דף הבית עסקים עסקים - אחר רואי חשבון - כל הדברים החשובים
רואי חשבון - כל הדברים החשובים
לירית אשכנזי 21/11/13 |  צפיות: 4252

רוב האנשים מודעים לעובדה כי רואי חשבון מספקים שירותים פיננסיים, אך הם  אינם מודעים לעובדה כי לרוב רואי החשבון יש תחומי שירות ספציפיים.

רואי חשבון - כרטיס ביקור

אותו רואה חשבון אותו תבחרו יהיה 'כרטיס הביקור הפיננסי' של העסק שלכם, אם בפני הרשויות ואם בפני הלקוחות הגדולים שלכם. תפקידם של רואי חשבון הוא לנהל את כל הקשור אל הפיננסיים באופן ישיר ועקיף. כלומר, רואה חשבון יהיה זה שאחראי על הנהלת החשבונות של החברה, הוא יהיה זה שידאג לספק לכם ייעוץ פיננסי, לייצג אתכם אל מול הרשויות, לדווח לכם על פי דו"חות מדויקים מה מצב החברה והאם משתלם לבצע צעד פיננסי או אחר ועוד. רואי חשבון חייבים להיות בעלי השכלה אקדמאית של תואר ראשון במקצוע החשבונאות. הלימודים נמשכים כשלוש שנים ובסיומם הסטודנטים חייבים לעבור בחינות הסמכה מיוחדות של הלשכה לרואי חשבון בישראל וכן חובה עליהם לעבור התמחות בת שנתיים. כל רואה חשבון חייב להחזיק ולהראות ללקוחותיו  רישיון רואה חשבון וכן להיות מומחה בתחום של איזון משאבים.

רואה חשבון- חשוב לדעת

• תחום מומחיות - תמיד יש לבחור רואה חשבון בעל אותו תחום מומחיות לו זקוקים.

• ביקוש - רואי חשבון נהנים מביקוש גבוה מאוד בשוק התעסוקה.

• חובת בקרה- כל חברה בישראל חייבת לבצע בקרה על כל הפעילויות הפיננסיות שלה ולהגיש דו"חות שונים לרשויות מדי תקופה. בקרה זו יכולה להיעשות רק על ידי רואה חשבון.

• שכר - חשוב לקחת בחשבון כי כאן השכר עולה בהדרגה. אמנם בשנים הראשונות השכר אינו גבוה במיוחד, אך ככל שיש יותר וותק כך גם מדובר על רואה חשבון שירוויח יותר כסף.

• מיקום וזמינות - חשוב לבחור רואי חשבון שזמינים ללקוחותיהם בהתאם לדרישה. בנוסף, תמיד מומלץ לבחור באיש מקצוע הממוקם בקרבת העסק. אם למשל העסק ממוקם ברמת גן, עדיף לשכור שירותיו של רואה חשבון ברמת גן ולא מרוחק יותר. בצורה זו הגישה תהיה קלה יותר למשרדו ולמשרד הלקוח.


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 לירית אשכנזי


 


מאמרים נוספים מאת לירית אשכנזי
 
כלורלה
אצת כלורלה היא אצה ירוקה שמקורה באגמים ומים מתוקים. הרכיבים הפעילים בתוך אצת הכלורה משמשים בעיקר ליצירת צמחי מרפא ותוספי תזונה.

רואי חשבון - כל הדברים החשובים
רוב האנשים מודעים לעובדה כי רואי חשבון מספקים שירותים פיננסיים, אך הם אינם מודעים לעובדה כי לרוב רואי החשבון יש תחומי שירות ספציפיים.

ספירולינה
הספירולינה הנחשבת לאחד הצמחים העתיקים ביותר בעולם, היא למעשה אצה ירוקה וזעירת מימדים. אצת ספירולינה מתאפיינת בכך שהיא מכילה כמות אדירה של חומרים מזינים אותם לא תוכלו למצוא באף צמח אחר הגדל על פני האדמה.

קידום אתרים בגוגל – מי צריך את זה?
שיטות הפרסום של היום שונות במהותן משיטות הפרסום של פעם. אם בעבר היינו רגילים לפרסם בעיתונות הכתובה, בטלויזיה או בפלאיירים המחולקים בתיבות הדואר הרי שכיום אנו עדים לכך שרובו המכריע של הפרסום מתנהל באינטרנט. קידום אתרים בגוגל בין אם הוא קידום אורגני ובין אם הוא קידום ממומן הינו הפרסום היעיל ביותר בעולם וזה שיפנה לקהל היעד הגדול ביותר ומה שחשוב יותר – הרלוונטי ביותר. קידום אתרים בגוגל הינו קידום מוכוון קהל יעד אשר אמור להפיק את מירב התועלת.

אבקת חלבון
אבקת חלבון הוא תוסף תזונה המכיל חלבון שמשווק לרוב לספורטאים. מקור החלבון בתוך האבקה יכול להיות מהצומח או מהחי ואליו בדרך כלל מוסיפים גם חומרי טעם וריח ולפעמים אף מינראלים וויטמינים המסייעים בספיגתו.

עשב חיטה
עשב חיטה הוא היום אחד הלהיטים של הרפואה האלטרנטיבית, אך הוא היה בשימוש כבר לפני 30 שנה. מדובר על צמח שנוצר מהנבטה של זרעי חיטה שמגיעה לגובה של כ-15 ס"מ, אז עוצרים באופן יזום את צמיחתו על מנת לשמור על הרכיבים התזונתיים הרבים שלו.

איפור קבוע
28/08/13 | נשים - אחר
ככל שעובר הזמן והשנים חולפות אנו והסובבים אותנו מתמקדים יותר ויותר במראה החיצוני ופחות באופי.

עורך דין נדל"ן
עורך דין הוא אחד המקצועות המבוקשים ביותר שקיימים בארץ ובכל שנה יותר ויותר עורכי דין מוסמכים על הלשכה.

ויאגרה
ויאגרה הינה תרופה אשר פותחה על ידי חברת פייזר ויעודה המקורי היה תרופה לטיפול בתעוקת חזה.

טיפים ליבוא מסין
אינטראקציה עם כל תרבות שונה יכולה להיות דבר מורכב. בטח ובטח כאשר מדובר בביצוע משא ומתן בעסקים עם מדינות אחרות בעלות תרבויות שונות, התייחסות אחרת מאיתנו, הישראלים לכל נושא: התנהגות שונה, נימוס, מאכלים, דייקנות ועוד
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI