דף הבית ספורט וכושר גופני תוספי מזון ספירולינה
ספירולינה
לירית אשכנזי 16/10/13 |  צפיות: 11724

ספירולינה

הספירולינה הנחשבת לאחד הצמחים העתיקים ביותר בעולם, היא למעשה אצה ירוקה וזעירת מימדים. אצת ספירולינה מתאפיינת בכך שהיא מכילה כמות אדירה של חומרים מזינים אותם לא תוכלו למצוא באף צמח אחר הגדל על פני האדמה.

ספירולינה היא אומנם אצה זעירת מימדים אך היא מכילה כמויות אדירות של ויטמינים, חומצות אמינו, שומנים מהצומח, חלבון ועוד. כיום, ניתן למצוא את רכיבי אצת ספירולינה במגוון נרחב של תוספי תזונה. שימוש קבוע באצת ספירולינה משפרת באופן משמעותי את מערכות הבריאות בגוף ואת תחושת הבריאות הכללית.

אצת ספירולינה- כל היתרונות

• הגברת יכולת הספיגה של מערכת העיכול

• סיוע בריפוי מגוון נרחב של מחלות, לרבות, טרשת עורקים, סוכרת, בעיות לב ובכלי הדם, מחלות זיהומיות, אנמיה, סוכרת ועוד.

• סיוע בהחלמה מהירה של פצעים וכוויות

• הגברת האנרגיה החיונית של הגוף

• הפחתת לחץ דם

• הגברת הייצור הטבעי של האינסולין

• מסייעת בניקוין רעלים מהגוף ותורמת לחילוף חומרים תקין

ועוד.

אצת ספירולינה לספורטאים שביניכם!

ספירולינה מכילה כמויות אדירות של חלבון צמחי המכיל גם אנזימים חיוניים לספיגת החלבונים, וכפועל יוצא מכך, היא משמשת לצרכי בניית מסת השריר, בדומה לאבקת חלבון. במקביל, צריכת ספירולינה הן באמצעות אבקה כתוסף תזונה והן באמצעות שימוש באצות ספירולינה מוקפאים, חילוף החומרים בגוף משתפר, דבר התורם להפחתת העייפות ולחידוש מצבורי האנרגיה החיונית בגוף.

חשוב לדעת- פרטים מעניינים אודות אצת הספירולינה

ספירולינה מכונה כך בשל צורתה הייחודית הדומה לספירלה.

אצת ספירולינה נחשבת לאחד הצמחים הוותיקים ביותר בעולם.

לאורך שנים רבות נחשבה הספירולינה כמזון מלכות בקרב ממלכות עתיקות.

אצת ספירולינה מכילה פי 2 חומצות אמינו מכל צמח אחר.

ספירולינה משמשת כמוליטיוויטמין טבעי.

כ-60% מהספיר ולינה הוא חלבון צמחי.


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 לירית אשכנזי


 


מאמרים נוספים מאת לירית אשכנזי
 
כלורלה
אצת כלורלה היא אצה ירוקה שמקורה באגמים ומים מתוקים. הרכיבים הפעילים בתוך אצת הכלורה משמשים בעיקר ליצירת צמחי מרפא ותוספי תזונה.

רואי חשבון - כל הדברים החשובים
רוב האנשים מודעים לעובדה כי רואי חשבון מספקים שירותים פיננסיים, אך הם אינם מודעים לעובדה כי לרוב רואי החשבון יש תחומי שירות ספציפיים.

ספירולינה
הספירולינה הנחשבת לאחד הצמחים העתיקים ביותר בעולם, היא למעשה אצה ירוקה וזעירת מימדים. אצת ספירולינה מתאפיינת בכך שהיא מכילה כמות אדירה של חומרים מזינים אותם לא תוכלו למצוא באף צמח אחר הגדל על פני האדמה.

קידום אתרים בגוגל – מי צריך את זה?
שיטות הפרסום של היום שונות במהותן משיטות הפרסום של פעם. אם בעבר היינו רגילים לפרסם בעיתונות הכתובה, בטלויזיה או בפלאיירים המחולקים בתיבות הדואר הרי שכיום אנו עדים לכך שרובו המכריע של הפרסום מתנהל באינטרנט. קידום אתרים בגוגל בין אם הוא קידום אורגני ובין אם הוא קידום ממומן הינו הפרסום היעיל ביותר בעולם וזה שיפנה לקהל היעד הגדול ביותר ומה שחשוב יותר – הרלוונטי ביותר. קידום אתרים בגוגל הינו קידום מוכוון קהל יעד אשר אמור להפיק את מירב התועלת.

אבקת חלבון
אבקת חלבון הוא תוסף תזונה המכיל חלבון שמשווק לרוב לספורטאים. מקור החלבון בתוך האבקה יכול להיות מהצומח או מהחי ואליו בדרך כלל מוסיפים גם חומרי טעם וריח ולפעמים אף מינראלים וויטמינים המסייעים בספיגתו.

עשב חיטה
עשב חיטה הוא היום אחד הלהיטים של הרפואה האלטרנטיבית, אך הוא היה בשימוש כבר לפני 30 שנה. מדובר על צמח שנוצר מהנבטה של זרעי חיטה שמגיעה לגובה של כ-15 ס"מ, אז עוצרים באופן יזום את צמיחתו על מנת לשמור על הרכיבים התזונתיים הרבים שלו.

איפור קבוע
28/08/13 | נשים - אחר
ככל שעובר הזמן והשנים חולפות אנו והסובבים אותנו מתמקדים יותר ויותר במראה החיצוני ופחות באופי.

עורך דין נדל"ן
עורך דין הוא אחד המקצועות המבוקשים ביותר שקיימים בארץ ובכל שנה יותר ויותר עורכי דין מוסמכים על הלשכה.

ויאגרה
ויאגרה הינה תרופה אשר פותחה על ידי חברת פייזר ויעודה המקורי היה תרופה לטיפול בתעוקת חזה.

טיפים ליבוא מסין
אינטראקציה עם כל תרבות שונה יכולה להיות דבר מורכב. בטח ובטח כאשר מדובר בביצוע משא ומתן בעסקים עם מדינות אחרות בעלות תרבויות שונות, התייחסות אחרת מאיתנו, הישראלים לכל נושא: התנהגות שונה, נימוס, מאכלים, דייקנות ועוד
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI