דף הבית בניין ואחזקה בית חכם הסקה מרכזית לחימום הבית– מערכת הסקה אקולוגית
הסקה מרכזית לחימום הבית– מערכת הסקה אקולוגית
tanuryarok 23/02/12 |  צפיות: 2486

הסקה מרכזית היא אמצעי החימום הטוב ביותר בו ניתן לעשות שימוש כאשר אנו נאלצים להתמודד עם טמפרטורות נמוכות מחוץ לבית. הסקה מרכזית היא מאוד נוחה לשימוש ומאפשרת לנו לקבוע גבוה טמפרטורות שונות בכל חדר בהתאם לדייריו. במידה ומדובר למשל בחדר של אנשים מבוגרים או ילדים, נרצה לחמם אותו בטמפרטורה גבוהה יותר מאשר חדר ובו מתגוררים אנשים צעירים. ישנן מערכות הסקה שונות בשוק, אחת מהאופציות הנעימות ביותר והחסכוניות ביותר היא מערכת הסקה אקולוגית הפועלת על בסיס שבבי עץ.

מערכת הסקה אקולוגית מרכזית – שליטה בטמפרטורה

כיום, אמצעי החימום היחיד המאפשר לנו לשלוט באופן מלא ונוח בחימום נקודתי בכל חדר בבית הוא רק הסקה מרכזית הפועלת באמצעות תנורי הסקה. מערכת הסקה אקולוגית מרכזית מנוהלת על ידי מרכז בקרה אחד בו ממוקם התנור ומיכל פתיתי עץ המוזנים באופן אוטומטי למערכת. יתרת המערכת בנויה כמו כל מערכת סטנדרטית המאפשרת שליטה בטמפרטורה באופן פרטני בכל חדר. באמצעות השליטה האישית אנו יכולים לחסוך בחומר גלם (פתיתי עץ) כיוון שאין צורך לחמם חדרים שדיירי הבית לא נוכחים בהם.

היתרונות של הסקה מרכזית על ידי תנור אקולוגי

· פתיתי העץ המשמשים להזנת התנור זולים משמעותית מסולר, נפט או עצים להסקת קמין או הסקה מרכזית.

· התנור ידידותי מאוד לסביבה, אינו פולט חומרים רעילים ואינו מזהם.

· פתיתי העץ הם 100% חומר ממוחזר מתעשיית העץ. יצירם עומד בסטנדרטים סביבתיים גבוהים מאוד.

· בבית בו קיימת הסקה מרכזית, אין צורך להתקין מערכת חדשה, רק להחליף את התנור.

· המערכת אוטומטית, יש להטעין למיכל שבבי עץ וה"זחלן" האוטומטי מעביר אותם לתנור עצמו.

· המערכת בטיחותית מאוד, אין סכנה פיצוץ או התלקחות.דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 tanuryarok


 


מאמרים נוספים מאת tanuryarok
 
חימום חכם ובריא באמצעות תנורי הסקה אקולוגיים
04/03/12 | ריהוט
בעידן כזה הטרנד הירוק והאקולוגי תופס תאוצה ומשתלט על יותר ויותר תחומים בחיינו, אחד התחומים שאליהם חדר הטרנד האקולוגי רק לאחרונה הוא התחום של החימום וההסקה.

למה כדאי לחמם את הבית עם מערכת הסקה מרכזית
04/03/12 | ריהוט
היתרונות שיש למערכת הסקה מרכזית נעוצות באופן פעילותה של המערכת, שהופך אותה ליעילה יותר וחסכונית יותר.

מערכות הסקה מרכזית אקולוגית – למה היא כדאית
04/03/12 | ריהוט
מזה שנים ברורה כבר יעילותה של מערכת הסקה מרכזית, ובבתים רבים מחממים היום באמצעות מערכת הסקה מרכזית חסכונית ויעילה שאינה מבזבזת אנרגיה, ומאפשרת לדיירי הבית שליטה מקסימאלית בטמפרטורה.

האם שמעתם על תנורי הסקה ידידותיים לסביבה ?
בעידן האקולוגי שבו אנו מקפידים לרכוש מוצרים ולהזמין שירותים שיהיו כמה שיותר ידידותיים לסביבה , ויגרמו כמה שפחות נזק לסביבה, ניתן לרכוש גם תנורי הסקה ידידותיים לסביבה. יש היום בשוק תנורי ההסקה, לא מעט חברות המציעות למכירה תנורי הסקה ידידותיים לסביבה אשר פועלים באמצעות פתיתי עץ שמוחזרו מתעשיית העץ.

מערכת הסקה מרכזית – כיצד היא עובדת
27/02/12 | בית חכם
הטכניקה של מערכת הסקה מרכזית אינה המצאה חדשה של העידן המודרני, זוהי טכניקה ישנה שקיימת כבר מאות שנים, והיא החלה את דרכה באירופה. העיקרון שעליו מתבססת מערכת הסקה מרכזית הוא העיקרון של חימום מים והזרמתם בצינורות בכל חדרי הבית.

תנורי הסקה הפועלים באמצעות שבבי עץ
27/02/12 | בית חכם
היום בעידן המודרני , האדם יכול להשתמש באמצעי חימום שונים, החל ממיזוג אוויר הפולט אוויר חם, וכלה בקמין. אחד מאמצעי החימום השימושיים ביותר היום הוא תנור הסקה שמחמם מערכת הסקה סגורה.

תנורי הסקה אקולוגיים– הדרך הטובה ביותר לחמם את הבית
23/02/12 | בית חכם
תנורי הסקה בשנים האחרונות הפכו להיות מאוד פופולאריים כיוון שהם מאוד חסכוניים וניתן לחמם את הבית באמצעותם בעלות נמוכה וללא תחושה שהאוויר בבית דחוס. תנורי הסקה מופעלים לרוב באמצעות גז המועבר דרך מערכת הסקה מרכזית לכל החדרים. חידוש מעניין בתחום הוא תנורי הסקה אקולוגיים המופעלים על בסיס שבבי עץ.

יתרונות של הסקה מרכזית בבית
23/02/12 | בית חכם
הסקה מרכזית שומרת על מידת החום באמצעות פיזור החום ברחבי הבית. מערכת הסקה מרכזית אינה ממקדת את מקור החום באזור מסוים בבית ובאמצעות גז המועבר בצינורות, החום מגיע לכל חדרי הבית ושומר על חום גופינו.

פיזור חום בבית ע"י שימוש במערכת הסקה אקולוגית
23/02/12 | בית חכם
חימום באמצעות מערכת הסקה מרכזית דרך תנורי הסקה היא אופציה נהדרת ואולי הטובה ביותר בתחום אמצעי החימום הקיימים. כאשר מתקינים מערכת הסקה מרכזית בבית ניתן ליהנות מחיים ברמה ואיכות גבוהים יותר באופן משמעותי.

חימום על ידי תנורי הסקה אקולוגיים
23/02/12 | בית חכם
הסקה מרכזית בעזרת תנורי הסקה אקולוגיים פועלת על בסיס שבבי עץ הממוחזרים מתעשיות העץ. למערכת הסקה מרכזית אקולוגית יתרונות וחסרונות כאשר מאוד ברור שהיתרונות הופכים את ההחלטה להתקין מערכת הסקה מרכזית אקולוגית לנכונה הן מבחינת השימוש הנוח והן מבחינה כלכלית.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI