דף הבית ספורט וכושר גופני - אחר

מאמרים בנושא ספורט וכושר גופני - אחר

 מאמרים אחרונים בקטגוריה
 
מתקני ספורט למגרשים חיצוניים
לאחרונה אנו עדים למצב בו היחס לתזונה נכונה הופך לטרנד עולמי וניתן לראות יותר ויותר אנשים משקיעים בתחזוקת הגוף שלהם. ברור לכולנו שתזונה נכונה היא רק חלק מהעניין וחשוב בנוסף לתזונה לבצע פעילות פיזית בתדירות קבוע אלמנת להבטיח איזון הורמונלי נכון ולא לפגוע בגוף.
למאמר המלא...

מתקני ספורט למגרשים
לא סוד שאנו חיים בעולם בו פעילות גופנית תופסת מקום חשוב בסדר היום אצל רב האנשים בעולם. בכללי כל פעילות גופנית חשובה לבריאות שלנו. בעידן של מזון לא בריא ועודפי משקל חשוב לשמור על איזון של משקל גוף ובכך יש צורך בפעילות פיזית. כאשר עולה השאלה לגבי פעילות ספורטיבית חשוב להבין איך והיכן לשמור על איזון המשקל ולהעביר אימונים בצורה נכונה. במאמר זה נשתדל לפרט לגבי מיקומים ומכשירי ספורט בעזרתם ניתן לשמור על גוף ספורטיבי לאורך זמן.
למאמר המלא...

פיטנס ג'ובס משיקה אפליקציית דרושים בתחום הכושר והספורט
פיטנס ג'ובס (Fitness Jobs), החברה הראשונה בישראל לייעוץ בגיוס והשמה בענף הכושר בישראל, משיקה אפליקציית דרושים חדשנית בתחום. האפליקציה מאפשרת למדריכים ומאמנים במועדוני הכושר לאתר מדריכים מחליפים בדקה ה- 90 לשעורי סטודיו ולאתר משרות במשמרות פנויות לטווח הקצר. הזנת פרטי המשרה מאפשרת להשיג פניות ממדריכים רלוונטיים לסוג השיעור המבוקש ומהאזור הגאוגרפי הקרוב.
למאמר המלא...

איך בוחרים מכון כושר איכותי?
בעוד שקבלת המלצות מחברים הינה דבר נפלא, חשוב כי תבדקו לעומק את מכון הכושר שחשבתם להירשם אליו, כדי שתוכלו לדעת בדיוק אלו שירותים אתם מקבלים, ומה המחיר הכי טוב שאתם יכולים לקבל עבור התשלום החודשי לאותו מכון כושר.
למאמר המלא...

רכיבה - גם מהנה וגם בריאה.
זונחים את האוטו ועוברים לרכיבה במקום? הגעתם למקום הנכון.
למאמר המלא...

חברת "שווה שווה"
אומרים שכדי לזכות בלוטו אדם צריך רק טופס וחלום. העובדה היא שעשרות אנשים הופכים למיליונרים בכל שנה ושנה בהגרלת הלוטו בישראל. מי שממשיך לחלום ולשחק עשוי לזכות, ואסור לאבד את התקווה.
למאמר המלא...

שיפור הכושר הגופני באמצעות טרמפולינה
כל אחד נהנה מעיסוק בספורט אחר, כדי לשמור על הבריאות ועל המשקל; אבל סוג מסוים מאוד של פעילות היא המהנה והיעילה מכולן. כבר ניחשתם?
למאמר המלא...

מנשא מים
מנשא מים הוא מעין תיק המורכב על הגב ונועד להכיל שקיות שתיה או מערכות שתיה המאובזרים בצינור ופיה להתזת מים ישירות לתוך הפה ללא צורך להסיר את התיק מהכתפיים. באקלים הישראלי חשוב מאוד להתמיד ולשתות כמויות מים גדולות. מנשא מים נועד לעודד שתיית מים בעיקר במהלך עיסוק בפעילות גופנית, ספורט או טיולים בטבע. מנשא מים נרכש בדרך כלל על ידי ספורטאים, אצנים ורוכבים אופניים הזקוקים למקור מים נגיש במהלך פעילותם הגופנית. גם חובבי טבע ומטיילים נותנים עדיפות למנשא מים על פני תיק רגיל.
למאמר המלא...

סטטסטיקות ומחקרים בנושא אימוני ריצה עם מאמן כושר אישי
דרך מצוינת לרדת במשקל במהירות היא להתחיל לרוץ, את הצעדים הראשונים בעולם הריצה רצוי לעשות עם מאמן כושר שמכין אותך לזה, באימון אישי תוכל לקבל טיפים רבים ומדידות כדי שתעשה את זה בצורה נכונה ובקצב שמתאים לך.
למאמר המלא...

ציוד ספורט
ציוד ספורט מקצועי הוא אחד מהחשובים בעשיית ספורט שכן ציוד ספורט זה מותאם ייעודית לספורט השלשמו הוא יוצר . אחד הציודים החשובים ביותר בעולם ציוד הספורט המקצועי הוא הנעליים
למאמר המלא...
1 2 3 4 5 עמוד הבא >
 
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI