דף הבית ספורט ימי

מאמרים בנושא ספורט ימי

 מאמרים אחרונים בקטגוריה
 
שמור על חום - צלילה במים קרים
28/02/15 |  מאת: יחיאל לוי | ספורט ימי
המאמר מפרט אודות אפשרויות צלילה במים קרים, מידע שימושי לצוללים מתחילים וצוללים ותיקים.
למאמר המלא...

גלישת קייט סרפינג להנאה וכושר
23/09/14 |  מאת: יחי כהן | ספורט ימי
גלשנים בכלל וגלשני קייס סרפינג הם נמנים על הספורט האתגרי הנדרש ביותר כיום, הדרישות הן מועטות יחסית וההנאה עצומה. גולשי קייט סרפינג לרוב אינם יכולים להיפרד מהתחביב ולחלקם הוא הופך לספורט של ממש.
למאמר המלא...

שייטי נבחרות ישראל יצאו לתחרויות בצרפת ואיטליה
נבחרות השייט של ישראל יצאו לאליפות אירופה לנוער בגלשני ביק בגרדה, איטליה,ולגביע העולם בהייר, צרפת
למאמר המלא...

קייט סרפינג- איך עושים בק רול?
21/07/13 |  מאת: אוהד למפרט | ספורט ימי
בק רול זהו אחד התרגילים הבסיסיים בקייט סרפינג. הוא קל, פשוט וחיוני ללמידת תרגילים מורכבים בהמשך הדרך בספורט המופלא. את הבק רול מבצעים במספר דרכים שונות כגון: קפיצה עם שימוש בקייט, מגל / צ'ופ (גלי רוח), ומפופ (הקפצת הגלשן). הדרך הפשוטה ביותר לביצוע התרגיל היא מפופ. במאמר זה אתן לכם טיפים לביצוע בק רול לפי הספר
למאמר המלא...

קורס גלישת גלים
גלישת גלים הינה ספורט שמקורו בהוואי. אין ספק שזהו ספורט שמסב הרבה הנאה לגולשיו. עם זאת, ישנה גם אחריות רבה היות והים יכול גם להיות מקום די מסוכן. ישנם בורות, רוחות, זרמים וכו' שעלולים לסכן את הגולש ועל כן, כדאי לנהוג על פי חוקים מסויימים בעת הגלישה.
למאמר המלא...

קייט סרפינג – ענף הגלישה המסעיר ביותר
קייט סרפינג, אשר נקראת גם גלישת מצנח או גלישת עפיפון, היא כנראה שיטת הגלישה הייחודית והמלהיבה ביותר כבר מהרגע הראשון ואפילו רק בשביל לצפות. אם כן, מה דרוש בכדי להפוך לקייט סרפר?
למאמר המלא...

קייט סרפינג: הדבר הגדול הנוכחי
הספורט הימי אהוב מאד בישראל, בכך אין ספק. ואולם, בשנים האחרונות נראה כי שחקן אחד מצליח להתבלט אפילו בשדה משחק זה. קוראים לו קייט סרפינג, והוא מהנה באותה מידה בה הוא פשוט. החדשות הטובות עוד יותר הן שכל אחד יכול ללמוד כיום את הספורט המופלא הזה.
למאמר המלא...

צאו מהבית ונסו קייט סרפינג - ההנאה מובטחת
מתי בפעם האחרונה יצאתם מהבית יצאתם על חוף הים, כשאתם מותירים לרגליים לדשדש במי הים החמימים ולחוש בחול המלטף? אם אתם מתקשים להיזכר, כנראה הגיע הזמן שתעשו את זה...
למאמר המלא...

גלישת קייט סרפינג- היום כבר כל אחד יכול
זהו אחד הטרנדים המרכזיים ביותר כיום בעולם הספורט הימי, ולכן הייתה זו שאלה של זמן עד שהמוני ישראלים יתחילו לגלות את הקייט סרפינג. את הספורט הזה כל אחד יכול ללמוד.
למאמר המלא...

Sup- גלישה בעמידה לפשוטי העם
סוג זה של ספורט ימי התפתח בהוואי עוד בשנות ה-60 של המאה הקודמת, אך בכל זאת חלפו מספר עשורים עד שהוא קיבל את הפופולאריות המגיעה לו. כיום, גלישה בעמידה, המכונה Sup Stand Up Paddle Board
למאמר המלא...
1 2 עמוד הבא >
 
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI