דף הבית חוק ומשפט תרגום משפטי אישורים נוטריוניים
אישורים נוטריוניים
הדס כהן 27/04/16 |  צפיות: 10041

גם אם לא נעשה בדיקה יסודית לגבי היקף העבודה של נוטריונים מדי יום ביומו בכל רחבי ישראל, נוכל לדעת עד כמה יש דרישה רבה של ישראלים במצבים רבים לאישורים שונים אותם מורשה להפיק איש מקצוע זה מתוקף עבודתו ובזכות אישור שקיבל על כך ממדינת ישראל.

בכל יום אנו יכולים למצוא אדם מסוים מגיע אל נוטריון שיש לו משרד רציני ליד מקום מגוריו או ליד עבודתו על מנת לקבל אישור על תרגום מסוים, חתימה על ייפויי כוח כלשהו, אישור אפוסטיל של משרד המשפטים ועוד אישורים חשובים שיכולים לסייע משפטית לכל אדם בארץ.

זמינות הנוטריון היא דבר חשוב ביותר

נראה כי אחד הדברים החשובים ביותר לכל מי שצריך אישורים נוטריונים בישראל הוא הזמינות שיכול להציג לו איש מקצוע בתחום זה. מאחר ולעתים השעה דחוקה, ואישור של נוטריון יכול למנוע הפסדים כספים או עוגמת נפש, הרי שזמינות היא דבר חשוב ביותר.

לכן אם יש משרד של נוטריון שמציע עבודות שונות בהתאם לעניינים דחופים של אדם מסוים בין אם מדובר על לקוח פרטי או על לקוח עסקי, ואם יש אפשרות לקבל שירותי נוטריון גם בשעות מעט חריגות, הרי שמדובר על דבר שמסייע לרבים ליהנות עוד יותר מהשירות שהם צריכים.

רישיון מוכח למתן אישורים כחוק

על כל אדם שמעוניין להיעזר בנוטריון לקבלה של אישורים שונים להבין כי לא מדובר על פנייה שגרתית ומוכרת לעורך דין. הכוונה היא לכך שמדינת ישראל הסמיכה עורכי דין מסוימים להעניק אישורים שונים בהתאם לחוק תוך הדגשת השוני בינם ובין עורכי דין רגילים, אם נקרא לזה כך.

כך, מי שרוצה לקבל אישורים נוטריונים צריך לבדוק שאכן מדובר על עורך דין שקיבל את הרישיון ממדינת ישראל לעסוק בכך. אדם כזה באמת יכול להעניק אישור הצהרות מתורגמן ואישורי חתימה, ולטפל בעבודות הנוטריוניות המקובלות בתחום המשפט הישראלי.


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 הדס כהן


 


מאמרים נוספים מאת הדס כהן
 
שווי יהלומים – שווה בדיקה
בדיקת שווי יהלומים נעשית במספר שלבים. אך תחילה נבדוק את הפרמטר הבסיסי והמהותי ביותר, שהיהלום אמיתי ושאינו מזויף.

הערכת תכשיטים, חובה לדעת
שוק התכשיטים העולמי הפך עם השנים למורכב למדי. אם בעבר היינו רוכשים תכשיט ויודעים בוודאות שנמכר לנו תכשיט מחומר מסוים הרי שהיום חובה על אדם המעוניין לרכוש תכשיט איכותי והעל ערך לבצע הערכת תכשיטים. ומדוע זה? מכיוון שהיום ניתן למצוא בשוק עיצובים יוקרתיים שזויפו ומוצעים למכירה במגוון חומרי גלם: זהב, כסף, פלטינה ועוד, לעיתים חומרי גלם בעלי ערך נמוך.

הערכת אומנות. ידע והבנה
אם תירצו שיצירת אומנות תקבל הערכת אומנות ראוי הדבר שתיפנו לאיש מקצוע בעל ידע וניסיון עשיר בעולם האומנות, בעל הכרות עם היסטוריית האומנות, חומרי הגלם וסוגי האומנות השונים

הערכת יהלומים, כדי שלא תיפלו בפח
יהלום. מי לא רוצה שיהיה לו יהלום אמיתי, משובץ בתכשיט או בקופסא, אבל יהלום. לא הייתם רוצים לדעת לו היה ברשותכם "יהלום" מזויף? כמובן שכן. אז למה לא לבצע מראש הערכת יהלומים?

הערכת אומנות. יש (הרבה) מה לדעת
כשלוקחים יצירת אומנות ומבקשים לבצע הערכת אומנות חשוב להבין ולדעת שאיש המקצוע האמון על ביצוע ההערכה מחויב להיות איש מקצוע בעל ידע רב והיכרות רבת שנים עם יצירות אומנות.

הערכת יהלומים, כדי שלא תתקשטו בזיוף
02/10/22 | צרכנות
יהלומים. כולנו רוצים שיהיו ברשותנו יהלומים. חלקנו הגדול גם בטוח שכל רכישת יהלום מבטיחה שבידיו יהלום אמיתי. האומנם?

שווי יהלומים – חשוב לדעת
הערכת שווי יהלומים מחייבת ידע מקדים ונרחב, ניסיון והיכרות עם מגוון סוגי ואיכויות יהלומים. לצד אלה כדאי לא פחות לעשות הכרות עמוקה ונרחבת עם יהלומים מזויפים. אתם יודעים... כדי שלא יעבדו עליכם.. החלטתם לרכוש יהלום אם לצרכים אישיים ואם למתנה. רכישה שכזו לא כדאי לעשות לבד. חשוב מאוד לגשת לאנשי מקצוע בעלי שם וניסיון ולהגיע עם ידע בסיסי שיאפשר לבחון את היהלומים המוצעים לכם.

הערכת תכשיטים
תכשיטים עתיקים או תכשיטים חדשים. תכשיטים בעלי ערך כבוה או נמוך.. הערכת תכשיטים מחייבת ידע מקדים אודות החומרים השונים מהם מייצרים תכשיטים זהב, כסף, פלטינה.. אם מדובר בתכשיטים בעלי ערך ואם מדובר בתכשיטים פשוטים וזולים. ייתכן ותכשיט עתיק, בעל ערך רב, עשוי מחומרים משובחים ועמידים יוצע לשוק המכירות על בסיס אותו העיצוב אך איכות הייצור שלו נמוכה משמעותית. לכן, הערכת תכשיטים מדויקת הינה בעלת ערך רב.

הערכת אומנות מקצועית
02/08/22 | נשים - אחר
עולם הערכת האומנות הוא עולם המחייב אמינות, מקצועיות ודיוק ברמה גבוהה. הערכת אומנות מבצעים בשלושה שלבים שחשוב להכירם.

הערכת יהלומים מקצועית היא צעד חכם
02/08/22 | צרכנות
לכל מי שלא מכיר, המואסניט הוא חומר טבעי ממנו מייצרים חיקוי הולם ליהלום. זהו מינרל שהמטרה שלו היא חיקוי זוהר ומאד פשוט שמצליח לבלבל לא מעט צרכנים. אותו מינרל, המואסניט, עובר בקלילות את מבחני הנשיפה.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI