דף הבית רפואה ובריאות סרטן כורכומין BCM-95
כורכומין BCM-95
פרו קיד 28/05/12 |  צפיות: 3120

כורכומין BCM-95

כידוע, כורכומין – תמצית החומרים הפעילים בשורש צמח הכורכום, התגלה כמחולל פלאים במספר תחומים ונחשב לתחום מהפכני עד כדי כך שארגון הבריאות העולמי (NIH) החליט לסבסד מחקרים רבים הקשורים לאופי פעילות הכורכומין וכיצד ניתן ליישם את אותן התכונות במצבים בריאותיים רבים (גם במחלות הסרטן כגון סרטן ריאות,סרטן המוח). היות והתמציות שהופקו בעבר לא סיפקו את המינון הרצוי שיועבר לזרם הדם על מנת לחולל שינויים רציניים בגוף המטופל ולא נתנו את המענה המלא לו ציפו החוקרים, פותחה נוסחה חדשה למיצוי שורש הכורכום הקרוי BCM-95. זו נוסחה אשר מעלה את רמת הכורכומין בדם מהר יותר ולאורך זמן ארוך יותר ולכן התוצאות הן ברורות יותר וחד משמעויותיות יותר.

על פי הממצאים שעה לאחר נטילת הכורכומין הוא כבר נספג דרך מערכת העיכול לתוך מחזור הדם וריכוזו בדם עלה למקסימום לאחר 4.5 שעות. גם לאחר 8 שעות ניתן היה עדיין לגלות אותו בדם בניגוד לתמציות מן הסוג הישן אשר לקח לו שעתיים להגיע לריכוז שיא ולאחר 4.5 שעות נעלם ממחזור הדם. לא רק זאת השיא שתמצית הכורכומין הישן הצליח להגיע אליו היה נמוך פי שתיים מנוסחת ה-BCM-95 מה שהיווה נקודת שיא במחקרים.

נקודת השוואה חשובה לא פחות, נוסחת ה-BCM-95 אינה עושה שימוש בפיפרין לעומת הנוסחה הישנה. פיפרין הינו חומר שעוזר בספיגת הכורכומין דרך מערכת העיכול בצורה יעילה יותר, אך נתגלו מספר בעיות היות והוא מעכב מטבוליזם של תרופות אחרות ומגביר עקב כך את ריכוזם בדם מה שעלול לסכן חיים. נוסחת ה-BCM-95 הראה תוצאות ספיגה טובות יותר וזמן המצאותו בזרם הדם של הכורכומין ארוך יותר אף מזו של תמצית כורכומין מבוססת פיפרין.

כיצד עובדת שיטת ה-BCM-95?

ובכן, המפתחים השתמשו בשיטת החזרה לשורשים על מנת להצליח במשימה זו. במקום להנמיך ולטהר את תמצית הכורכום הם הוסיפו לתוך התמצית בצורה לא מעובדת את החומרים שהולכים לאיבוד בזמן הפקת התמצית. מה שמאפשר בפועל קבלת מוצר שהוא טבעי לגמרי ובעל עצמה חזקה יותר עם תוצאות טובות יותר , היות ובין מרכיבי הכורכומין ישנה סינרגיה אשר מגבירה את תכונותיה הטובות של הכורכומין.

וסיכום, התוצאה המתקלת זמינה מבחינה ביולוגית פי שבע לפחות מן התמצית הרגילה של כורכומין 95% וכל זאת במינון נמוך הרבה יותר מן המקור. ואם התלבטתם עד כה לגבי יעילות הכורכומין בנטילה דרך מערכת העיכול נדמה לי שהמכשול כבר הוסר מן הדרך.


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 פרו קיד


 


מאמרים נוספים מאת פרו קיד
 
בדיקה גנטית חדשה תנבא תוצאות קליניות של חולי GBM
12/12/12 | סרטן
מדי שנה בארה"ב מתגלים כ-18 אלף חולים חדשים ומתוכם יותר מ-12 אלף יאבדו את חייהם. מחקרים חדשים ומרגשים מתרחשים ברגעים אלו על מנת לעזור לחולי ה-GBM וחלקם אף מניבים תוצאות חיוביות להארכת החיים וגם שיפור אורח החיים.

התקדמות נרשמה בתחום הטיפולי של סרטן הריאות
12/12/12 | סרטן
מדי יום נשמעים דיווחים על טיפולים חדשים בתחום הסרטן. בעת האחרונה, דיווחים עדכניים מספרים על טיפולים חדשים בתחום סרטן הריאות.

דרכי טיפול בסרטן הקיבה
12/12/12 | סרטן
סרטן הקיבה הינו אחד מסוגי הסרטן הקשים ביותר והוא מתגלה לרוב בשלב מאוחר של המחלה. דרכי הטיפול בחולי סרטן הקיבה כוללים כיום שיטות קונבנציונאליות שהיו קיימות כבר שנים רבות בשילוב עם שיטות חדשות יותר.

מעשנים סיגריות? תתחילו לחשוש גם מסרטן הלבלב
12/12/12 | סרטן
אפשר לחשוב שלמעשנים אין מספיק צרות – סרטן ריאות, מחלות לב ועכשיו מצטרף לרשימה גם סרטן הלבלב. נמצא כי מעשנים נמצאים בסיכון גבוה יותר לפתח את סרטן הלבלב ולמי שאינו מכיר את המחלה - היא בהחלט לא נכנסת לקטגוריה של המחלות שניתן להתגבר עליהן בקלות.

עושים התאמות לדרישות הגבוהות
התחרות בשוק העבודה הולכת וגדלה בכל שנה. בישרל , כיאה למדינה שבה יש הון אנושי ברמה גבוהה אפשר לראות כיצד יש לא מעט מוסדות וארגונים שמעוניינים להמשיך ולפתח את הפעילות שלהם תוך הישענות על אנשי מקצוע בכירים

להשתלב בתחום רחב ומספק
ולם ללא אחיות .. תתארו לעצמכם איך היה נראה וכמה חמלה וחום היו חסרים בעולמנו. נראה כי לא רק רופאים מומחים וטכנאים בתחום הרפואה היו מורטים את שערותיהם ללא אחיות רציניות לצדם אלא שגם אלו המתאשפזים או המגיעים לבדיקות שונות היינו רואים עד כמה חשוב החלק של אשת מקצוע זו בחיינו.

מתחילים את הדרך לקריירה
בכל הקשור לתנאי הקבלה הרי שניתן לראות כיצד מעבר לבסיס מסוים יש שוני בין מוסד לימודים אחד למשנהו. כך יכול מועמד להתחיל לימודי תואר ראשון לאחר שהיה צריך להציג ממוצע בגרות גבוה יחוד עם ציון פסיכומטרי גבוה

הסבה לתחום מגוון ומרתק
בתקופות שונות של החיים מחליטים רבים לעשות הסבה מקצועית לתחום שמעניין אותם יותר או כזה שיכול להציע להם סיפוק גדול יותר ממה שהם עושים כיום וכמובן משכורת גבוה יותר ומכובדת יותר.

אופציות מגוונות לקבלת התואר הנכסף
כיום לימודים אקדמיים הם כבר לא נחלתם של בעלי ממון או של מי שמכוון גבוה מאוד.

התקנת מעלית
28/06/12 | שיפוצים
אז אילו יתרונות בכלל קיימים בהתקנת מעלית? ובכן, קודם כל שיפור איכות החיים והנוחות של הדיירים בעליה הן בעליה יום- יומית במעלית במקום המדרגות ואפילו לצורך העלאת הקניות או משאות אחרים
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI