דף הבית אומנויות לחימה

מאמרים בנושא אומנויות לחימה

 מאמרים אחרונים בקטגוריה
 
למה ריצה עם קבוצות ריצה בראשון לציון
לכל אדם מגיעה נקודה בחיים בה הוא מביט על עצמו ואומר שהוא זקוק לשינוי. אצל גברים זה מגיע בערך לקראת גיל 40 או קצת אחרי, אצל נשים לעיתים תכופות יותר. שניהם, גם הנשים וגם הגברים כמו כל אדם זקוקים למישהו טוב ומקצועי שיתן להם את הפוש הרציני הזה להתחיל את הצעד המשמעותי בחייהם ולהפוך אותם לבריאים יותר.
למאמר המלא...

קרב מגע – ההיבט החינוכי וההיבט הטכני
רבים שואלים כיצד, למעשה, שיטת קרב המגע מתאימה לכל אחד ואחת? כיצד בחור בשנות ה-20 לחייו יכול ללמוד שיטה שבן 60, ממש כמוהו, לראשונה בחייו? התשובה לכך הינה פשוטה. שיטת ההגנה העצמית היא שיטה המתאימה את עצמה לצרכי האוכלוסיה או הקבוצה הספציפית שמתאמנת.
למאמר המלא...

קרב מגע וילדים – חינוך באמצעות שיטת קרב המגע
אחת השיטות הטובות ביותר ללימוד הגנה עצמית ותרגול סיטואציות יומיומיות העלולות לקרות לכל אחת ואחד מאיתנו הינה שיטת קרב המגע. מדובר על פיתוח ישראלי של צבא הגנה לישראל ומדובר על שיטה שניתן ללמוד בקלות ותוך זמן קצר.
למאמר המלא...

אומנויות לחימה - אימון גופני ורוחני לכל גיל
ככל שהעולם מתקדם מבחינה טכנולוגית, כך הופך הצורך בפעילות ספורטיבית לחיוני יותר. אם בעבר היו מרבים העובדים מועסקים בעבודות שדרשו יכולות פיזיולוגיות גבוהות וכללו תנועה מתמדת של הגוף, הרי שכיום הולכות ופוחתות המשרות הדורשות מאמצים פיזיים ומתרבות המשרות הכוללות עבודה שהיא משרדית בעיקרה או שאיננה דורשת מאמץ פיזי יוצא דופן.
למאמר המלא...

אומניות לחימה ובריאות - מה הקשר?
בשנים האחרונות נעשו מחקרים רבים בנושא הקשר שבין בריאות האדם לבין אומניות לחימה. מהמחקרים עולה כי לאומניות הלחימה יש השפעה ניכרת על בריאות בני האדם. אומניות לחימה מקנות יתרונות בריאות טובים לילדים וגם למבוגרים.
למאמר המלא...

צ'י קונג מהו?
צ'י קונג הינו סוג של פעילות גופנית, אולם מדובר בפעילות גופנית המשלבת כל כך הרבה יתרונות, איכויות נפשיים, רגשיים, ומנטאליים, שקשה לקטלג את הפעילות כשייכת באופן מובהק רק לאחת מבין קטגוריות אלה. תרגול צ'י קונג מוסיף לנו יותר מרק כוח גופני, סיבולת, איזון, וגמישות – הוא גם שומר על בריאותינו ועל שלוותינו. כיצד? על זאת ועוד, במאמר שלפניכם...
למאמר המלא...

התאמת אומנויות לחימה לטיפול בתחום בריאות הנפש
מטופלים בבריאות הנפש יכולים להשתלב באומנויות הלחימה השונות וכך להתמודד טוב יותר עם המציאות היומיומית שלהם, ולקבל ערך מוסף מבחינה פיזית ונפשית.
למאמר המלא...

הדרך לשלב את אומנויות הלחימה עם אוכלוסיות בעלות צרכים מיוחדים – בזכות איש מקצוע במכון כושר ייחודי
קיימת דרך מתאימה עבור שילוב אומנויות הלחימה עם אוכלוסיות בעלות צרכים מיוחדים, והיא מומלצת מאוד. לשילוב זה ישנו ערך גבוה מהפן הפיזי והנפשי.
למאמר המלא...

מור ויטר זכתה באליפות העולם לנוער בקארטה
ויטר, שזכתה בתואר עד גיל 18, הפגינה יכולת מצוינת בתחרות שנערכה קראולי, אנגליה
למאמר המלא...

קורטיזול כהורמון אנטי דלקתי
קורטיזול כהורמון אנטי דלקתי לא כל השפעות הקורטיזול שליליות, וחלקן עוזרות למפתחי הגוף. אימונים במשקולות גורמים לדרגות שונות של טראומה בסיבי השריר והנזק מעורר תגובות דלקתיות. ככל שהטראומה חמורה יותר, כך מחמירה הדלקת, הגורמת לגוף לייצר יותר חומרים מזיקים כגון גורם נמק-שאת. בשרירים ישנם קולטני tnf וכאשר מולקולת tnf מפעילה קולטן, היא מפעילה את המסלול הקטבולי במילים אחרות, ל-tnf בגלל דלקת, ופירוש הדבר שלקורטיזול ישנן תכונות קטבוליות ואנטי קטבוליות. גופך ייצר יותר tnf, ולא תהיה התנגדות
למאמר המלא...
1 2 עמוד הבא >
 
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI