דף הבית חוק ומשפט תקשורת נוטריון- מי שאתה צריך מול המערכת המשפטית
נוטריון- מי שאתה צריך מול המערכת המשפטית
הדס כהן 30/01/15 |  צפיות: 10915

לכול אחד מאיתנו יהיה מפגש עם מערכת המשפט בשלב כלשהו בחיינו. גם אם המפגש יהיה לאו דווקא מול מערכת המשפט אלא מול כל מערת ממשלתית אחרת, נוטריון קיים כדי לסייע לך להתמודד מול המערכת באשר היא תהיה

מיהו הנוטריון?

נוטריון הוא קודם כל אדם שמקצועו עריכת דין או אדם המתמקצע ומכיר את מערכת המשפט ואת התנהלותה כמו את כף ידו. הנוטריון חותם על מסמכים ממגוון שונה אשר בהם יש לך צד או עניין, ונותן להם תוקף משפטי חוקתי בארץ ולעיתים בעולם. בלי 'הגב'  שהנוטריון נותן לך, תתקשה להתנהל מול המערכת המשפטית ולאשש את דבריך. אישורי נוטריון יכולים לעסוק באימות על חתימות הצדדים בחוזה, ואפילו הוכחה בפני מוסד מסוים שאדם פלוני חי ונושם .

איך הנוטריון עוזר לי?

הנוטריון הוא בעצם הסמכות המשפטית שאתה יכול להישען עליה מכל בחינה, ואף יכול לשמש כרשות שיפוטית. הנוטריון מלווה אותך לאורך כל הדרך אל חתימת החוזה ובודק שהוא יכול להצהיר שהתהליך אכן תקין. העזרה יכולה להגיע בצורת הבהרת מסמכים משפטיים, או הוכחה שההצהרה שלכם אכן אמינה, אמיתית וניתנה על ידיכם מרצון. הנוטריון נותן גם תוקף פורמאלי לאנשים הנישאים בנישואים אזרחיים, מחוץ למדינה;. אישור לתוקף נישואיהם מתחיל את דרכו אצל הנוטריון.

תרגום נוטריוני

אם לא מספיק שרבים מאיתנו נתקלים בקושי בהבנת מסמכים משפטיים ובהבנת הכוונה שעומדת מאחורי המשפטים המסובכים, קיימים גם מסמכים בשפות זרות. במקרים כאלה מציעים נוטריונים רבים את התרגום שלהם למסמך. הנוטריון בעצם מבהיר בפניך בדיוק על מה אתה חותם, אילו חובות ולאילו זכויות תהיה זכאי; תרגום דין בשפה זרה אינו דבר פשוט וצריך לתת את המלאכה לנוטריון מקצועי. תרגום נוטריוני הוא שירות קריטי וחשוב מאוד שחוסך לך זמן רב, בהנחה שאתה בכלל מתמקצע במערכת המשפט.

איך נדע במי לבחור?

עליכם לבחור בנוטריון מקצועי ובעל ותק, שבמשרדו מוצע שירות של  תרגום נוטריוני כי רק עליו תוכלו לסמוך שהוא שם לב לביטויים ומושגים משפטיים שהם חלק מעולמו; כך תדעו שאתם בידיים בטוחות.


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 הדס כהן


 


מאמרים נוספים מאת הדס כהן
 
שווי יהלומים – שווה בדיקה
בדיקת שווי יהלומים נעשית במספר שלבים. אך תחילה נבדוק את הפרמטר הבסיסי והמהותי ביותר, שהיהלום אמיתי ושאינו מזויף.

הערכת תכשיטים, חובה לדעת
שוק התכשיטים העולמי הפך עם השנים למורכב למדי. אם בעבר היינו רוכשים תכשיט ויודעים בוודאות שנמכר לנו תכשיט מחומר מסוים הרי שהיום חובה על אדם המעוניין לרכוש תכשיט איכותי והעל ערך לבצע הערכת תכשיטים. ומדוע זה? מכיוון שהיום ניתן למצוא בשוק עיצובים יוקרתיים שזויפו ומוצעים למכירה במגוון חומרי גלם: זהב, כסף, פלטינה ועוד, לעיתים חומרי גלם בעלי ערך נמוך.

הערכת אומנות. ידע והבנה
אם תירצו שיצירת אומנות תקבל הערכת אומנות ראוי הדבר שתיפנו לאיש מקצוע בעל ידע וניסיון עשיר בעולם האומנות, בעל הכרות עם היסטוריית האומנות, חומרי הגלם וסוגי האומנות השונים

הערכת יהלומים, כדי שלא תיפלו בפח
יהלום. מי לא רוצה שיהיה לו יהלום אמיתי, משובץ בתכשיט או בקופסא, אבל יהלום. לא הייתם רוצים לדעת לו היה ברשותכם "יהלום" מזויף? כמובן שכן. אז למה לא לבצע מראש הערכת יהלומים?

הערכת אומנות. יש (הרבה) מה לדעת
כשלוקחים יצירת אומנות ומבקשים לבצע הערכת אומנות חשוב להבין ולדעת שאיש המקצוע האמון על ביצוע ההערכה מחויב להיות איש מקצוע בעל ידע רב והיכרות רבת שנים עם יצירות אומנות.

הערכת יהלומים, כדי שלא תתקשטו בזיוף
02/10/22 | צרכנות
יהלומים. כולנו רוצים שיהיו ברשותנו יהלומים. חלקנו הגדול גם בטוח שכל רכישת יהלום מבטיחה שבידיו יהלום אמיתי. האומנם?

שווי יהלומים – חשוב לדעת
הערכת שווי יהלומים מחייבת ידע מקדים ונרחב, ניסיון והיכרות עם מגוון סוגי ואיכויות יהלומים. לצד אלה כדאי לא פחות לעשות הכרות עמוקה ונרחבת עם יהלומים מזויפים. אתם יודעים... כדי שלא יעבדו עליכם.. החלטתם לרכוש יהלום אם לצרכים אישיים ואם למתנה. רכישה שכזו לא כדאי לעשות לבד. חשוב מאוד לגשת לאנשי מקצוע בעלי שם וניסיון ולהגיע עם ידע בסיסי שיאפשר לבחון את היהלומים המוצעים לכם.

הערכת תכשיטים
תכשיטים עתיקים או תכשיטים חדשים. תכשיטים בעלי ערך כבוה או נמוך.. הערכת תכשיטים מחייבת ידע מקדים אודות החומרים השונים מהם מייצרים תכשיטים זהב, כסף, פלטינה.. אם מדובר בתכשיטים בעלי ערך ואם מדובר בתכשיטים פשוטים וזולים. ייתכן ותכשיט עתיק, בעל ערך רב, עשוי מחומרים משובחים ועמידים יוצע לשוק המכירות על בסיס אותו העיצוב אך איכות הייצור שלו נמוכה משמעותית. לכן, הערכת תכשיטים מדויקת הינה בעלת ערך רב.

הערכת אומנות מקצועית
02/08/22 | נשים - אחר
עולם הערכת האומנות הוא עולם המחייב אמינות, מקצועיות ודיוק ברמה גבוהה. הערכת אומנות מבצעים בשלושה שלבים שחשוב להכירם.

הערכת יהלומים מקצועית היא צעד חכם
02/08/22 | צרכנות
לכל מי שלא מכיר, המואסניט הוא חומר טבעי ממנו מייצרים חיקוי הולם ליהלום. זהו מינרל שהמטרה שלו היא חיקוי זוהר ומאד פשוט שמצליח לבלבל לא מעט צרכנים. אותו מינרל, המואסניט, עובר בקלילות את מבחני הנשיפה.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI