דף הבית רפואה ובריאות רפואה משלימה לימודי רפואה משלימה – משנה כיוון לערוץ נכון יותר
לימודי רפואה משלימה – משנה כיוון לערוץ נכון יותר
יובל אלביכטמן 14/08/13 |  צפיות: 4980

לאחר מגוון עבודות זמניות ולא מספקות כלל, החליטה טלי בת ה- 25 ללמוד בצורה מסודרת. עד לאותו שבוע בו נפלה ההחלטה, היא לא נתנה לרגשותיה ולחוסר הסיפוק שליווה אותה מקום, ורגשות קשים החלו לעלות על פני השטח. טלי הפכה להיות מרירה ועצבנית, חבריה החלו לחוש זאת, הבוס בבר העיר לה ופעם אחת היא התעצבנה על אחד הלקוחות הקבועים ושפכה עליו את כוס הבירה הענקית שהזמין.  טלי הרגישה שאם היא לא תתפטר ותתחיל להקדיש את זמנה לצורך מטרה נעלה יותר ממתן משקאות בבר, היא תאבד את עשתונותיה.

היא החלה לחשוב מה היא רוצה ללמוד. היא רצתה לחזור להיות הבחורה השלווה והנינוחה שהייתה בעבר. לאחר זמן מה, היא החליטה להרים טלפון אל המכללה הירוקה ולקבל מידע לגבי לימודי רפואה משלימה.

לאחר השיחה וקריאת החומר באתר של המכללה, חשה טלי מבולבלת למדי. האפשרויות היו רבות – היא יכלה להירשם למבוא לפסיכולוגיה, קורס פרחי באך, קורס הילינג דינאמי, קורס תקשור וחיבור למודעות על, לימודי רכיבה טיפולית, קורס שיאצו, קורס עיסוי רפואי, לימודי נטורופתיה, לימודי ליצנות רפואית, קורס אימון לקשב, לימודי צמחי מרפא ועוד. מכיוון שלא ידעה באיזה תחום לבחור, היא קבעה לעצמה פגישת ייעוץ עם אחד מיועצי המכללה. במהלך הפגישה עם היועץ, היא קיבלה את כל המידע הדרוש והחליטה להירשם ללימודי צמחי מרפא.

לימודי רפואה משלימה – לימודים שעושים רק טוב

הלימודים במכללה הירוקה ובעלת הסגנון הכפרי עשו לטלי תחושה נעימה. היא למדה ממרצים מקצועיים ומנוסים וכיתת הלימוד שלה הייתה קטנה ואפשרה לכל תלמיד לקבל את מלא תשומת הלב. טלי רכשה ידע נרחב בתחום רפואת הצמחים והשפעתם על בריאות האדם, למדה כיצד ניתן לרפא מטופלים בעזרת הצמחים, למדה על השימושים שהיו להם בעבר, אופני השימוש בצמח (קפסולות, קרם, משחה, תה ועוד), למדה מהו מונוגרף, מהם הטעמים של הצמחים, כיצד מבצעים תשאול, אנמנזה והתאמת צבעים, השתתפה בדיונים קליניים ועוד.                                               לאחר שסיימה את לימודיה, היא קיבלה תעודת סיום בלימודי צמחי מרפא. לאחר מכן היא החלה להשתלב בעולם התעסוקה וטיפלה במגוון אנשים. טלי ידעה שבחרה בצורה נכונה, רפואה משלימה התאימה לה.

עבודה מאתגרת

העבודה אתגרה את טלי וגרמה לה לחוש תחושת שימחה וסיפוק עצמי.                                        אם גם אתם רוצים לשנות את צורת חייכם, ללמוד מקצוע מעניין ולעבוד בתחום שיאתגר אתכם וימלא אתכם בתחושת סיפוק, תוכלו להירשם אל לימודי רפואה משלימה. אם אתם זקוקים למידע נוסף לגבי המכללה, המרצים, תחומי הלימוד או במידה ויש לכם שאלות לגבי רפואה אלטרנטיבית, תוכלו ליצור קשר באמצעות הטלפון. נוסף על כך, תוכלו למלא את הפרטים שלכם בטופס יצירת הקשר ונציג מטעם המכללה יחזור אליכם בהקדם האפשרי ויענה על כל השאלות שלכם בהרחבה וסבלנות.


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 יובל אלביכטמן

מכללת כרכור /ספיריט

מומחים לשיקום באמצעות רפואה אלטרנטיבית ורפואה משלימה.

ע"י יובל אלביכטמן 


מאמרים נוספים מאת יובל אלביכטמן
 
רכיבה טיפולית – לאנשים שאוהבים לעבוד עם בעלי חיים
רכיבה טיפולית – טיפול מסוג שונה, מתאים לכם ?

רפואה משלימה – לגוף, לנפש ולנשמה
רפואה משלימה – להשתחרר מהכאבים הפיזיים והנפשיים

לימודי רכיבה – איזה סוג של מטפלים אתם רוצים להיות ? הדרך שלכם מתחילה אצלנו במכללה
לימודי רכיבה – מטפלים באנשים באמצעות הסוסים

לימודי רפואה משלימה – משנה כיוון לערוץ נכון יותר
לימודי רפואה משלימה – מהפך בצורת החיים

לימודי רכיבה טיפולית- טיפול עם עוצמה
לימודי רכיבה טיפולית- דוהרים אל הבריאות

רפואה משלימה - אל תשלימו עם המצב
רפואה משלימה - לטפל בדרכים אחרות

ליצנות רפואית- מכישרון טבעי למקצוע מבוקש
ליצנות רפואית- לעשות טוב למישהו אחר

רכיבה טיפולית- קשרים אחרים
רכיבה טיפולית- חוזרים אל הטבע הרפואה המשלימה הפכה לפופולארית ביותר במהלך השנים האחרונות. בעבר, לא האמינו האנשים ביכולתה של הרפואה המשלימה, הם האמינו רק בכוחה של הרפואה המסורתית, אך עם חלוף הזמן, החלו רבים להתנסות בה ומצאו בה פתרון עבור בעיות שונות אשר לא הצליחו לקבל מענה ופיתרון במסגרתה של הרפואה הקונוונציונאלית.

לימודי עיסוי- להרגיע את הגוף
לימודי עיסוי- משהו טוב לימודי עיסוי עשויים להתאים לאנשים אשר אוהבים בני אדם ואוהבים את תחושת המגע עימם. העיסוי עשוי לעזור לאנשים רבים בני גילאים מגוונים ומצבים שונים. בעזרתו יוכלו אלו לחוש טוב יותר.

רפלקסולוגיה- על קצות האצבעות
רפלקסולוגיה- לטפל בעקב אכילס בעבר לא הייתה הרפואה המשלימה מקובלת בקרב הציבור. מרבית האנשים האמינו רק ביכולתה של הרפואה הקונוונציונאלית ומהמסורתית. עם חלוף השנים ותהליכי הגלובליזציה אשר חלו על מרבית המדינות, הפך עולמנו לקטן יותר ומגוון צורות חשיבה חדרו אל העולם המערבי. כתוצאה מכך הפכו שיטות טיפוליות זרות לחלק בלתי נפרד מדרכי הטיפול בחולים.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI