם בעלי נכס שלא גרים באותה מדינה שבה ממוקם הנכס שלהם או שהם לא רוצים להתעסק איתו מכל מיני סיבות אחרות ואז הם שוכרים את שירותיו של עורך דין מקרקעין בשביל שיעשה את זה בשבילם. עורך הדין ינסח את חוזה השכירות של הדיירים וידאג כמובן שהסעיפים בחוזה יהיו כמה שיותר לטובת בעלי הבית. כל תלונה או בעיה טכנית בבית תעבור דרך מנהל הנכס, הלא הוא עורך דין מקרקעין שנשכר לכך.  לסיכום, כל הקשור בניהול הנכס יטופל על ידו.


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 לירית אשכנזי


 


מאמרים נוספים מאת לירית אשכנזי
 
כלורלה
אצת כלורלה היא אצה ירוקה שמקורה באגמים ומים מתוקים. הרכיבים הפעילים בתוך אצת הכלורה משמשים בעיקר ליצירת צמחי מרפא ותוספי תזונה.

רואי חשבון - כל הדברים החשובים
רוב האנשים מודעים לעובדה כי רואי חשבון מספקים שירותים פיננסיים, אך הם אינם מודעים לעובדה כי לרוב רואי החשבון יש תחומי שירות ספציפיים.

ספירולינה
הספירולינה הנחשבת לאחד הצמחים העתיקים ביותר בעולם, היא למעשה אצה ירוקה וזעירת מימדים. אצת ספירולינה מתאפיינת בכך שהיא מכילה כמות אדירה של חומרים מזינים אותם לא תוכלו למצוא באף צמח אחר הגדל על פני האדמה.

קידום אתרים בגוגל – מי צריך את זה?
שיטות הפרסום של היום שונות במהותן משיטות הפרסום של פעם. אם בעבר היינו רגילים לפרסם בעיתונות הכתובה, בטלויזיה או בפלאיירים המחולקים בתיבות הדואר הרי שכיום אנו עדים לכך שרובו המכריע של הפרסום מתנהל באינטרנט. קידום אתרים בגוגל בין אם הוא קידום אורגני ובין אם הוא קידום ממומן הינו הפרסום היעיל ביותר בעולם וזה שיפנה לקהל היעד הגדול ביותר ומה שחשוב יותר – הרלוונטי ביותר. קידום אתרים בגוגל הינו קידום מוכוון קהל יעד אשר אמור להפיק את מירב התועלת.

אבקת חלבון
אבקת חלבון הוא תוסף תזונה המכיל חלבון שמשווק לרוב לספורטאים. מקור החלבון בתוך האבקה יכול להיות מהצומח או מהחי ואליו בדרך כלל מוסיפים גם חומרי טעם וריח ולפעמים אף מינראלים וויטמינים המסייעים בספיגתו.

עשב חיטה
עשב חיטה הוא היום אחד הלהיטים של הרפואה האלטרנטיבית, אך הוא היה בשימוש כבר לפני 30 שנה. מדובר על צמח שנוצר מהנבטה של זרעי חיטה שמגיעה לגובה של כ-15 ס"מ, אז עוצרים באופן יזום את צמיחתו על מנת לשמור על הרכיבים התזונתיים הרבים שלו.

איפור קבוע
28/08/13 | נשים - אחר
ככל שעובר הזמן והשנים חולפות אנו והסובבים אותנו מתמקדים יותר ויותר במראה החיצוני ופחות באופי.

עורך דין נדל"ן
עורך דין הוא אחד המקצועות המבוקשים ביותר שקיימים בארץ ובכל שנה יותר ויותר עורכי דין מוסמכים על הלשכה.

ויאגרה
ויאגרה הינה תרופה אשר פותחה על ידי חברת פייזר ויעודה המקורי היה תרופה לטיפול בתעוקת חזה.

טיפים ליבוא מסין
אינטראקציה עם כל תרבות שונה יכולה להיות דבר מורכב. בטח ובטח כאשר מדובר בביצוע משא ומתן בעסקים עם מדינות אחרות בעלות תרבויות שונות, התייחסות אחרת מאיתנו, הישראלים לכל נושא: התנהגות שונה, נימוס, מאכלים, דייקנות ועוד
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI