דף הבית זאב הרשקוביץ ואבי קרעין

זאב הרשקוביץ ואבי קרעין

 מאמרים אחרונים של הכותב
חברה: ניהול נטו
אתר אינטרנט:  www.nihulneto.com
טלפון: 03-9044488
צור קשר עם הכותב: צור קשר
אודות הכותב:

אבי קרעין - בעל נסיון של כ 15 שנים כאיש כספים ותכנון פיננסי אסטרטגי.

מר קרעין שימש כסמנכ"ל הכספים וכחבר דירקטוריון של קבוצת חברות בינלאומית הפעילה בארה"ב, באירופה ובמזרח הרחוק. במסגרת תפקידו היה אחראי על התכנון האסטרטגי הפיננסי ועל הפעילות הכספית בארגון. מר קרעין עסק בין היתר בהובלת תהליכי צמיחה משמעותיים, גיוסי הון לקבוצה ולחברות בקבוצה, הקמת חברות סטרט - אפ, קווי אשראי מבנקים, תוכניות אופציות ופנסיה לעובדים, תפעול ורכש.

קודם לכן שימש מר קרעין כאנליסט וכלכלן בכיר בבית השקעות, שם עסק בגיוסי הון עבור חברות, במיזוגים וברכישות.

אבי קרעין (רס"ן במיל') שימש כאיש צבא קבע בתפקיד ראש מדור רכש ציוד רפואי ואזרחי במחלקת ההצטיידות במטה הכללי וכקצין תקציבים במחלקת התקציבים והבקרה במטה הכללי.

למר קרעין ניסיון ניהולי עשיר בכל התפקידים בהם עסק.

אבי קרעין מוסמך במנהל עסקים (mba) עם התמחות בחשבונאות ומימון מאוניברסיטת תל אביב, מוסמך במשפטים (llm
) בהצטיינות מאוניברסיטת בר -אילן ותואר ראשון בכלכלה מאוניברסיטת תל אביב, בוגר קורס ניהול השקעות באוניברסיטת בר אילן והתוכנית להכשרת מנהלים בכירים של tim
(technion institute of management), מתווך מוסמך ומגשר מוסמך מטעם הנהלת בתי המשפט.

הטלפון הנייד של אבי קרעין הינו:
050-7177775
[email protected]
זאב הרשקוביץ - בעל נסיון של 8 שנים כאיש כספים ו 6 שנים כאיש מכירות.

מר הרשקוביץ שימש כדירקטור מכירות בחברת היי טק בינלאומית, מהגדולות והמובילות במשק, עם פעילות ענפה באירופה, המזרח הרחוק וארה"ב. במסגרת תפקידו היה אחראי על הפתוח העיסקי והמכירות של שרותים מקצועיים לאירופה ואפריקה. מר הרשקוביץ הוביל תהליכי צמיחה משמעותיים בהכנסות משרותים מקצועיים עם מכירות מצטברות של למעלה מ-100 מיליון דולר. מר הרשקוביץ הוביל את תהליכי המכירה החל בשלב המכרז וכלה בשלב חתימת חוזה המכירה.

קודם לכן שימש זאב הרשקוביץ כמנהל כספים בחברת היי-טק בינלאומית, מהגדולות והמובילות במשק וניהל תקציב בהיקף של למעלה מ-500 מיליון דולר. במסגרת תפקידו היה אחראי על כל הפעילות הפיננסית באירופה ואפריקה.

זאב הרשקוביץ (סרן במיל') שימש כאיש צבא קבע, בתפקידי עוזר ראש מדור תקציבים במרכזי ציוד כללי וציוד לחימה וחלפים המשתייכים לאגף הטכנולוגי לוגיסטי של צה"ל, בהם צבר ניסיון רב בתחום המערכות הלוגיסטיות.

למר הרשקוביץ ניסיון ניהולי עשיר בכל התפקידים בהם עסק.

זאב הרשקוביץ מוסמך במנהל עסקים (mba) עם התמחות בחשבונאות ומימון מאוניברסיטת תל אביב, ותואר ראשון בכלכלה (ba
) מאוניברסיטת ת"א.

הטלפון הנייד של זאב הרשקוביץ הינו:
050-3651365
[email protected]
מאמרים נוספים מאת זאב הרשקוביץ ואבי קרעין
 
99% מבתי האב לא סוגרים את החודש!
03/10/11 | כלכלת משק בית
ביום חמישי האחרון פורסמה כתבה בעיתון גלובס תחת הכותרת הבאה החיים במינוס: משפחה ממוצעת מוציאה כ1,500 ₪ יותר מההכנסות שלה. וכדי להמחיש את הפערים הוצגה טבלה אשר מרכזת את הפער בין ההכנסות להוצאות בין החמישונים השונים בשנת 2010 לפי הלמ"ס:
למאמר המלא...

מס חברות פרוגרסיבי
03/10/11 | מס הכנסה
מאבק מעמד הביניים – אולי סוף סוף מישהו אחר ישלם? מאבק מעמד הביניים עומד בנקודת הכרעה קריטית. ביבי עומד להציע סט של פתרונות אשר אמורים להוות שינוי בסדר היום הכלכלי, אולם כפי הנראה מי שישלם את החשבון יהיה שוב מעמד הביניים. כמעט כל הטבה שביבי יציע למעמד הביניים תחזור כבומרנג ותמומן בסופו של יום מכיס אחר של מעמד הביניים אשר משלם כיום את מרבית המיסים במדינה גם כך.
למאמר המלא...

קומבינת התחבורה הציבורית בגוש דן
10/07/11 | צדק חברתי
יריית הפתיחה של הפרויקט לבחינת התחבורה הציבורית בגוש דן ע"י משרד התחבורה בהשקעה של יותר מ200 מיליון שקלים במשך יותר מ11 שנים כבר מאחורינו וזה הזמן לבדוק אם כל היעדים והמטרות אותן הציבו לעצמם יישארו על גבי המצגות או שמא הן מומשו והושגו כפי שקיוו במשרד התחבורה...
למאמר המלא...

טיפים כלכליים וניהוליים לשנה החדשה
17/09/09 | עסקים קטנים ובינוניים
"הכלכלה העולמית מתחילה לצאת מהמשבר החמור ביותר שפקד אותה מזה דורות. הנפילה עלולה היתה להיות קשה הרבה יותר אם הבנקים המרכזיים לא היו משתמשים בכוחם במלוא העוצמה בסתיו שעבר", אלו הם דברי הפתיחה של יו"ר הפדרל ריזרב, בן ברננקי בסימפוזיון הכלכלי השנתי "ג'קסון הול".
למאמר המלא...

מיסוי ביזוי
01/09/09 | עסקים קטנים ובינוניים
לפי רפורמת הליסינג, האוצר עומד לגבות מבעלי כלי הרכב הצמודים מס כפול מהנדרש
למאמר המלא...

משרד האוצר ובעלי העסקים
17/08/09 | עסקים קטנים ובינוניים
בכל פעם מועלה שיעור המס בשברי אחוזים, אך לבסוף כל השברים מצטברים לסכום משמעותי, שמעלה ספק לגבי הרטוריקה של הורדת נטל המס על המעסיקים.
למאמר המלא...

לא להצמיח קרניים
17/08/09 | עסקים קטנים ובינוניים
במקום להקים קרן חדשה לסיוע לעסקים קטנים, על המדינה להגמיש את הקריטריונים בקרנות הקיימות. הדבר ימנע קריסת עסקים
למאמר המלא...

ניהול עסק קטן בחופש הגדול
17/08/09 | עסקים קטנים ובינוניים
המיתון הקשה השנה, אינו מחייך אל בעלי העסקים שקורסים תחת הנטל הכלכלי, איך לנצל את התקופה הזו כדי להתייעל? שימוש במומחים, השקעה בשיווק ומכירות ושמירה על מזומנים לימים שחונים.
למאמר המלא...

איך לנהל את כספי הארגון
22/04/09 | עסקים קטנים ובינוניים
המשבר הכלכלי מאלץ את המעסיקים לעשות "חושבים" כבר היום. בין השאלות: האם כדאי, בתחומים מסוימים, להשתמש בשכירים, או שמא עדיף להשתמש בשירותי מיקור חוץ – למסור עבודות לעובדים חיצוניים ולשלם להם לפי פרוייקט
למאמר המלא...

ניהול עסקים נכון במשבר הנוכחי
12/03/09 | עסקים קטנים ובינוניים
חלק גדול מהעסקים המוקמים מדי שנה, מתחילים את פעילותם ללא תכנון והכוונה מוקדמת. על פי הרשות לעסקים קטנים, המרכיב המכריע בנפילת העסקים הקטנים והבינוניים נעוץ בניהול לקוי. ההתנהלות הלקויה הינה בכל מרכיבי הניהול, אולם בעיקר בהתנהלות הפיננסית. אם כן, כיצד מנהל של עסק קטן או בינוני יכול להתנהל בצורה אופטימאלית. ראשית על מנת לשרוד, אך יחד עם זאת לצאת מהמשבר, מחוזק ובמצב טוב מהמתחרים בשוק?
למאמר המלא...
1 2 3 עמוד הבא >
    
שיווק באינטרנט על ידי WSI