דף הבית חדר כושר

מאמרים בנושא חדר כושר

 מאמרים אחרונים בקטגוריה
 
כל המשרד על הרגליים
14/01/15 |  מאת: רחל מור | חדר כושר
כבעלי משרדים, בוודאי חשוב לכם שהעובדים שלכם ירגישו טוב. אחת הדרכים לשמור על בריאות טובה היא לעשות כושר והיום עומד לרשותכם הליכון שולחן אשר מאפשר לעובדים ליהנות משני העולמות. היום ניתן גם לעבוד וגם לעשות כושר- בו זמנית.
למאמר המלא...

אימון TRX
01/04/14 |  מאת: רונאל | חדר כושר
מהו אימון TRX ומה יתרונותיו על פני אימונים אחרים?
למאמר המלא...

אימונים אישיים בירושלים
06/09/13 |  מאת: kinneret | חדר כושר
ראשית, אימונים אישיים בירושלים, מספקים לכם פיקוח אישי צמוד לאורך כל האימון. המאמן נמצא אך ורק אתכם ומתקן כל תנועה לא נכונה, בכדי למנוע פציעה. לדבר יש חשיבות אדירה לבריאותכם. אמנם, בחדר הכושר ישנם מאמנים, אך הם צריכים לפקח בעת ובעונה אחת על מספר מתאמנים.
למאמר המלא...

מסטרון - דרוסטנולון, דרומוסטנולון
מסטרון (דרוסטנולון, דרומוסטנולון) מסטרון הינו סטרואיד אנאבולי שמו הגנרי דרוסטנולון. המסטרון הינו סטרואיד אנבולי הניתן בזריקות על בסיס שמן, והוא נגזר מההורמון דיהידרוטסטוסטרון (DHT), מה שהופך את המסטרון לחבר של משפחת הסטרואידים או האנלוגים של ה- DHT. סקירה כללית והיסטוריית המסטרון מסטרון (Masteron) הינו סטרואיד אנאבולי שמו הגנרי דרוסטנולון (Drostanolone). המסטרון הינו סטרואיד אנבולי הניתן בזריקות על בסיס שמן, והוא נגזר מההורמון דיהידרוטסטוסטרון (DHT), מה שהופך את המסטרון לחבר של משפחת הסטרו
למאמר המלא...

מידע בנוגע לאימוני כושר אישיים
03/06/13 |  מאת: ליאת מ | חדר כושר
קודם כל מדובר על אימון שמתבצע באופן אישי הוא אימון שנעשה באופן מבוקר, כלומר, המתאמן יכול לסמוך על כך שהמאמן שלו בודק שהתרגילים אכן נעשים בצורה מקצועית, נעשים באופן שאיננו פוגע במתאמן ונעשים בצורה האופטימאלית ביותר. המאמן בונה עבור המתאמן תוכנית אימונים אשר מתחשבת לא רק ביכולותיו הגופניות אלא גם בפרמטרים נוספים: מחלות, ציפיות וכן הלאה.
למאמר המלא...

חדר כושר בירושלים
17/05/13 |  מאת: kinneret | חדר כושר
מי שמעוניין בחדר כושר בירושלים יכול לבחור משלל מכוני כושר הפזורים ברחבי העיר. המאמר מציע דרך למיקוד הבחירה, להתאמה מיטבית לצרכים האישיים של הלקוח.
למאמר המלא...

אבקות לעלייה מהירה במשקל-גיינרים
אבקות לעלייה מהירה במשקל-גיינרים מה השפעת האבקות לעלייה במשקל? כיצד ניתן לעלת במשקל ע"י אבקות לעלייה במשקל? כיצד ניתן ליטול אבקות לעלייה במשקל? ועוד... המוצר LAVA מבוסס על נוסחה מדעית, המכילה חלבון ופחמימות ביחס 1:1. הדבר מסייע להגביר את יעילות אחסון הפחמימות כגליקוגן (מאגר אנרגיה) בשרירים. ספורטאים המתאמנים באינטנסיביות זקוקים למלאי גליקוגן המשמש כ"דלק" לשרירים. המוצר מכיל את כל הרכיבים להם זקוק הספורטאי בכלל ומפתח הגוף בפרט. המוצר מכיל: חלבון מי-גבינה, פחמימות, קריאטין, גלוטמין, טא
למאמר המלא...

איך לבחור חדר כושר?
21/10/12 |  מאת: ליאת ראובן | חדר כושר
התשובה לשאלה איך לבחור חדר כושר מתחלקת ל-2 חלקים : בחירת חדר כושר באחד ממכוני הספורט בעיר או הקמת חדר כושר פרטי בבית או בבניין המגורים. אין כל ספק כי יש לשלב פעילות גופנית באורח החיים הצעיר והבוגר. פעילות גופנית סדירה נחוצה לשמירה על משקל גוף תקין ואורח חיים בריא.
למאמר המלא...

אבקת עלייה במסה - גיינר
אבקת עלייה במסה - גיינר גיינר- אבקת העלייה במשקל, האבקות של חברות שונות לעלייה במשקל תוכננה במיוחד לאנשים רזים המעונינים לעלות במסת שריר גבוהה תוך זמן קצר ביותר. אבקת עלייה במסה רצוי שתהייה מאושרת ע"י ה- FDA- מנהל המזון והתרופות האמריקאי ומשרד הבריאות הישראלי ! גיינר (עלייה במשקל) על פי רוב האבקות הנ"ל טעימות אך על האיכות ניתן להתווכח. שנית, כדי מאוד לבדוק שהאבקות מתערבבות בבהירות ובעלת טעם עשיר! מה גם, כדי לבדוק שהאבקות מיוצרת במפעל בעל תקן GMP ובפיקוח מלא של ה FDA האמריקאי! מיטב הספורטאים ה
למאמר המלא...

למה חשוב לשים לב לפני שנרשמים לחדר כושר לצורך אימון כושר
המודעות הגבוהה לבריאות, לתזונה נכונה וגם לפעילות גופנית, מביאה רבים ובכל יום כמעט להירשם לחדר כושר. ישנם לא מעט חדרי כושר בארץ, הכוללים מגוון של מכשירים שונים וגם מאמני כושר אישיים מקצועיים במיוחד.
למאמר המלא...
1 2 3 4 5 עמוד הבא >
 
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI