דף הבית חוק ומשפט תרגום משפטי אישורים נוטריוניים
אישורים נוטריוניים
הדס כהן 27/04/16 |  צפיות: 11293

גם אם לא נעשה בדיקה יסודית לגבי היקף העבודה של נוטריונים מדי יום ביומו בכל רחבי ישראל, נוכל לדעת עד כמה יש דרישה רבה של ישראלים במצבים רבים לאישורים שונים אותם מורשה להפיק איש מקצוע זה מתוקף עבודתו ובזכות אישור שקיבל על כך ממדינת ישראל.

בכל יום אנו יכולים למצוא אדם מסוים מגיע אל נוטריון שיש לו משרד רציני ליד מקום מגוריו או ליד עבודתו על מנת לקבל אישור על תרגום מסוים, חתימה על ייפויי כוח כלשהו, אישור אפוסטיל של משרד המשפטים ועוד אישורים חשובים שיכולים לסייע משפטית לכל אדם בארץ.

זמינות הנוטריון היא דבר חשוב ביותר

נראה כי אחד הדברים החשובים ביותר לכל מי שצריך אישורים נוטריונים בישראל הוא הזמינות שיכול להציג לו איש מקצוע בתחום זה. מאחר ולעתים השעה דחוקה, ואישור של נוטריון יכול למנוע הפסדים כספים או עוגמת נפש, הרי שזמינות היא דבר חשוב ביותר.

לכן אם יש משרד של נוטריון שמציע עבודות שונות בהתאם לעניינים דחופים של אדם מסוים בין אם מדובר על לקוח פרטי או על לקוח עסקי, ואם יש אפשרות לקבל שירותי נוטריון גם בשעות מעט חריגות, הרי שמדובר על דבר שמסייע לרבים ליהנות עוד יותר מהשירות שהם צריכים.

רישיון מוכח למתן אישורים כחוק

על כל אדם שמעוניין להיעזר בנוטריון לקבלה של אישורים שונים להבין כי לא מדובר על פנייה שגרתית ומוכרת לעורך דין. הכוונה היא לכך שמדינת ישראל הסמיכה עורכי דין מסוימים להעניק אישורים שונים בהתאם לחוק תוך הדגשת השוני בינם ובין עורכי דין רגילים, אם נקרא לזה כך.

כך, מי שרוצה לקבל אישורים נוטריונים צריך לבדוק שאכן מדובר על עורך דין שקיבל את הרישיון ממדינת ישראל לעסוק בכך. אדם כזה באמת יכול להעניק אישור הצהרות מתורגמן ואישורי חתימה, ולטפל בעבודות הנוטריוניות המקובלות בתחום המשפט הישראלי.


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 הדס כהן


 


מאמרים נוספים מאת הדס כהן
 
בדיקה גיל
02/11/23 | NLP
בדיקה גיל

כיצד מתבצע אבחון שווי יהלומים?
24/09/23 | חקירות
אם חשבתם שלהביט ביהלום ולהתפאר מיופיו החיצוני זו הערכה לשוויו של יהלום אז קבלו תיקון. שוויו של יהלום נמדד על ידי פרמטרים רבים, לצד זאת, צריך לדעת להבחין כי איננו מעריכים חיקוי זול שאיננו שווה הערכה ראויה כלל. על מנת לבצע בחינת שווי יהלומים נכון להיוועץ באיש מקצוע בעל ידע נרחב בענף.

הערכת אומנות. פשוט חובה
יצירת אומנות בעלת ערך ומשמעות לא יכולה להיות ללא הערכה. חובה על בעל יצירת אומנות לדעת מה הוא מחזיק בידיו. הדבר הבסיסי לעשות הוא לבצע הערכת אומנות על ידי איש מקצוע בעל ידע. איש המקצוע הנכון יהיה בעל הידע לתת מענה מקיף אודות היצירה. החומרים מהם היא עשויה, רקע והיסטוריה, שנותיה, מקורותיה ועוד. אי אפשר להחזיק ביצירת אומנות מבלי לדעת את הפרטים הללו שהסך שלכם יחד מסכם את שוויה וערכה המדויק

הערכת אומנות. הבחנה מקצועית
ראוי לה ליצירת אומנות שתהיה בידיים טובות. כלומר, אם יש בידנו יצירה שעל פניו נראית עם רקע ואיכויות יוצאות דופן נכון שנבדוק אותה ונעריך אותה נכונה

שווי יהלומים – שווה לדייק
אם ביהלומים ובשווים עסקינן הרי שיש לציין שנכון לבצע בדיקה של שווי יהלומים אצל מומחים לדבר.

שווי יהלומים – פשוט לבדוק
על מנת שנוכל לבצע תהליך של הערכת שווי יהלומים נצטרך לעבור כמה שלבים כשהראשון שבהם יהיה בדיקה מעבדתית לאישור שהיהלום שברשותנו הוא יהלום טבעי.

הערכת יהלומים. פשוט לבצע
ענף היהלומים עובר שינויים, תנודות והתפתחויות כמו ענפים אחרים... אבל יהלום כמו יהלום לעולם יהיה מבוקש וראוי לשמו הייחודי. במידה ואתם מעוניינים לרכוש תכשיט ובו שיבוץ של יהלומים או לרכוש יהלומים שימו לב שכדאי, נכון ורצוי מאוד שתבצעו הערכת יהלומים. היום ישנם חיקויים רבים, יהלומי מעבדה וזירקונים ונכון לבצע הערכת יהלומים ולדעת בוודאות מה ברשותכם.

שווי יהלומים – פרמטרים ששווים כסף
ביצוע הערכת שווי יהלומים חייב להתבצע על ידי איש מקצוע בעל ידע בענף היהלומים. כשמדובר בהערכת שווי יהלומים צריך לקחת בחשבון שלכל שגיאה קטנה ישנו ערך כספי גבוה. לכן יש צורך בהכרת יהלומים על איכותם ומנגד, הכרת הזיופים הקיימים בשטח.

הערכת אומנות. הסיפור שמאחורי
כל מי שיש ברשותו יצירת אומנות נכון שייקח אותה לביצוע הערכת אומנות. ומדוע תהליך זה חשוב? פשוט מאוד. כי באומנות כמו באומנות אין לדעת רק לפי מראה החיצוני של אומנות את טיבה, איכותה ושוויה.

הערכת תכשיטים – צריך וכדאי לדעת
21/05/23 | ביטוח
אתם לפני רכישה של תכשיט מיוחד במינו. עבורכם או עבור מתנה. ובכן, כדאי לדעת שכיום שוק התכשיטים פרוץ וכשם שיש תכשיטי איכות כך יש תכשיטים מזויפים שעל פניו נראים איכותיים ומשובחים אבל בפועל הימם זולים ופשוטים.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI