דף הבית בית משפחה וזוגיות בית משפחה וזוגיות - אחר ויאגרה
ויאגרה
לירית אשכנזי 08/08/13 |  צפיות: 4494

ויאגרה הינה תרופה אשר פותחה על ידי חברת פייזר ויעודה המקורי היה תרופה לטיפול בתעוקת חזה. עם הזמן, התגלתה יעילותה האמתית של התרופה עבור גברים אשר סובלים מקשיים בהגעה לזקפה ומבעיות של אין אונות - אימפוטנציה. תרופת הויאגרה שייכת למשפחת מעכבי האנסים פוספודיאסטראזPDE5

כיצד מתבצעת נטילת ויאגרה?
ויאגרה ניתנת באמצעות גלולה המיועד לבליעה עם מים. במקרים רבים ההמלצה היא לנטול רבע או חצי כדור, בכדי שההשפעה תהיה לטווח זמן קצר יותר – חשוב לקחת בחשבון, שבמקרים שכאלו גם ההשפעה של הגלולה תהיה חלשה יותר. השפעה של גלולת ויאגרה שלמה הינה למשך כ-4 שעות, כאשר ההשפעה מתחילה רק כחצי שעה לאחר נטילתה. מומלץ לנטול את הכדור פעם אחת ביום בלבד, על קיבה ריקה – מינימום של שעתיים אחרי הארוחה האחרונה.

השפעת הויאגרה על הגוף
השפעתה של גלולת ויאגרה הינה הרפיה של השרירים והעורקים בפין. פעולת ההרפיה גורמת לעליה במות הדם אשר זורם בעורקים וזה מה שבמשפיע בעצם על זקפה מוגברת.
כאן חשוב לציין שקיימות מספר תופעות לוואי אשר עלולות להיגרם כתוצאה מנטילת התרופה ובין היתר: כאבי ראש, סחרחורות, זקפה ממושכת מדי, שלשולים והסמקה.

תחליפים לויאגרה
בעקבות הפופולאריות הרבה של תרופת ויאגרה ועובדה שהיא תרמה לשינוי חייהם של כל כך הרבה גברים, צצו מיני תחליפים אשר ייעודם להוות כתחליף לתרופת הויאגרה המקורית. רבים מהתחליפים לתרופה הינם תחליפים טבעיים, ויאגרה טבעית או אחרים בצורת תוספי תזונה, אך כאן חשוב לציין שההשפעה של אותם התחליפים לא תמיד תהיה זהה לזאת של הויאגרה ועל כן כדאי לבדוק את זה ולנסות ולחפש מידע לגבי התחליפים והמלצות שונות של גברים אשר ניסו את אותם התחליפים – בשורה התחתונה, כנראה אף אחד מהתחליפים לא שווה ערך לויאגרה כיוון שהיא נשארה פופולארית עד עצם היום הזה.


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 לירית אשכנזי


 


מאמרים נוספים מאת לירית אשכנזי
 
כלורלה
אצת כלורלה היא אצה ירוקה שמקורה באגמים ומים מתוקים. הרכיבים הפעילים בתוך אצת הכלורה משמשים בעיקר ליצירת צמחי מרפא ותוספי תזונה.

רואי חשבון - כל הדברים החשובים
רוב האנשים מודעים לעובדה כי רואי חשבון מספקים שירותים פיננסיים, אך הם אינם מודעים לעובדה כי לרוב רואי החשבון יש תחומי שירות ספציפיים.

ספירולינה
הספירולינה הנחשבת לאחד הצמחים העתיקים ביותר בעולם, היא למעשה אצה ירוקה וזעירת מימדים. אצת ספירולינה מתאפיינת בכך שהיא מכילה כמות אדירה של חומרים מזינים אותם לא תוכלו למצוא באף צמח אחר הגדל על פני האדמה.

קידום אתרים בגוגל – מי צריך את זה?
שיטות הפרסום של היום שונות במהותן משיטות הפרסום של פעם. אם בעבר היינו רגילים לפרסם בעיתונות הכתובה, בטלויזיה או בפלאיירים המחולקים בתיבות הדואר הרי שכיום אנו עדים לכך שרובו המכריע של הפרסום מתנהל באינטרנט. קידום אתרים בגוגל בין אם הוא קידום אורגני ובין אם הוא קידום ממומן הינו הפרסום היעיל ביותר בעולם וזה שיפנה לקהל היעד הגדול ביותר ומה שחשוב יותר – הרלוונטי ביותר. קידום אתרים בגוגל הינו קידום מוכוון קהל יעד אשר אמור להפיק את מירב התועלת.

אבקת חלבון
אבקת חלבון הוא תוסף תזונה המכיל חלבון שמשווק לרוב לספורטאים. מקור החלבון בתוך האבקה יכול להיות מהצומח או מהחי ואליו בדרך כלל מוסיפים גם חומרי טעם וריח ולפעמים אף מינראלים וויטמינים המסייעים בספיגתו.

עשב חיטה
עשב חיטה הוא היום אחד הלהיטים של הרפואה האלטרנטיבית, אך הוא היה בשימוש כבר לפני 30 שנה. מדובר על צמח שנוצר מהנבטה של זרעי חיטה שמגיעה לגובה של כ-15 ס"מ, אז עוצרים באופן יזום את צמיחתו על מנת לשמור על הרכיבים התזונתיים הרבים שלו.

איפור קבוע
28/08/13 | נשים - אחר
ככל שעובר הזמן והשנים חולפות אנו והסובבים אותנו מתמקדים יותר ויותר במראה החיצוני ופחות באופי.

עורך דין נדל"ן
עורך דין הוא אחד המקצועות המבוקשים ביותר שקיימים בארץ ובכל שנה יותר ויותר עורכי דין מוסמכים על הלשכה.

ויאגרה
ויאגרה הינה תרופה אשר פותחה על ידי חברת פייזר ויעודה המקורי היה תרופה לטיפול בתעוקת חזה.

טיפים ליבוא מסין
אינטראקציה עם כל תרבות שונה יכולה להיות דבר מורכב. בטח ובטח כאשר מדובר בביצוע משא ומתן בעסקים עם מדינות אחרות בעלות תרבויות שונות, התייחסות אחרת מאיתנו, הישראלים לכל נושא: התנהגות שונה, נימוס, מאכלים, דייקנות ועוד
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI