דף הבית רפואה ובריאות רפואה משלימה רפואה משלימה - אל תשלימו עם המצב
רפואה משלימה - אל תשלימו עם המצב
יובל אלביכטמן 29/05/13 |  צפיות: 4239

מגוון הטיפולים אשר קיימים במסגרתה של הרפואה המשלימה הפכו להיות מקובלים ביותר במהלך השנים האחרונות. לפני כן, האמינו האנשים רק בכוחה של הרפואה הקונוונציונלית. ככל שגבר הביקוש עבור מטפלים מקצועיים במסגרת הרפואה המשלימה, החלו להיפתח מכללות שונות בתחום הרפואה האלטרנטיבית.

הרפואה המשלימה מאמינה כי האדם הינו מכלול של גוף ונפש וכי כל המחלות הינן נפשיות ורגשיות כמו שהן גופניות. בשל כך, מתייחסות דרכי הטיפול אל הגוף ואל הנפש והן כוללות תנועה, נשימה,מגע, התייחסות לתזונה, עבודת גוף, עבודה רגשית, התפתחות אישית, טיפול וורבאלי, הקשבה ועוד. במהלך הטיפולים, מתקדמים גם המטופלים וגם המטפלים. שני הצדדים - הן המטפל והן המטופל עוברים חוויה עמוקה ומורכבת. מכיוון שמדובר במסע אל תוך הגוף והנפש, צריכים המטפלים להיות אנשים מתאימים לתפקיד ולכן, לא כל אחד יכול להפוך להיות מטפל במסגרת רפואה משלימה.

רפואה משלימה - בין הרים ושדות ירוקים

המכללה ממוקמת באזור ירוק וכפרי, באווירה נעימה ורגועה. בצורה זו יוכלו הסטודנטים ליהנות מסגנון חיים חדש, מתון ושליו יותר. כמו כן, יינתנו השיעורים על ידי מורים מקצועיים ומנוסים והכיתות בהן יתקיימו השיעורים יהיו וקטנות ולא יכילו מעבר לכ- 20 תלמידים. הנרשמים אל לימודי רפואה משלימה יוכלו להירשם אל מגוון נרחב של מקצועות, ביניהם יהיו:  לימודי תזונה, לימודי נטורופתיה, לימודי דמיון מודרך, לימודי פרחי באך, לימודי הילינג, קורס תקשור וחיבור למודעות על, לימודי רכיבה טיפולית, קורס יחסי מטפל מטופל, מבוא לפסיכולוגיה,  לימודי ארומתרפיה קלינית מתקדמת, קורס אבחון ותזונה בעיניים סיניות, קורס קלפי אימון וטיפול, רפואה מערבית, לימודי פרסנולוגיה, פסיכותרפיה התיחסותית ממוקדת גוף, אקותרפיה, קורס צמחי מרפא, קורס עיסוי רפואי,קורס שיאצו, קורס רפלקסולוגיה, ועוד.

רפואה אלטרנטיבית תאפשר לכם להשתלב במגוון מקומות תעסוקה כמו למשל- בתי חולים, בתי ספא מובילים, קופות חולים, בתי טבע וקליניקות פרטיות.

ישנם סטודנטים אשר יודעים בדיוק לאיזה מקצוע הם רוצים להירשם וישנם סטודנטים רבים אחרים אשר חשים מבולבלים בעקבות ההיצע הנרחב. במידה ואתם נמנים בין הסטודנטים המבולבלים, תוכלו להגיע אלינו לפגישה אישית. חשוב לציין כי הפגישה האישית היא איננה פגישת מכירה, הפגישה תסייע לכם לקבל את כל המידע אשר נחוץ לכם בכדי לקבל את ההחלטה הטובה ביותר. נוסף על כך, תוכלו להשתתף בסדנה חוויתית. באמצעות הסדנה תוכלו להכיר את השיטה ואת המורה המלמד, כך תוכלו לדעת אם אתם מתאימים לתחום.

במידה ואתם מעוניינים לקבל מידע נוסף לגבי הקורסים אשר ניתנים במכללה, רפואה משלימה, השיטות והטכניקות הנלמדות ועוד, תוכלו ליצור קשר באמצעות הטלפון. נוסף על כך, תוכלו למלא את הפרטים שלכם בטופס יצירת הקשר ונציג מטעם המכללה יחזור אליכם בהקדם האפשרי ויענה על כל השאלות שלכם.


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 יובל אלביכטמן

מכללת כרכור /ספיריט

מומחים לשיקום באמצעות רפואה אלטרנטיבית ורפואה משלימה.

ע"י יובל אלביכטמן 


מאמרים נוספים מאת יובל אלביכטמן
 
רכיבה טיפולית – לאנשים שאוהבים לעבוד עם בעלי חיים
רכיבה טיפולית – טיפול מסוג שונה, מתאים לכם ?

רפואה משלימה – לגוף, לנפש ולנשמה
רפואה משלימה – להשתחרר מהכאבים הפיזיים והנפשיים

לימודי רכיבה – איזה סוג של מטפלים אתם רוצים להיות ? הדרך שלכם מתחילה אצלנו במכללה
לימודי רכיבה – מטפלים באנשים באמצעות הסוסים

לימודי רפואה משלימה – משנה כיוון לערוץ נכון יותר
לימודי רפואה משלימה – מהפך בצורת החיים

לימודי רכיבה טיפולית- טיפול עם עוצמה
לימודי רכיבה טיפולית- דוהרים אל הבריאות

רפואה משלימה - אל תשלימו עם המצב
רפואה משלימה - לטפל בדרכים אחרות

ליצנות רפואית- מכישרון טבעי למקצוע מבוקש
ליצנות רפואית- לעשות טוב למישהו אחר

רכיבה טיפולית- קשרים אחרים
רכיבה טיפולית- חוזרים אל הטבע הרפואה המשלימה הפכה לפופולארית ביותר במהלך השנים האחרונות. בעבר, לא האמינו האנשים ביכולתה של הרפואה המשלימה, הם האמינו רק בכוחה של הרפואה המסורתית, אך עם חלוף הזמן, החלו רבים להתנסות בה ומצאו בה פתרון עבור בעיות שונות אשר לא הצליחו לקבל מענה ופיתרון במסגרתה של הרפואה הקונוונציונאלית.

לימודי עיסוי- להרגיע את הגוף
לימודי עיסוי- משהו טוב לימודי עיסוי עשויים להתאים לאנשים אשר אוהבים בני אדם ואוהבים את תחושת המגע עימם. העיסוי עשוי לעזור לאנשים רבים בני גילאים מגוונים ומצבים שונים. בעזרתו יוכלו אלו לחוש טוב יותר.

רפלקסולוגיה- על קצות האצבעות
רפלקסולוגיה- לטפל בעקב אכילס בעבר לא הייתה הרפואה המשלימה מקובלת בקרב הציבור. מרבית האנשים האמינו רק ביכולתה של הרפואה הקונוונציונאלית ומהמסורתית. עם חלוף השנים ותהליכי הגלובליזציה אשר חלו על מרבית המדינות, הפך עולמנו לקטן יותר ומגוון צורות חשיבה חדרו אל העולם המערבי. כתוצאה מכך הפכו שיטות טיפוליות זרות לחלק בלתי נפרד מדרכי הטיפול בחולים.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI